מה הוא המשחק שאשחק במחשב החדש שלי? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה הוא המשחק שאשחק במחשב החדש שלי?

אור כהן

Recommended Posts

מילה מהמשרת של הקברן: אני מבין את התסכול שלך, גם לי זה היה עם אימא שלי

כן כן חברה...

לאיש ה"מפחיד" הזה הקברן יש אמא שצועקת עליו כל יום שהוא לא סיים את האוכל בצהריים והוא לא יקבל שוקולד אחר כך...

:lol::lol::lol::lol::lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 74
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני באותו מצב שלך , ממרץ אני רוצה לקנות מחשב , אבל אם אין כסף כרגע ולא נראה לאבא שלך נכון להוציא כסף על מחשב כרגע מחכים , קח אותי , אבא שלי אמר לי חכה עד נובמבר אני יקנה לך מחשב בכמה כסף שתרצה , זה הכל עניין אם יש כסף כרגע ואם יש אז על מה להויצא אותו , הכל עניין של עיתוי .

הייתי אמור לקנות לפני שבועיים את המחשב , ולמען האמת אני שמח שאבא שלי עצר אותי ... בנובמבר יוצא ה9800GTS , ככה שאני אקנה אותו אני מעריך . כרגע לדעתי לפחות , תקופה לא טובה לקניית מחשב .

כל עקבה לטובה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל עקבה לא לטובה,

כי בסוף אתה לא תקנה מחשב,

שים לב שכל שבועיים יוצא רכיב חדש,

אתה נשמע כיאלו אתה מוותר על המון,

חשבת לעבוד בעבודה נורמלית? {איך אתם עושים לעזאזל 1.5 בחודש, אני עושה 6-7 ומוות למס הכנסה}

לחסוך את הכסף ולקנות בעצמך?

אני קניתי את המחשב הנוכחי[שחוגג שנתיים היום] ב-5500, כש-4000 שקל אני הגיעו מהכיס הפרטי שלי[להרים משטחי גבס באריאל ב-6 בבוקר]

את ה1500 אבא הוסיף, וזה לא כל כך הפריע לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באופן אישי , הכסף שאני מרוויח , הולך לבגדים , יציאות , טיסות , אילת וכל זה , כל שאר הדברים ההורים תומכים בי , לפחות בגיל הזה , אחרי הצבא זה סיפור אחר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אם הוא לא תמיד צודק הוא תמיד אבא שלך !! ואם הוא סגור על זה שהוא לא רוצה לקנות לך עכשיו מחשב, לא יעזור לך לבכות לו.

הוא גם יכול לא להרשות לך לקנות מחשב מכספך שהרווחת...(ככה זה אצלי לפחות.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את הכסף שאני מרוויח בעבודת המתים והחיים, אני מנהל אותו כפי רצוני ולא מקשיב לאימא שלי בגרוש, אין לי אבא ככה שאין לי ניסיון עם אבא, למרות שרבתי עם אבא של חבר שלי 2000 אלף פעם על איך לנהל את הכסף שלו נכון, בכל אופן מה שאני מנסה להגיד זה שאם אתה לא יודע לנהל את הכסף שלך בצורה חכמה דהיינו לזרוק אותו כל פעם על משהו, עדיף שמישהו מבוגר בתחום כגון אביך ילמד אותך איך להשתמש בכסף בתבונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שכדאי שאכן תירגע (אור כהן) ותחשוב מחדש על כמה דברים.

קודם כל, הגיע הזמן שתתחיל לכבד את אבא שלך ואת זה שהוא עובד בשבילך. אבא שלך לא עובד בשביל Crysis, הוא עובד בשביל שתהיה לך קורת גג, חינוך ואוכל (וכן, גם מיטה נוחה). אם אתה לא יודע עד כמה זה קשה להשיג קורת גג, אני ממליץ לך שתתחיל לעבוד ותתעניין במחירי דירות. תשווה בין כמה שאתה תצליח להרוויח לבין המחיר שאתה צריך להשקיע בדירה בחודש ותראה שלא יהיה הבדל גדול בינהם. אם אתה חושב שזה קל לקנות אוכל, לך עם ההורים שלך לקניה מרוכזת בסופר. 500-400 שקל הולכים כמו כלום, וזה אחרי שמתקמצנים ומנסים לחסוך בכל מוצר. אחרי כמה ימים חצי מקניה הזו כבר נמצאת בשירותים( :P).

שנית, לפי מה שהבנתי פה ה 6000 שקל הם לא ממש כסף שעבדת עבורו, אלא התקציב של מתנת היום הולדת שלך.

קודם כל, חדשות: אתה לא היחיד שמוותר על מתנות בשביל מתנות אחרות. גם מחשב זו מתנה. לא כל הורה יכול להרשות לעצמו חופשת סקי לילד ויום הולדת ואחרי זה עוד כל מני דברים אחרים. גם ההורים שלי היו, ועדיין, קונים לי משהו שאני צריך ומגדירים את זה כמתנת יום הולדת. בסך הכל מתנת יום הולדת זה סתם שטות, לא כולם יכולים להרשות לעצמם לבזבז סתם כסף רק בשביל הטקסיות.

אני נסעתי פעם אחת עד גיל 18 לחול (אחרי זה עשיתי עוד טיול של שבוע לפני הצבא) והאמת- אני לא מבין מה הבעיה. לנסוע לחול זה בעיקר סתם הייפ של ילדים עשירים. לטוס לחול עם ההורים זה דיי מסריח. :nixweiss: תגיד תודה שבכלל טסת פעם, יש מספיק כאלה שלא.

