בעיה חמורה במחשב הישן של אחי!! דחוף!! - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה חמורה במחשב הישן של אחי!! דחוף!!

tal_be

Recommended Posts

שלום לכולם,

יש לאחי מחשב ישן והוא עבד ולפני שבועיים פירמטתי אותו ושמתי בו והוא עבד יפה מאוד ולפני שלושה ימים כשאחי הדליק אותו כשהמחשב נדלק יש תמיד צפצוף ועולה מסך שהוא כאילו בודק רכיבים (זה המסך הראשון שעולה תמיד בכל מחשב), והיה כתוב שם את המשפט הבא:

Primary Master Hard Disk Fail והמסך הזה נשאר להמון זמן...

וךא עולה הווינדווס ולא כלום...!

אני חושב שנהרס ההארד דיסק אבל אני רוצב לדעת מה זה לפי דעתכם??

תודה!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בתור התחלה (ובהנחה שאח שלך לא עיצבן את ה BIOS), נסה לחבר את ההארד-דיסק במחשב אחר, ואז יכולים להיות כמה מצבים:

1) יהיה BOOT מההארד-דיסק של המחשב של אחיך, ואז הבעיה לא בהארד-דיסק

2) יהיה BOOT מההארד-דיסק הקיים באותו מחשב - ואז תיכנס למחשב שלי ותבדוק האם ההארד-דיסק שחיברת מופיע שם... במקרה ולא, הייתי ממליץ לך על Paratiton Magic, אולי יש בעיה עם המחיצות של ההארד-דיסק... נסה למחוק את כל המחיצות ולפצל את ההארד-דיסק מחדש

3) מעפרה בצורת הארד-דיסק :cool2:, רק לפני שאתה הופך אותו למעפרה, שלח כאן עידכון מה הולך... אולי יהיו עוד רעיונות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[TY][ link=topic=281338.msg2474713#msg2474713 date=1187094079]

חפש בביוס לשונית בשם BOOT משהו.

זה ישן שאין בו לשוניות!

איפה זה נמצא?

בתור התחלה (ובהנחה שאח שלך לא עיצבן את ה BIOS), נסה לחבר את ההארד-דיסק במחשב אחר, ואז יכולים להיות כמה מצבים:

1) יהיה BOOT מההארד-דיסק של המחשב של אחיך, ואז הבעיה לא בהארד-דיסק

2) יהיה BOOT מההארד-דיסק הקיים באותו מחשב - ואז תיכנס למחשב שלי ותבדוק האם ההארד-דיסק שחיברת מופיע שם... במקרה ולא, הייתי ממליץ לך על Paratiton Magic, אולי יש בעיה עם המחיצות של ההארד-דיסק... נסה למחוק את כל המחיצות ולפצל את ההארד-דיסק מחדש

3) מעפרה בצורת הארד-דיסק :cool2:, רק לפני שאתה הופך אותו למעפרה, שלח כאן עידכון מה הולך... אולי יהיו עוד רעיונות

תודה אחי... אבל אין דרך אחרת לבדוק חוץ מלחבר במחשב אחר??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...