הארדיסק נהרס ומוחלף כל כמה חודשים בצורה קבועה(פעם רביעית כבר)לא מוצא פיתרון - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הארדיסק נהרס ומוחלף כל כמה חודשים בצורה קבועה(פעם רביעית כבר)לא מוצא פיתרון

tamirushb

Recommended Posts

שלום. יש לי מחשב כבר כמעט שנה ואני לא מצליח להנות ממנו מהסיבה הפשוטה שאני בצורה קבועה מחליף בו חלקים בגלל שהם מתקלקלים.

כל כמה חודשים ההארד דיסק שלי 250GB sata2 samsong מתחיל לתקתק ואז אני צריך להחליף בחדש ולחיות מהגיבויים וזה עושה לי את החיים קשים מאוד. כבר החלפתי לוח וזיכרונות והבעיה נשארה בהינה.מה כבר יכול להיות שאני עושה ששוחק את ההארדיסקים ככה אחד אחרי השני? בחנות שממנה קניתי את המחשב חושבים שהבעיה ממני אבל שאלתי מה כבר יכול להיות שאני עושה שגורם לזה(לפחות שאני יידע כדי לדעת לא לעשות זאת להבא) לא הייתה להם תשובה. וסתאם פרט שתדעו אם תהיתם , אז לא , אין לי משחטה של הארדיסקים בבית :smile1: אז מה זה יכול להיות? אהה וקצת רקע : גם בהתחלה כשקניתי את את המחשב אחרי חודשיים אז לא רק ההארד דיסק הלך אלא גם הכרטיס מסך הלך 7600gt 256 Mb שלgigabyte שזה נדיר שGT נהרסים בכלל. אז מאיפה יכולה להיות הבעיה? כברהחלפתי כבלים וניסיתי את כל הסלוטים בלוח וזה לא עזר.

intel 2 dou e6300

gigabyte ds3

twinmoss 512 MB ddrII 667 X2

250GB sata2 samsong

geforce 7600gt 256 MB של gigabyte

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לפי דעתי זה הספק שמספק יותר מדי זרם או שיש בו קפיצות מתח. אבל יכול להיות שזה הלוח אם, למרות שאמרת שהחלפת אותו אז אני לא יודע...

הסיכוי שזה יהיה קשור בתוכנות שהתקנת קטן מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי זה הספק שמספק יותר מדי זרם או שיש בו קפיצות מתח. אבל יכול להיות שזה הלוח אם, למרות שאמרת שהחלפת אותו אז אני לא יודע...

הספק לא יכול לספק יותר מדיי זרם !

זרם זאת פונקציה של מתח והתנגדות.

ספק יכול להיות מוגבל ביכולת לספק זרם, אבל לא ההפך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

G-pro p-4 500 W ATX 12v (dr- B500E)

לגבי הספק - זאת גם דעתי שזה הדבר היחידי שיכול להיות מקור הבעיה . אם חשבתי לקנות מייצב חשמל? לפי מה שהבנתי עושים את זה בבתים שיש בהם בעיה בשקעים , קפיצות מתח - לא נראה לי שזה קיים אצלנו בבית גם כי : 1. זהו בית חדש 2. יש עוד מחשב בבית והוא לא סובל מהבעיה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי השקע שלך לא טוב... ודווקא בגלל שזה בית חדש. תנסה אולי להוריד תוכנה שבודקת את ההספק למחשב שלך ותראה אם יש קפיצות, ואז תעביר את המחשב שלך לחדש עם המחשב השני ותראה אם שם יש קפיצות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי השקע שלך לא טוב... ודווקא בגלל שזה בית חדש. תנסה אולי להוריד תוכנה שבודקת את ההספק למחשב שלך ותראה אם יש קפיצות, ואז תעביר את המחשב שלך לחדש עם המחשב השני ותראה אם שם יש קפיצות.

יש לך אולי שמות שלתוכנות כאלה? או רעיון אחר?בגלל שבטח כדי לבדוק את ההספק למחשב אני צריך שההארדיסק שלי יוחלף ואת זה עוד לא עשיתי.

אוקיי ונגיד ויש קפיצות .. לקנות מייצב ב60 ש"ח??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הספק לא יכול לספק יותר מדיי זרם !

זרם זאת פונקציה של מתח והתנגדות.

ספק יכול להיות מוגבל ביכולת לספק זרם, אבל לא ההפך.

הוא יכול לספק יותר מדיי מתח

ועכשיו תעשה אחד ועוד אחד לגבי הזרם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אני שמח לשמוע שיש דעה נחרצת :yelclap:. יש לך הצעות לספקים במחירים סבירים עבור המחשב שלי?

ומה לגבי קפיצות המתח שהוזכרו כאן קודם?

הקפיצות שהם סוברים מתרחשות כתוצאה מהספק הגנרי אם כי מה שאתה מתאר

עוד לא שמעתי עליו ואני מכיר עשורת אם לא מאות מחשבים שעבדו עם ספק גנרי ולא ניזוקו

כנראה הספק הספציפי הנ"ל דפוק

בכל מקרה הייתי ממליץ לך להיפטר ממנו ולקנות ספק נורמלי

תגיד מה התקציב שלך ונתאם לך ספק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הכוונה לא טובים?

האם הם לא יענו על הדרישות שלי- לא לדפוק הארדיסקים

במה בא ליידי ביטווי החיסרון שלהם ואם זה עד כדי כך משמעותי אפשר להוסיף 100 ש"ח לתקציב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...