מה הוא המשחק שאשחק במחשב החדש שלי? - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה הוא המשחק שאשחק במחשב החדש שלי?

אור כהן

Recommended Posts

לא קראתי את שאר הדיון

אבל באמא'שלי,אתה מתנהג כמו ילד קטן

"לא אני רוצה מחשב עכשיו!!!1"

למה מה קרה אם תחכה קצת? העולם יתפוצץ?

זה תקופה חרא לקנות מחשב חדש,בייחוד עם יציאת כרטיסי המסך מהדור החדש שאם יהיה לך קצת סבלנות המחירים של הכרטיסים היותר "ישנים" יצנחו.

ואם הוא מתעקש על מפרט מסוים, ואתה על מפרט מסוים, אז תקנה הכל בעצמך וזהו. תשלים עוד 2000 ש"ח בעבודות מזדמנות...

לפני 3 שנים קניתי מחשב עם מפרט שהוא סבבה עד היום [AMD 3000,1024MB RAM, 6800 ETC...]

ובשביל המחשב הזה חיכיתי מעל לשנה [!!]...אבא שלי דחה את המועד כל פעם ואני זרמתי עם העניין כי ידעתי שכל זמן נתון שעובר מגדיל את הסבירות למפרט יותר טוב, ולקנייה יותר חכמה.

רק שתבין, אני תכננתי בכלל ללכת על פנטיום 4 מעפן עם 9800PRO וגמרתי עם מפרט טוב בהרבה, בגלל שחיכיתי שנה.

בסדר, תרגיע,

כבר דיברתי איתו, והוא אמר שהוא יעשה סקר שוק קטן משל עצמו, ממש מסע גילוי עצמי, ואז הוא יקנה לי מחשב,

אז בסדר, אני יחכה כמה ימים, אבל אני לא יחכה לרכיב כלשהו, אני יחכה לזה שאבא שלי יהיה מוכן ליקנות לי את המחשב

בחצי שנה שחפרתי לו במוח, הוא לא התייחס ברצינות, עכשיו הוא כבר התחיל להתעניין, להתקשר אליי ולישאול אותי דברים בנוגע לזה, וסביר להניח שב4-5 ימים הבאים אני מקבל מחשב!!! :yelclap: :yelclap: :yelclap::jump: :jump: :jump: :jump1: :jump1: :jump1: :aktion031::biggrimjackbox::biggringift::birthday:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 74
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מסכן שכמותך. אני בן 17. את המחשב שאני כרגע כותב ממנו, קנו לי קצת לפני שטוני הוק אנדרגראונד1 יצא לPS2. קנו לי מחשב לו אנד. זה אומר 80 ג'יגה, 256 מגה ראם, FX5200. בחלום ההכי נועז שלי, למרותשאני , ומבלה זמן ניכר מזמני על המחשב, לא חשבתי לקנות מחשב ב7 וחצי. זה פשוט מטורף. זה שוויתרת על טיול לא אומר הרבה. תראה את המחשב שכרגע יש לך. במהלך השנים שידרגת אותו בכמה כסף, 2K? אז כן, לא נסעת לארץ לעולמלא, אבל כן בזבזת כסף. ואני די בטוח שאתה מבזבז בתדירות על דברים. החולצה הזאת של בילבונג? כן כן, החולצה והמכנסיים עלו לך הסאונד בלסטר שכל כך רצית. אני שדרגתי את המחשב שלי ב4 שנים פעם אחת, וזה היה עוד 512 מגה ראם. גם קרייסיס, עם כל הדאווינים של קרייטק, הוא יותר מפרצוף יפה. זה משחק עם עלילה ומשחקיות קשה. אתה ממש לא צריך להריץ אותו על 1600*1200 בHIGH. גם אתה בוכה על SA שנתקע לך על HIGH? אתה יודע, כשאני משחק בSA[על ההגדרות הכי נמוכות, בכל הפרמטרים], אני כבר למדתי כל הזמן להסתכגל למטה. למה? כי ככה הוא יכול לרוץ. ובכל זאת אני לא בכיתי לאפחד שהוא לא היה משחק טוב. כי אני הסתכלתי על העיקר[העלילה, המשימות, הבדיחות, המבחר כלי תחבורה] ולא על הטפל[איך הפטמות של CJ נראות]. אני וויתרתי על 3 שנים של יציאה לחופשה בחופש, מתנת יומולדת של שנה, מחשב חדש, אופניים חדשות, בגדים חדשים, רק בשביל של 2 וחצי. אני כבר עוד מעט מתקרב ל18. עדיין לא קיבלתי את המצלמה[אבא אפילו לא יודע איזה אני רוצה]. לך תקנה את הפאקין מחשב שאתה יכול לקנות ב6 ותסתום ת'פאקין פה.

