הארדיסק נהרס ומוחלף כל כמה חודשים בצורה קבועה(פעם רביעית כבר)לא מוצא פיתרון - עמוד 3 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הארדיסק נהרס ומוחלף כל כמה חודשים בצורה קבועה(פעם רביעית כבר)לא מוצא פיתרון

tamirushb

Recommended Posts

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא הבנתי איזה חברה הספק שלך?

יכול להיות שנפלת על ספק גרוע ואולי אם הוא יחליף לך לספק ג'נרי אחר לא תהיה בעיה. יכולה אפילו להיות בעיה אם תשים ספק איכותי. תתעקש שיתן לך איכותי ואם הבעיה לא תחזור על עצמה אז תשאיר את הפסק אצליך ותגיד לו שעוגמת הנפש שלך שווה את הספק האיכותי ואפילו יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעזוב את החנות שממנה קנית את הספק שיש לך עכשיו, לך קנה בחנות רצינית ולא במקום חובבני שמציע לך רק ספקים ג'נריים. ואני אישית לא הייתי קונה אצלו שום דבר בעתיד בהתחשב בכך שבגלל חומרה לא תקינה שהוא מכר לך יש לך בעיות במחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב היום המחשב חזר אלי, לאחר שהם העבירו לי את הגיבויים מההארד דיסק האחרון שנפל קורבן להארדיסק החדש שבתקוה יחזיק מעמד..

הוא גם שם לי בינתיים ספק אחר אבל לא הבנתי בדיוק איזו חברה הוא אבל נראה לי שהוא 430 W .

אמרתי לו שאני רוצה להזמין משהו בסגנון הHEC 450W שעולה 210 ש"ח , וככששאלתי על כמה זה יעלה לי.. הוא אמר שהוא יתן לח את זה במחיר עלות...

למישהו יש מושג מה המחיר עלות של הספק הזה? ‏ HEC 450TD-TF 450W 2x8cm fan 24pin‎

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

אני חוזר אליכם באותו נושא אחרי יותר משבועיים . אני פשוט לא רוצה סתאם לפתוח נושא חדש.

אחרי שהבנתי שהספק הוא הבעיה הלכתי והחלפתי אותו והיום קיבלתי את הספק HEC-400AR-TF , שהוא לא בדיוק מה שהזמנתי HEC 450TD-TF 450W 2x8cm fan 24pin‎ . לכן רציתי את דעתכם לגביו - האם כדאי להשאיר אותו? אני משלם 200 ומחזיר את הספE הג'נרי המעאפן ששווה 80.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...