האם גם ל x1950xt יש בעיות באנטי אלייסינג .כמו ב x1950p ? - עמוד 6 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם גם ל x1950xt יש בעיות באנטי אלייסינג .כמו ב x1950p ?

natan805

Recommended Posts

עזבו חבר'ה זה אומר ככה השני אומר ככה יאללה הרגתם אותי אני לא מבין אותכם בקיצור אני יקח את ה 8600GT שזה מחוזק !! מGT הרגיל ואני מאמין בחברה יש להם כרטיסים פשוט מצוינים !!!.. בכל הגירסאות אז בסדר אוליי הפרו קצת קצת קצת .. יותר חזק מהGT אבל עדיף את הGT פחות בעיות ונראה לי שגם יותר איכותי והGT והפרו לפי המבחן שהיה פה באתר (אני בטוח שכולם פה ראו את הכתבה) אז GT לא נופל מהפרו בהרבה !!.. הם די כרטיסים שווים.. בסדר.. הפרו טיפה יותר חזק אבל עדיף איכות מאשר בעיות או לא יודע מה ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 77
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עזבו חבר'ה זה אומר ככה השני אומר ככה יאללה הרגתם אותי אני לא מבין אותכם בקיצור אני יקח את ה 8600GT שזה מחוזק !! מGT הרגיל ואני מאמין בחברה יש להם כרטיסים פשוט מצוינים !!!.. בכל הגירסאות אז בסדר אוליי הפרו קצת קצת קצת .. יותר חזק מהGT אבל עדיף את הGT פחות בעיות ונראה לי שגם הוא באיכות שלו ... והGT והפרו לפי המבחן שהיה פה באתר (אני בטוח שכולם פה ראו את הכתבה) אז GT לא נופל מהפרו בהרבה !!.. הם די כרטיסים שווים.. בסדר.. הפרו טיפה יותר חזק אבל עדיף איכות מאשר בעיות או לא יודע מה ....

גבר אני ראיתי באתר בחול אחד שהתלונן גם על X1950 XTX לגבי AA . [לכן יכול להיות שזה בכל הX1950 . אני רק אומר כדי שתדע. ואני גם לא סגור על זה שבכל הX1950 או רובו יש את הבעיה הזאת כי לא ראיתי בפועל. רק את הPRO ראיתי בפועל. אבל זה רק שתדע] איזה כרטיס יש לך עכשיו? למה לשבור תראש לא מאמינים לי? כנס לגוגל תעשה חיפוש לגבי AA ותמצא הרבה תלונות מהעולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...