אתה לא מוותר לאבא שלך על שום מתנה, תגיד תודה שהוא בכלל קונה לך דברים. הוא אבא שלך ו זכותו, מה לעשות, להחליט איך לחלק לך את המתנות שלך. אתה לא עושה לו שום טובה בוויתור שלך.

בקשר לרכישה של מחשב חדש:

קודם כל, אני גם מסכים עם זה שאתה יכול לחכות בכיף ויותר מעוד חודשיים. יש לך מחשב בסדר גמור, תגיד תודה על מה שיש לך בכלל. תפסיק להתבכיין. לא כל אחד צריך להריץ משחקים על HIGH, תלמד להסתפק במה שיש. למה נראה לך שמעניין את אבא שלך אם אתה מריץ משחקים על HIGH או על MED?

תגיד תודה על מה שיש לך ותלמד להתאפק.

בקשר לזה שאבא שלך לא מקשיב לך בבחירת הרכיבים: זו בעיה באמת. תנסה להראות לו כתבות באתרי על רכיבים מסויימים ולהראות לו למה X יותר טוב מ Y. תנסה גם ללכת האמת ל KSP, שם המוכרים לא עובדים על אנשים בעיניים ואומרים להם ש crysis ירוץ על המחשב שלהם סתם כדי שיהיו מרוצים (אומנם אומרים עליהם דברים רעים מסויממים, אבל הם לפחות לא עובדים על אנשים במפרט לפי מה שאני מכיר.

אם אתה גר באיזור הרצליה אני ממליץ לך ללכת עם אבא שלך ללמיר מחשבים. חנות מכובדת וטובה שגם בה האנשים לא יעבדו עליך בעיניים.

בכל מקרה, תנסה להסביר לאבא שלך למה משהו יותר טוב מהשני, לא סתם להגיד לו שהמוכר בבאג לא מבין.

עכשיו, אני לא אמליץ לך ללכת לעבוד, כי האמת שאני לא חושב שילד שיכול להרשות לעצמו לא לעבוד צריך לעבוד. ילד צריך ללמוד, לפתח את עצמו, להיות עם חברים. לעבוד יש מספיק זמן אחרי התיכון ואחרי הצבא. אבל אם אתה עד כדי כך לחוץ על מחשב, לך לעבוד, תתחיל להבין מה זה. תאמין לי שאחרי שתעבוד אתה לא תחשוב שאתה צריך להחליף מחשב כמו שלך.

תהנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון

אני בשלבי שכנוע עם אבי, איזה ריבים יוווו.

בכל מקרה, היום הוא התקשר אלי ושאל את דעתי על K.S.P, האם כדאי לקנות שם מחשב.

"(אני משער שאתם יודעים כבר מה אמרתי)".

בקיצור, נתתי לו את הטלפון של IQPC, והוא יבקש מהם לבנות מפרט לCRYSIS 1600X1200 AA X4 AF X8 X5.

אני בניתי מפרט לזה ב7500 ש"ח, אני מקווה שIQPC יבנו לו משהו יקר ואז הוא ילך להצעה שלי.

הכל נראה טוב, ונראה שאני ישיג את המחשב בקרוב.

עד כאן,

אור כהן.

(אגב הוא קרא את התגובות שלכם והפגין אותם בעומק לב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אני מבין שאתה לא הפנמת חלק מהתגובות, חבל. הם לטובתך.. יש לך מחשב שבכיף יכול להחזיק עוד זמן.

ואיך אתה כבר יודע את הדרישות של Crysis? הפצצת שם כל בהגדרות ULTRA..

--שוב אני חוזר על עצמי, כד להדגיש את דעתי.. תחכה עם המחשב, אני קניתי לפני חודשיים כי הייתי "חרמן" עליו בדיוק כמוך. ועשיתי טעות ענקית! לא יצא ולא יוצא שום משחק בקרוב. חכה למינימום נובמבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לחכות אם יורשה לי לשאול,

לכרטיסי המסך החדשים שיצאו?

ואז מה? לחכות לX38?

ואז לPERYEN?

ואז לR700?

ואז לצ'יפסטים החדשים של נווידיה?

ואז להורדת המחירים של הDDR3?

ואז לחכות ללוחות שיתמכו בנלהם?

ואז לחכות לנלהם?

זה אף פעם לא יפסיק...

[glow=red,2,300]חיכיתי מספיק![/glow]

כבר חצי שנה אני מחכה למחשב המטורלל הזה מכל מני סיבות, וחודשיים זה כבר יותר מדי, ושלא נדבר שאז נחכה לחלקים אחרים.

אני עצרתי בנקודה כלשהי, המכונית שלי ניתקע, ונגמר הדלק, אני לא ידחוף אותה ביידים שלי.

תבין, אני לא יכול להשאר עם המחשב שלי, אפילו מייפל סטורי ניתקע לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפסיק כבר להיות מפונק בחייאת ראבק. זאת רק אשמתך שוויתרת על טיול לפריז בשביל מחשב מטומטם.

צא מזה, תקנה מחשב נורמלי יחסית ב4 אלף שקל אם אתה כ"כ זקוק לאחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשב שלה יכול לסחוב על יציאתם של הG90/2.. ואני לא רואה סיבה שלא תחכה. תקבל כרטיס DX10 שיהיה יותר חזר מכל מה שקיים היום.

ואם אתה אומר שמייפל לא רץ, אז זאת בעיה אצלך ולא ברכיבים שלך. יכול להיות שהמחשב מלא ב"זבל" ספייורים ושאר ירקות. תפרמט ותיראה שמייפל רץ חלק.

בו דוד שלי מריץ מייפל על לפטום מלפני שבע שנים (256ram 1.1ghz celron)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...