האם גם ל x1950xt יש בעיות באנטי אלייסינג .כמו ב x1950p ? - עמוד 5 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם גם ל x1950xt יש בעיות באנטי אלייסינג .כמו ב x1950p ?

natan805

Recommended Posts

• תגובות 77
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

רוני אל תזיין לי בשכל אתה לא מבין שזה המראה של ה-AA הכי טוב שאתה יכול להשיג ב-NFSMW ועוד אתה מתחיל לזיין לי בשכל "גם לי היה ככה לפני שהתחלתי לזיין את הכרטיס בתחת..."

עזבו תנעלו הוא לא מוכן להפנים...

תביאו תמונה של NFSMW ב-8800GTX או 8800GTS כדי ששדפקט הזה יבין נמאס לי ממנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעו חבר'ה יכול שיש בעיה בכרטיסים האלו אני לא אומר ספציפי יכול להיות שלאחד אין בעיה AA ולשני יש בעיה זה כמו מכשיר שאתה קונה אתה יכול לקנות מכשיר חדש שעובד מצוין והבנאדם השני יקנה גם אותו מכשיר חדש ולו יהיה בעיה בקיצור מה שאני אומר פה יכול להיות.. שלכרטיסים האלה יש בעיות והם פשוט במילה אחת לא אמינים !!!!!!!!!....

והבאסה הכי גדולה שלי שאני קונה היום מחשב ורציתי לקנות את הכרטיס מסך הזה X1950PRO ועכשיו בסוף אני לא יקנה אותו בגלל הדיון החסר היגיון או לא יודע מה.. במקום הזה אני יקח את Leadtek nViDiA GeForce 8600GT 256MB PCle וזהו זה גם זה יספיק בישביל להריץ את כל המשחקים בגרפיקה מכובדת מאוד שקיימים היום וגם שיצאו אני מאמין.................................................................

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה תאכל קש עם הציפיות שלך אם תקנה את הכרטיס...

בוא נראה אם תקלוט מה שאני אגיד:

אין צדק לזה שלכרטיס הזה יש DX10

מקווה שהבנת תהנה עם הכרטיס החדש :xyxthumbs:

דרך אגב יש לי שאלת אתגר שקשורה לנושא (לא קשה במיוחד...):

אני משחק במשחק Call Of Juarez (אני מקווה שעד עכשיו הכל היה ברור :xyxthumbs:) כמובן עם ה-X1950P שלי ויש לי בעיה חמורה של AA מה יכולה להיות הסיבה?

חחחחח :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעו חבר'ה יכול שיש בעיה בכרטיסים האלו אני לא אומר ספציפי יכול להיות שלאחד אין בעיה AA ולשני יש בעיה זה כמו מכשיר שאתה קונה אתה יכול לקנות מכשיר חדש שעובד מצוין והבנאדם השני יקנה גם אותו מכשיר חדש ולו יהיה בעיה בקיצור מה שאני אומר פה יכול להיות.. שלכרטיסים האלה יש בעיות והם פשוט במילה אחת לא אמינים !!!!!!!!!....

והבאסה הכי גדולה שלי שאני קונה היום מחשב ורציתי לקנות את הכרטיס מסך הזה X1950PRO ועכשיו בסוף אני לא יקנה אותו בגלל הדיון החסר היגיון או לא יודע מה.. במקום הזה אני יקח את Leadtek nViDiA GeForce 8600GT 256MB PCle וזהו זה גם זה יספיק בישביל להריץ את כל המשחקים בגרפיקה מכובדת מאוד שקיימים היום וגם שיצאו אני מאמין.................................................................

אל תעשה את השטות הזאת ה 8600gt זה כרטיס חלש מאד .עדיף את כל הדפקים של הפרו ולא כרטיס כזה חלש .ושלא תחלום שתוכל להגדיר איתו בעוד חודשיים aa

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוני אל תזיין לי בשכל אתה לא מבין שזה המראה של ה-AA הכי טוב שאתה יכול להשיג ב-NFSMW ועוד אתה מתחיל לזיין לי בשכל "גם לי היה ככה לפני שהתחלתי לזיין את הכרטיס בתחת..."

עזבו תנעלו הוא לא מוכן להפנים...

תביאו תמונה של NFSMW ב-8800GTX או 8800GTS כדי ששדפקט הזה יבין נמאס לי ממנו

נמאס לך ממני בונאה יש לך מזל שאתה לא לידי למה.... חבל עליך. ילד מפגר . 100 פעם אני יגיד שראיתי את Most חלק עם כרטיס של נוודיה וכנ"ל גם משחקים אחרים. ותתחיל לדבר יפה ערס קטן. :angryfire

rivking במשחק הזה עם אתה מפעיל אממ שכחתי מה יש שם איזה הגדרה אז זה מבטל את הAA לחלוטין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה אתם פה מסבכים אותי רצח כאילו אני כבר ננעלתי על PRO ועכשיו קראתי את כל התגובות והבנתי שלכרטיס הזה יש הרבה בעיות לא יודע מה לעשות עד מחר אני יכול עוד לשנות את המפרט אני לא יודע מה לעשות כוס רבק איזה תסביך !!!...... אז מה לעשות לPRO יש בעיות לא?!?... ולמה הGT לא כזה חלש אני קונה גירסה קצת יותר מחוזקת ... את הגירסה הזאת ובכלל תראו את המחשב שלי שאני הזמנתי אבל אני עדיין יכול לשנות עד מחר ב12 בבוקר ... כי הבנאדם מזמין את זה אז עד 12 ....

