אוףף אני לא יודע מה לעשוותת - להתנדב לצבא או לא? - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אוףף אני לא יודע מה לעשוותת - להתנדב לצבא או לא?

UltraWaveMUSA

Recommended Posts

אם לא הפתרון שאני הצעתי רק הפיכה תוכל לחולל כאן שינוי.

"כבוד אנסי" :lol:

אין מה לעשות אבל הצבא חלק מהמדינה ומתנהל גם בצורה כושלת כמו שאר המערכות.

כשאתה הולך לצבא מטעם "להגן על המדינה בבשרתי ובדמי" אתה מגן יותר מכל על המערכות ולא על הפרטים.

אני רק יתן לך דוגמא. תראה את המצב בשדרות המדינה לא פועלת ורק האזרח הקטן נפגע נכון או לא נכון?

אבל, תדמיין לך מקרה בו הבורסה וחברות גדולות נוספות היו ממוקמות בשדרות אתה חושב שאז המדינה גם הייתה ממשיכה לעשות כלום?

אתה בגדול מגן על המערכות שמנצלות אותך ובתמורה נותנות לך כלום במקרה הטוב. במקרה הרע כשיפרוץ גנב אליך ותתנגד בכוח אתה כבר תידע כמה השלטון יעזור לך ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 148
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לידיעתך אני גר לא רחוק משדרות- ועד שסיימתי י"ב למדתי בשער הנגב- זה בית הספר הסמוך לשדרות שחטף הרבה קסאמים.

אני מודע ומרגיש על בשרי את ההתעלמות של המוסדות מהבעיה, ועדיין- מאמין שיש צידוק לקיומה של המדינה הזו, ולכן אני מוכן להלחם.

קודם כל- אני אמלא את חובותי- ובצורה הטובה ביותר. אח"כ- מתוך מחויבות ואמונה בדרך, אפעל לשינוי המעוות.

לפי דבריך בעמודים קודמים (כשדיברת על מוסלמים כאילו היו לא פחות מידידיך הטובים ביותר)

אתה פשוט לא מבין את הצידוק לקיומה של המדינה הזו, ואת החשיבות לכך שתמשיך להתקיים.

כמו שכתבת בתחילת הדיון- "אפאחד לא רוצה ישראלים בקנדה" וחידד את הנקודה מישהו בהמשך הדיון שציין שבמשך 2000 שנות גלות נבעטנו מפה לשם בלי שמישהו ממש שמח לקבל אותנו. זה הצידוק הבסיסי לקיומה של המדינה הזו. שתהיה חוף מבטחים לעם היהודי.

על זה אני מוכן להלחם ולהגן בחירוף נפש, למרות כל החרא.

אם אני אמצא שותפים כבר מחר בבוקר אני אקום להלחם באותן מערכות עליהן אתה מדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את מעות את מה שכתבתי. קודם כל בטוח לא כתבתי "אפאחד לא רוצה ישראלים בקנדה" .דבר שני לא אמרתי ישראלים אלא את הישראלי הממוצע ויש הבדל ענק בינהם.היום חייבם מספר אנשים בעלי אזרחות ישראלית בקנדה.דבר שלישי ישראלים לא חייבים להיות יהודים אתה יודע.

עכשיו תסביר לי מה הקשר בין קיום מדינה למה שאמרתי? יפה אין.

:kopfpatsch:

רק שתידע המדינה הזו ממש לא חוף מבטחים ליהודים.

מדינה שאתה מוכן להקריב למענה את החיים שלך/איברים שלך צריכה להיות שווה את זה.

אם אתה חושב שהמדינה הזו שווה את זה סולם הערכה העצמית שלך ממש נמוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב גם שאם אני אלך ואלמד אני אסייע למדינה יותר מאשר אם אני אתגייס ולא אעשה כלום בצבא [פקיד לדוגמה... ושלא יבואו עכשיו כאלה ויגידו שזה גם שירות צבאי כי זה לא ממש.. וללמוד עדיף, לא ככה?!]

איך תוך שנה אפשר לסייע בצבא? הרי הוא לא ישקיע עלי שקל על קורסים ואם הוא לא ישקיע עלי בקורסים, לא יהיה לי את הידע המתאים והמספיק בשביל באמת לעזור במשהו חוץ מבקפה...

