BioShock - הדיון הראשי - עמוד 10 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

BioShock - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 894
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

קשה להשוות את המנועים בגלל שסורס מתבסס על שיידרים ריאליסטים יותר, אתה לא יכול להשוות את הדמויות של ביו-שוק שנראות כמו בובות לדמויות הראליסטיות שיש בסורס.

לגבי המים, אני עדיין חושב שהמים בסורס טובים יותר פשוט אין הרבה אפקטים של תאורה על המים כמו בביו-שוק.

לדעתי המנוע של ביו-שוק בנוי על שיידר חצי CARTOON וחצי ראליסטי כדי לתת את ההרגשה של שנות ה-60.

הרגשה של ושנות ה-30-40 של אמריקה.

1. הכתבת שם שמנה.

2. זה מה שקורה למי שקונה ספק ג'נרי.

אתה אומר שהיא נחתה עליו בומבה, ככה פאק... ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיט.

תודה על התגובה המהירה.

עכשיו צריך לברר איך עושים Dual Boot ... לא מאמין שהגעתי למצב הזה...(בעצם גם 2 צריך ויסטה, נכון? בשביל דיירקט איקס 10)

אחי, זה לא הפורום המתאים.

תבדוק בפורום .

אני גם שאלתי על זה כמה שאלות שם... (בעיקרון זה התקנה ממש פשוטה)

אפרופו DX10, למשהו יש השוואה טובה ל DX9? (וראיתי את ההשוואה הלא מוצלחת עם ה 3 תמונות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע זה דמו של 20 דקות, לא תפסיד הרבה אם תתקדם 5 דקות קדימה לקטע של יריות... :screwy:

א.זה לא כיף לשחק בלי בכלל.

ב.ניסיתי קצת להתקדם...הגעתי לקטע שאחרי הטעינה השניה שאמור להיות איזה אחד שהורג מישהו אחר ואז אמור לקפוץ על המעלית שלי(ראיתי סרטון אז אני יודע מה אמור לקרות...)אבל אז פתאום הדמויות נתקעות..אני יכול להזיז את המבט שלי אבל הדמויות שמחוץ למעלית כאילו תקועות ולא זזות בכלל.רק עומדות אז אני לא יכול להתקדם(באג מוזר לא?)וגם כל הקטע הזה הוא בכלל בלי ככה שיש שתי בעיות...מה עושים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

rak haval she ze costumized 3 :s07:

מה חבל? מנוע מדהים. עובדה שכל כך הרבה אנשים עם מחשבים בינוניים-גבוהים יחסית מריצים אותו על הגדרות גבוהות וגרפיקה מדהימה.

חוץ מזה שעוד הרבה משחקים גדולים שיצאו בקרוב מבוססים על המנוע הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט לדעתי מנוע מושקע, לא אהבתי את התפריטים האמת,

והמעברי טעינה נראים לא ממש טוב ויפה לעיניים,

בהתחלה לא התלהבתי מהגרפיקה עד שאתה מגיע למקומות

שאתה פשוט נהנה מהמשחק!!!! מדהים לחלוטין [משחק עם DX10...],

פשוט חוויה... ועוד 70 כוחות על טבעיים כאלה! זה כזה השקעה!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א.זה לא כיף לשחק בלי בכלל.

ב.ניסיתי קצת להתקדם...הגעתי לקטע שאחרי הטעינה השניה שאמור להיות איזה אחד שהורג מישהו אחר ואז אמור לקפוץ על המעלית שלי(ראיתי סרטון אז אני יודע מה אמור לקרות...)אבל אז פתאום הדמויות נתקעות..אני יכול להזיז את המבט שלי אבל הדמויות שמחוץ למעלית כאילו תקועות ולא זזות בכלל.רק עומדות אז אני לא יכול להתקדם(באג מוזר לא?)וגם כל הקטע הזה הוא בכלל בלי ככה שיש שתי בעיות...מה עושים?

תנסה לקחת את הטלפון שיש שמה ואז תיפתח לך המעלית.

ועם זה ממשיך להיתקע תנסה לעדכן את הדרייבר של הכרטיס מסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...