האם גם ל x1950xt יש בעיות באנטי אלייסינג .כמו ב x1950p ? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם גם ל x1950xt יש בעיות באנטי אלייסינג .כמו ב x1950p ?

natan805

Recommended Posts

• תגובות 77
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני מדבר אל מי שיש לו את הכרטיס x1950xt

אחי הרוב בכלל לא יודע שיש לו בעיה של AA . כמוך שאתה לא ידעת לפני כן. אבל מישהו אמר שיש פחות תלונות על XT למרות שהוא שמע [בחול שיש קצת]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין למה לא הזכירו את זה באף אחת מהביקורות הרבות על הכרטיס ?

אולי כי זה רק בראש שלך ושל האנשים האחרים שהתלוננו על זה ?

אני יודע שאתה בספק הגדול. אתה יכול לבוא אלי לבדוק. טוב עזבו אותי מי שרוצה שיקנה [לחלק זה לא מפריע] ולמי שחובב ממש גרפיקה הוא די יתבאס.

ולמה שזה יהיה בראש שלי סתם? למה שיהיה לי משהו נגד ATI .? אני רק יודע שאצל אחי עם 5700 רואים יותר חלק . אז מה אני ישקר אומר רק אמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תבלבל תשכל טוב אחי? לכל החברים שלי יש וגם לי וגם אתרים בחול מתלוננים. כבר דיברנו כאן בפורום בנושא הזה אז לא להכנס לזה שוב.

לא יודע מה אתה והחברים חסרי הנסיון שלך עשו אבל אצלי על 4AA רואים מעולה ולא פחות טוב מב-GF6800 שהיה אצלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער לאכזב אותך אבל גם לי אין בעיית AA אפילו עשיתי בדיקה בלפחות 15 משחקים חיפשתי את הבעיה בכוח ולא מצאתי מצטער נידפקת... :-\

ודניס צודק... למה לא הזכיו את זה בביקורות?

ואל תתחיל לזיין ל שיש לי גירסת 512MB בגלל זה אין לי בעיות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל מי שראיתי X1950 PRO עם 256 יש AA לא חלק. ולמה להגיד נדפקתי? אני הלכתי לחנות שמו לי כרטיס חדש והיה אותו בעיה. לאורן גם יש וגם הוא בא אלי. ועוד כמה גם זה שפתח את התדר הזה יש לו. אז די כבר דייי נמאס ממכם. כניראה ל512 אין בעיה. מה אני ילד קטן? נעל העולם איזה עצבים. אתם לא ראיתם איזה הבאתי כאן? נו עוד פעם להביא? שצלליות רואים מגעיל וגם AA . אני בן 23 לא אחד בן 13 . תהיו כבר ריצינים. כל פעם בבקורות מדברים על ביצועים. הנה נביא עוד פעם וזה על שיא גרפיקה.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...