לוח אם: GIGABYTE GA-P35-DS3

מעבד 4MB/1333MHZ/2.33GHZ/CORE 2 DUO/INTEL/E6550

זיכרון KINGSTON/ DDR2/ 667MHZ (סה"כ 2G)

כרטיס מסך Leadtek nViDiA GeForce 8600GT 256MB PCle

דיסק קשיח או WD 16M duffer / 7200rpm / SATA 2 / 250GB---

ומארז ATX

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה תמונה להומו (Oranili) שאמר שאין בעיית AA ב-TDU מקדימה יש רק מאחורה... אז בקשה אוראלי תראה:

עם AA

tduwithaadd1.th.jpg

בלי AA

tduwithoutaark3.th.jpg

ואני מזכיר ללחוץ על התמונה כדי לראות את התמונה המקורית אחרת לא רואים את ה-AA בתמונה... צריך ללחוץ כדי לראות את התמונה האיכותית לכל הזייני שכל שחושבים שהכרטיס הזה לא טוב... וגורמים לאחרים להיות עוד יותר מפגרים בכך שהם משכנעים אנשים אחרים להאמין שהכרטיס שלהם פגום (כלומר כל בעלי ה-X1950P)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה אתם פה מסבכים אותי רצח כאילו אני כבר ננעלתי על PRO ועכשיו קראתי את כל התגובות והבנתי שלכרטיס הזה יש הרבה בעיות לא יודע מה לעשות עד מחר אני יכול עוד לשנות את המפרט אני לא יודע מה לעשות כוס רבק איזה תסביך !!!...... אז מה לעשות לPRO יש בעיות לא?!?... ולמה הGT לא כזה חלש אני קונה גירסה קצת יותר מחוזקת ... את הגירסה הזאת ובכלל תראו את המחשב שלי שאני הזמנתי אבל אני עדיין יכול לשנות עד מחר ב12 בבוקר ... כי הבנאדם מזמין את זה אז עד 12 ....

לוח אם: GIGABYTE GA-P35-DS3

מעבד 4MB/1333MHZ/2.33GHZ/CORE 2 DUO/INTEL/E6550

זיכרון KINGSTON/ DDR2/ 667MHZ (סה"כ 2G)

כרטיס מסך Leadtek nViDiA GeForce 8600GT 256MB PCle

דיסק קשיח או WD 16M duffer / 7200rpm / SATA 2 / 250GB---

ומארז ATX

אני יגיד לך משהו אם לא מפריע לך שAA לא חלק. [זה גם מתבטא במשחק יש כאלה שAA שם יותר גרוע ויש שיותר טוב] לכן אם לא מפריע לך אז תקנה אותו מה בעיה? אם אתה אוהב תמונה חלקה ויפה כמו שבאמת צריך להיות תלך רק על 8800 320 אבל זה יש לך תקציב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה תמונה להומו (Oranili) שאמר שאין בעיית AA ב-TDU מקדימה יש רק מאחורה... אז בקשה אוראלי תראה:

עם AA

tduwithaadd1.th.jpg

בלי AA

tduwithoutaark3.th.jpg

ואני מזכיר ללחוץ על התמונה כדי לראות את התמונה המקורית אחרת לא רואים את ה-AA בתמונה... צריך ללחוץ כדי לראות את התמונה האיכותית לכל הזייני שכל שחושבים שהכרטיס הזה לא טוב... וגורמים לאחרים להיות עוד יותר מפגרים בכך שהם משכנעים אנשים אחרים להאמין שהכרטיס שלהם פגום (כלומר כל בעלי ה-X1950P)

איזה משחקים יש לך עוד במחשב? תן רשימה. בטח שאני ידע מה נראה לך אני מדבר שטויות תקח את כל דברי כדברים שבדקתי ולא סתם אני זורק לאוויר דברים. במשחק הזה אני לא חושב שזה הHDR כי הכרטיסים של ATI עובד הAA עם ביחד. יש שם איזה הגדרה 0.3 שאם אתה מבטל אז הAA עובד. אבל זה מוריד באיכות אחרת אם אתה מוריד את 0.3 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחח קטילה אחרי קטילה אההה חחח ;) אתה אוסף אותן אחת אחת :lol:

Fear

Fear Extraction Point

Call Of Juarez

Carbon

TDU

Spider Man 3

Quake 4

Alpha Prime

CS:S

Fifa Manager 07

Fifa Soccer 07

GRAW 2

COD 2

RV6

Halo 2

Hitman Blood Money (סתם התקנתי בגלל הקיטורים שלך...)

NFSMW (כנ"ל)

Harry Potter And The Order Of Pheonix

Driver Paraller Lines

למרבה הפלא אני משחק בכולם ;D

ואל תתחיל לאנוס אותי עכשיו תביא תמונה מפה תביא משם :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחח קטילה אחרי קטילה אההה חחח ;) אתה אוסף אותן אחת אחת :lol:

Fear

Fear Extraction Point

Call Of Juarez

Carbon

TDU

Spider Man 3

Quake 4

Alpha Prime

CS:S

Fifa Manager 07

Fifa Soccer 07

GRAW 2

COD 2

RV6

Halo 2

Hitman Blood Money (סתם התקנתי בגלל הקיטורים שלך...)

NFSMW (כנ"ל)

Harry Potter And The Order Of Pheonix

Driver Paraller Lines

למרבה הפלא אני משחק בכולם ;D

ואל תתחיל לאנוס אותי עכשיו תביא תמונה מפה תביא משם :kopfpatsch:

לא ישגע אותך. אבל תדע שצריך לדעת איך לצלם אני למשל תופס את התמונה איפה שיש בעיה. ותכלס בזמן משחק שאתה זז יותר רואים את הבעיה מאשר צילום.

איך הAA בRV6? אצלך וגם בAlpha Prime

?

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...