משחקי הנוסטלגיה שלכם!! - עמוד 7 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משחקי הנוסטלגיה שלכם!!

Sex$Booster2007

Recommended Posts

• תגובות 101
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

טירת הנאצים,דום 1,קין,דייב,מריו

אתה מתכוון לטירת הנאצים הישן שרואים בזוית כזאת מלמעלה? זה היה משחק גדול, היית צריך להזדהות כנאצי מול כל מני פקידים\שומרים, היה לך אקדח נראה לי ובסוף המשחק אתה שם פצצה בחדר של היטלר וצריך לברוח מהטירה לפני הפיצוץ :smile1:

הייתי משחק בזה עוד עם מסך ירוק :D קשה לאללה.

או שאתה מתכוון למשחק "המתקדם" יותר, Wolf3d ?

ד"א Chymes, ווינג קומנדר היתה סדרה מצויינת. אהבתי במיוחד את Wing Commander: Privateer

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, לא יזיק לנסות....

אז ככה, אני מחפש כבר 4-5 שנים משחק ישן שהיה לי פעם. אני מאמין שהוא נוצר בשנות ה-90 המוקדמות. זה המשחק 3D הראשון שאני זוכר בצבע (או שאולי הוא יצא אחרי LHX???) בכל מקרה, אני זכר די מעט:

התצוגה היא מבחוץ לכלי דמוי אופנוע (עתידני) /אפשר לעבור בין מבטים. העולמות הלכו וגדלו עם כל שלב, והיו סוג של מבוך שהיה צריך לנווט בו. אני זוכר שהיה צריך להשמיד "אופנועי" אוייב ולמצוא משהו בשביל לסיים כל שלב. אני זוכר גם במעומעם את השלב שבו נתקעתי כשלא הצלחתי למצוא את היציאה/חפץ/WHATEVER.

אם למישהו יש איזשהו מושג קלוש על מה אני מדבר, אני אהיה אסיר תודה!

[אם זה עוזר מבחינת תקופה, משחקים אחרים שהיו מותקנים על אותו 286 עם הארדיסק של 10MB (הייתי הראשון בשכונה עם הארדיסק! ;D) הם titus the fox, blues brotehrs, lamborghini . יש גם אחרים שאני זוכר על אותו מחשב, אבל אולי מתקופה יותר מאוחרת כמו elite plus, רצח במיאמי, אבודים בזמן וכדומה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, לא יזיק לנסות....

אז ככה, אני מחפש כבר 4-5 שנים משחק ישן שהיה לי פעם. אני מאמין שהוא נוצר בשנות ה-90 המוקדמות. זה המשחק 3D הראשון שאני זוכר בצבע (או שאולי הוא יצא אחרי LHX???) בכל מקרה, אני זכר די מעט:

התצוגה היא מבחוץ לכלי דמוי אופנוע (עתידני) /אפשר לעבור בין מבטים. העולמות הלכו וגדלו עם כל שלב, והיו סוג של מבוך שהיה צריך לנווט בו. אני זוכר שהיה צריך להשמיד "אופנועי" אוייב ולמצוא משהו בשביל לסיים כל שלב. אני זוכר גם במעומעם את השלב שבו נתקעתי כשלא הצלחתי למצוא את היציאה/חפץ/WHATEVER.

אם למישהו יש איזשהו מושג קלוש על מה אני מדבר, אני אהיה אסיר תודה!

[אם זה עוזר מבחינת תקופה, משחקים אחרים שהיו מותקנים על אותו 286 עם הארדיסק של 10MB (הייתי הראשון בשכונה עם הארדיסק! ;D) הם titus the fox, blues brotehrs, lamborghini . יש גם אחרים שאני זוכר על אותו מחשב, אבל אולי מתקופה יותר מאוחרת כמו elite plus, רצח במיאמי, אבודים בזמן וכדומה)

אני חושב שאתה מתכוון ל terminal velocity אבל אני לא בטוח...

לגבי אש חיה באינתיפאדה - מתחיל באריאל שרון עבור זורקי בקבוקי תבערה וכשאתה משחק את כהנא מותר אש חיה על כולם .

משחקי נוסטלגיה נוספים , למרות שאת הרוב כבר הזכירו - האורח השביעי ! המשחק הראשון שיצא על דיסק . קירנדיה . סדרת קינג קווסט . מישהו זוכר את bart Vs. space mutants? מורטאל קומבאט הראשון ? המוזג - tapper , פופקורן , סוחר הים , paperboy , חזרה לעתיד 2 , test drive הראשון , דייב 2 (עם הרובה), מריו (בעיקר הראשון והרביעי) , סוניק (בעיקר השניים הראשונים) ולמרות שכבר הזכירו אותם - שלושת הגדולים שאני נזכר בהם כשמדברים על נוסטלגיה הם :גולדן אקס , dune 2 וסטריט פייטר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאתה מתכוון ל terminal velocity אבל אני לא בטוח...

לא, זה הרבה יותר ישן מזה. צריך לזכור שמדובר על משחק אחד מיני רבים שנכנס על הארדיסק של 10 מגה... :)

למרות שניסיתי קצת את TV בשביל לראות אם זה זה, והוא די מגניב!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...