[בעיה] דיסק קשיח חדש, התקנת ווינדווס - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

[בעיה] דיסק קשיח חדש, התקנת ווינדווס

dan_l2

Recommended Posts

• תגובות 57
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תיקח דיסק מקורי שלא נגעו בו ותעשה בו את העריכה, אל תשתמש בדיסק שהוסיפו לו כל מיני שטויות זה רק יעשה בעיות במוקדם או במאוחר

אני גם מאמין שאם היה לו דסיק מקורי אז זה בכלל לא היה קורה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם בדיסק מקורי אין את הדרייברים ל SATA זה לא קיים באף דיסק מקורי של .

או שתיקח דיסק שערוך עם רוב ההדרייברים הנפוצים כגון BLACK EDITION או שתבצע הוספה ידנית של הדרייברים להארדיסק ע"י מחשב אחר.

אלו האופציות היחידות לדעתי שלא תסתבך איתן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם בדיסק מקורי אין את הדרייברים ל SATA זה לא קיים באף דיסק מקורי של מיקרוסופט.

או שתיקח דיסק שערוך עם רוב ההדרייברים הנפוצים כגון BLACK EDITION או שתבצע הוספה ידנית של הדרייברים להארדיסק ע"י מחשב אחר.

אלו האופציות היחידות לדעתי שלא תסתבך איתן.

בטח שיש.

לי אין שום בעיה של דריברים בהתקנת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע בכמה מחשבים טיפלת אבל המשפט שאמרת הוא לא נכון.

כדי להתקין מערכת וינדוס על SATA שמוגדר כ RAID גם אם הוא לא RAID בפועל אתה מחוייב בהתקנת חיצוניים במהלך ההתקנה (כלומר F6).

עכשיו מה שאתה מדבר עליו זה נקרא SATA שמוגדר כ NON RAID או IDE מה שמציג לווינדוס את ה SATA ככונן רגיל ואז ווינדוס מזהה את זה כך ואין בעיה עם ההתקנה.

עכשיו אנחנו מדברים כאן על מחשב נייד שכנראה יש לו בקר SATA בלבד כלומר אי אפשר להגדיר את הכונן כ NON RAID או IDE ולכן הוא מחוייב התקנת חיצוניים!

מה שמביא אותנו למצב שבו הוא חייב F6 אבל מכיוון שאין לו פלופי אז הוא צריך ליצור גרסה מיוחדת של שכוללת את הדרייברים של ה SATA או לבצע הוספה ידנית של הדרייברים לתיקיות המתאימות. (האופציה הזאת פחות מומלצת כי לפעמים צריך לעשות תיקון למערכת ההפעלה לאחר מכן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע בכמה מחשבים טיפלת אבל המשפט שאמרת הוא לא נכון.

כדי להתקין מערכת וינדוס על SATA שמוגדר כ RAID גם אם הוא לא RAID בפועל אתה מחוייב בהתקנת חיצוניים במהלך ההתקנה (כלומר F6).

עכשיו מה שאתה מדבר עליו זה נקרא SATA שמוגדר כ NON RAID או IDE מה שמציג לווינדוס את ה SATA ככונן רגיל ואז ווינדוס מזהה את זה כך ואין בעיה עם ההתקנה.

עכשיו אנחנו מדברים כאן על מחשב נייד שכנראה יש לו בקר SATA בלבד כלומר אי אפשר להגדיר את הכונן כ NON RAID או IDE ולכן הוא מחוייב התקנת חיצוניים!

מה שמביא אותנו למצב שבו הוא חייב F6 אבל מכיוון שאין לו פלופי אז הוא צריך ליצור גרסה מיוחדת של שכוללת את הדרייברים של ה SATA או לבצע הוספה ידנית של הדרייברים לתיקיות המתאימות. (האופציה הזאת פחות מומלצת כי לפעמים צריך לעשות תיקון למערכת ההפעלה לאחר מכן)

יופי תמשיך להגיד מגילות..

אתה לא הזכרת שום RAID בהודעה שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תפסיקו להשמיץ אחד תשני, ותנסו לעזור לבן אדם במקום זה.

RAID לא קשור בכלל לנושא, אנחנו מדברים על מחשב נייד.

link=topic=279406.msg2460929#msg2460929 date=1186480356]

בטח שיש.

לי אין שום בעיה של דריברים בהתקנת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תפסיקו להשמיץ אחד תשני, ותנסו לעזור לבן אדם במקום זה.

RAID לא קשור בכלל לנושא, אנחנו מדברים על מחשב נייד.

link=topic=279406.msg2460929#msg2460929 date=1186480356]

בטח שיש.

לי אין שום בעיה של דריברים בהתקנת Windows.

.

באופן עקרוני יש דרייברים של SATA בהתקנה שבכלל לא צריך ללחוץ F6 אבל זה תלוי בלוח אם.

אני למשל יש לי M2n-e ואני לא צריך שום דרייבר. מצד שני יש לוחות אם שכן צריך.

זה מה שאני מנסה להגיד - שיש עם דריברים ל S-ATA והם לרוב מתאימים לרוב הלוחות.