שכחתי לציין משהו- אתה בן 14. זה המינימום לעבודה. אבא שלך בן 50? אז תדע, על כל שקל שהוא עושה, מס הכנסה לוקחים 90 אגורות. המס הזה זה רק מגיל 18. יודע מזה אומר? שאם תמצא עבודה עד סוף הקיץ, גם בכל מקרה אתה לא טס לחו"ל, אז תקרע ת'תחת, ובתחילת שנה הבאה, אתה תוכל לקנות מחשב ב11K. וכל הכסף הוא שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכן שכמותך. אני בן 17. את המחשב שאני כרגע כותב ממנו, קנו לי קצת לפני שטוני הוק אנדרגראונד1 יצא לPS2. קנו לי מחשב לו אנד. זה אומר 80 ג'יגה, 256 מגה ראם, FX5200. בחלום ההכי נועז שלי, למרותשאני , ומבלה זמן ניכר מזמני על המחשב, לא חשבתי לקנות מחשב ב7 וחצי. זה פשוט מטורף. זה שוויתרת על טיול לא אומר הרבה. תראה את המחשב שכרגע יש לך. במהלך השנים שידרגת אותו בכמה כסף, 2K? אז כן, לא נסעת לארץ לעולמלא, אבל כן בזבזת כסף. ואני די בטוח שאתה מבזבז בתדירות על דברים. החולצה הזאת של בילבונג? כן כן, החולצה והמכנסיים עלו לך הסאונד בלסטר שכל כך רצית. אני שדרגתי את המחשב שלי ב4 שנים פעם אחת, וזה היה עוד 512 מגה ראם. גם קרייסיס, עם כל הדאווינים של קרייטק, הוא יותר מפרצוף יפה. זה משחק עם עלילה ומשחקיות קשה. אתה ממש לא צריך להריץ אותו על 1600*1200 בHIGH. גם אתה בוכה על SA שנתקע לך על HIGH? אתה יודע, כשאני משחק בSA[על ההגדרות הכי נמוכות, בכל הפרמטרים], אני כבר למדתי כל הזמן להסתכגל למטה. למה? כי ככה הוא יכול לרוץ. ובכל זאת אני לא בכיתי לאפחד שהוא לא היה משחק טוב. כי אני הסתכלתי על העיקר[העלילה, המשימות, הבדיחות, המבחר כלי תחבורה] ולא על הטפל[איך הפטמות של CJ נראות]. אני וויתרתי על 3 שנים של יציאה לחופשה בחופש, מתנת יומולדת של שנה, מחשב חדש, אופניים חדשות, בגדים חדשים, רק בשביל של 2 וחצי. אני כבר עוד מעט מתקרב ל18. עדיין לא קיבלתי את המצלמה[אבא אפילו לא יודע איזה אני רוצה]. לך תקנה את הפאקין מחשב שאתה יכול לקנות ב6 ותסתום ת'פאקין פה.

^^^

בזאת הוכרזה רשמית התגובה הכי בכיינית והכי עלובה שראיתי בדיון הזה וב-HWZONE בכלל.

לא רק שאתה בוכה פה רבע שעה על פאקינג מחשב, גם אין שום פואנטה לתגובה הזו.

אם היית רוצה מחשב חדש מאוד, היית עובד קצת [אף אחד לא מת מזה], מגייס מספיק כסף וקונה מה שבא לך..בדיוק כמוני וכמו 3\4 מהפורום הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא בא עכשיו לכל הגיימרים למיניהם, ויגיד להם, שאתם לא צריכים , ואתם יכולים להסתפק במועט :lol:.

גם לך אין יותר במה להתגאות שאתה מנסה לצחוק עליו.

הלחץ מחשב הזה שלך הוא רחוק מלהיות בריא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

בזאת הוכרזה רשמית התגובה הכי בכיינית והכי עלובה שראיתי בדיון הזה וב-HWZONE בכלל.

לא רק שאתה בוכה פה רבע שעה על פאקינג מחשב, גם אין שום פואנטה לתגובה הזו.

אם היית רוצה מחשב חדש מאוד, היית עובד קצת [אף אחד לא מת מזה], מגייס מספיק כסף וקונה מה שבא לך..בדיוק כמוני וכמו 3\4 מהפורום הזה.

אני לא בוכה על המחשב שלי. אני ממש אוהב אותו. הדבר היחדי שהייתי מוסיף לו זה עוד . וד"א, אני עובד. פשוט אני חוסך למצלמה.

ואור, כן, אפחד לא צריך מחשב מפוצץ. העיקר במשחק זה לא הגרפיקה. אני מסתפק במועט ואני לא מתלונן על זה. יש לך מחשב כרגע פי 3 יותר טוב משלי ואתה בוכה כאילו אין מחר.

והדברים שכביכול לא קיבלתי, זה כי אין כסף. כן כן, יש אנשים שאין ביכולתם לקנות כל מה שהם רוצים.

מספיק לראות בפרופיל שלך את זה שאתה ממש בוכה על זה שקיבלת רק 6200 עם המחשב שלך. יש לי חברים שעד לפני שנה לא היה להם מעולם מחשב בבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר, אז הלחץ זה לא בריא,

והצחוק זה כן בריא,

ככה שאנחנו שווים (לא יודע מי שווה פשוט משהו שווה כאן)

יש לי עכשיו מצב רוח טוב, זה כבר טוב.

כמו שאני חוזר על עצמי, דיברתי עם אבי, ו+- ב5 באוגוסט אנחנו נרכוש את המחשב, בינתיים הכל רגוע.

כמובן שעם המחשב נקנה מסך, מקלדת, עכבר, , מקרופון וכ'ו.

תגידו, מה לדעתכם המשחק הראוי שישוחק ראשון במחשב שלי? אני חשבתי על LP

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

xD:lol:

יש לי במחשב Smash Broes של ניטנדו 64.

קיצר קטעים, הפעלתי אותו על 1600X1200 16AA 16AF, רואים אחלה, והמחשב שלי מריץ אותו xD:lol:

איזה משחק יהיה המשחק הראשון?! :s07:

מה אני אגיד לך, אתה יכול להקים את מונטי פייטון מחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...