בכ"מ אין מה לעזור לו, הוא הוריד את הדיסק וצריך לנעול את הת'ראד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא באמת ניסית להבין מה אני אומר ברגע שה SATA מוגדר כ RAID אתה צריך להתקין את הדרייברים של ה SATA כלומר כשה SATA לא מוגדר כ RAID אז הביוס מציג את ה SATA כ IDE סטנדרטי ואז וינדוס מזהה את ההארדיסק ללא שום בעיה.

ואם אתה רוצה להיווכח תיכנס למנהל ההתקנים שלך ותראה איך מוגדר ההארדיסק שלך תראה שלא מופיע דבר כזה בקר SATA אלא רק IDE ולמה כי ככה וינדוס מזהה את ה SATA שלך כשאתה לא עובד ב RAID.

אי לכך ובהתאם לזאת הבחור שלנו לא יכול להתקין את המערכת הפעלה שלו על ה HD בגלל שהביוס שלו מציג לווינדוס את הבקר כ SATA ולא כ IDE ולכן הוא צריך בדיוק כמו כל מחשב אחר.

אם אתה עדיין מדמיין שהתקנת הווינדוס מכירה SATA אז אתה טועה היא מכירה SATA שמוצג כ IDE ולכן אתה טועה לחשוב כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא באמת ניסית להבין מה אני אומר ברגע שה SATA מוגדר כ RAID אתה צריך להתקין את הדרייברים של ה SATA כלומר כשה SATA לא מוגדר כ RAID אז הביוס מציג את ה SATA כ IDE סטנדרטי ואז וינדוס מזהה את ההארדיסק ללא שום בעיה.

ואם אתה רוצה להיווכח תיכנס למנהל ההתקנים שלך ותראה איך מוגדר ההארדיסק שלך תראה שלא מופיע דבר כזה בקר SATA אלא רק IDE ולמה כי ככה וינדוס מזהה את ה SATA שלך כשאתה לא עובד ב RAID.

אי לכך ובהתאם לזאת הבחור שלנו לא יכול להתקין את המערכת הפעלה שלו על ה HD בגלל שהביוס שלו מציג לווינדוס את הבקר כ SATA ולא כ IDE ולכן הוא צריך דרייברים בדיוק כמו כל מחשב אחר.

אם אתה עדיין מדמיין שהתקנת הווינדוס מכירה SATA אז אתה טועה היא מכירה SATA שמוצג כ IDE ולכן אתה טועה לחשוב כך.

אתה שוב מדבר שטויות, כבר לקרוא את ההודעה שלך כבר אין לי כוח מרוב השטויות שאתה מדבר.

RAID זה RAID ו S-ATA זה S-ATA.

עכשיו תחשוב שוב אם יודעת לזהות S-ATA.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה שוב מדבר שטויות, כבר לקרוא את ההודעה שלך כבר אין לי כוח מרוב השטויות שאתה מדבר.

RAID זה RAID ו S-ATA זה S-ATA.

עכשיו תחשוב שוב אם יודעת לזהות S-ATA.

sata זה כונן חיצוני ...

בוא נגיד ככה זה כמו דיסק און קייי

אז למה לכול הרוחות שלא יזהה אותו

זה נישמע לי ממש אבל ממש לא אגיוני

הוא חייב לזהות אותו

וכמו שבומר אמר RAID זה RAID ו S-ATA זה S-ATA.

הם שונים לחלוטין בכניסה שלהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יוווווו אני התאפקתי פשוט לא להגיב...

SATA זה כונן חיצוני?!?!?

דיי הגעתם לשיא חדש. לפני שאתם מדברים תבדקו את עצמכם כדי לא לצאת קבוקים.

מרוב שלא בא לי אפילו להגיב אני אתן לך אתר שילמד אותך קצת, אני מקווה שאנגלית אתה יודע.

http://en.wikipedia.org/wiki/Serial_ATA

(ותקרא עד הסוף, יש שם בכתבה כמה משפטים על e-sata שזה מה שאתה מתכוון External Sata)

באמת צריך לסגור את האשכול הזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יוווווו אני התאפקתי פשוט לא להגיב...

SATA זה כונן חיצוני?!?!?

דיי הגעתם לשיא חדש. לפני שאתם מדברים תבדקו את עצמכם כדי לא לצאת קבוקים.

מרוב שלא בא לי אפילו להגיב אני אתן לך אתר שילמד אותך קצת, אני מקווה שאנגלית אתה יודע.

http://en.wikipedia.org/wiki/Serial_ATA

(ותקרא עד הסוף, יש שם בכתבה כמה משפטים על e-sata שזה מה שאתה מתכוון External Sata)

באמת צריך לסגור את האשכול הזה...

הוא מזהה אותו ככונן חיצוני ככה לפחות אצלי...!!

ועם אתה רוצה אני יעלה לך תמונה שתיראה את זה בעיינים שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחד היתרונות של SATA זה שאתה יכול לנתק אותו תו"כ שהמחשב פועל (ממש כמו USB)

אז מה שקורה זה שיש לך אפשרות לנתק אותו ממש כמו (איזו הפתעה).

נגיד היו לך 2 כונני HD, ואתה רוצה לנתק את הSLAVE (זה שבלי הWIN) אז אתה בוחר אותו, מנתק מהוינדוס ואז אתה יכול לנתק אותו פיזית ולסחוב אותו לכל מקום.

זה הכל. אין קשר לזה שהוא חיצוני.

אני בכל מקרה יוצא לעבודה. בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...