אף אחד לא יקח אותך בתור מתנדב כדי להיות פקיד. יש להם מספיק טמבלים כדי להיות פקידים. גם כדי להיות מתנדב בצבא צריך להיות עם פוטנציאל כדי שיהיה להם מה לעשות איתך ותהיה שווה את ההוצאות הכספיות על הבריאות שלך. סה"כ מתנדב לצבא זה יותר כאב ראש מאשר חייל רגיל שקל להתעלל בו ולעשות בו מה שרוצים.

ויש המון מה לתרום בשנה. אם יש לך שכל טוב אתה יכול ללכת למודיעין ולשרת בכל מיני תפקידים של ניתוח. אם יש לך יכולות במחשבים אז תוכל להכנס למחשוב שלהם. להתנדב לממר"ם ולצאת עם אקסטרא נסיון שיעזור לך בהמשך. עצה שלי, יש בבקום מחלקת מתנדבים ששמחה לענות על כל השאלות האלה ולעזור למצוא לך את המקום המתאים להתנדב בו. דבר איתם, תראה לאן תוכל ללכת ומה תוכל לתרום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מובן, אין מה לעשות, כזה אתה... פרזיט.

אתה חושב ש-3 שנים הופכות אותך לעובד כפיים?

LOL

כבר כמה שנים שאני מתנדב בעמותות שונות, ובכלליות אני אקטיביסט בהמון נושאים. אי השירות שלי הינו בהינו אידיאולוגי.

אחרי לסרבנים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מה אתה מדבר?

אם אני מתנדב הם לא משלמים שקל על הבריאות שלי.. אני חותם על טופס ויתור

עדיף ככה ... קופות החולים עם כל חסרונותיהם עדיפות פי כמה ממערכת הבריאות הצבאית המזעזעת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Kill_B7

לא יאומן איזה אנשים חיים במדינה שלי.

סולם הערכה נמוך? על מה אתה בכלל מדבר!? קרבי מבחירה = פאנטי?!!??! המילים האלו ועוד הרבה רק מראות שיש לך השקפת עולם מעוותת למדי ואינך מודע לעולם שמסביבך, להרבה מאיתנו יש אזרחות אך ורק למדינה הזאת, לכן צריך לשרת בצבא ולשמור על המדינה הזאת עד שיהיה פה שלום - גם אם זה ייקרה עוד מילניום שכבר כדוה"א ייתפוצץ! למי שיש אזרחות של מדינה אחרת (ארה"ב, ארצות אירופה) אז הוא זה שצריך לשאול את עצמו פעמיים אם להתגייס או לא כי סה"כ יש לו סיכוי גדול לחיות במדינה אחרת ברמה ואיכות חיים גבוהה יותר משל המדינה שלנו. אני חושב שמי שרואה את עצמו כישראלי ומתכוון להמשיך ולחיות במדינה הזאת אז חייב ללכת לשרת ולעשות כל מה שהצבא יישלח אותך אליו! גם אם תצטרך לעשות קפה בקרייה כל היום! לדעתי אם החברה הישראלית לא הייתה מגיעה למצב שלהשתמט ולהוריד פרופיל בכוונה זה "מובן" ואפילו לפעמים "מגניב" אז כל המערכת הצבאית הייתה אחרת, פחות מייאשת. כל חייל וחיילת מתייאשים ומתעצבנים על המערכת הזאת ומנסים כל הזמן להוציא גימלים ומחפשים לקמבן. לדעתי מתוך אידיאולוגיה צריך לבוא לצבא עם כוונה לשרת בקרבי או אם באמת (אבל באמת) יש לך פרופיל נמוך או שאתה מתמצא בתחום מסויים אז שייקחו אותך ליחידות מקצועיות או לשרת "ג'ובניק" וכאלה. אתה ,KILL, בכלל חושב שלא צריך לרצות קרבי כי זה מסוכן!? יש לך יותר סיכוי למות בתאונה על הכביש מאשר שייתפס לך הגב בדרך הבייתה ב12 אחרי שסיימת להשקות תדשא! תפסיק עם הבולשיט הזה של לאבד רגל לאבד יד לאבד אצבע, זה העולם אז אתה תאבד יד ובגלל זה החייל שמאחוריך ניצל והמשפחה שלו לא התפרקה, בקיצור אחי תשנה תתפיסה הזאת תנסה להבין יותר את המדינה ולמה באמת צריך תצבא הזה. לא צריכים לריב על זה כולנו באותה סירה והיא טובעת,ברצינות, אנחנו אלה שצריכים לעזור לה לשוט... אם אין אני לי מי לי!

לפותח הת'רד אני שם את עצמי במקומך אתה עובד בצומת שיכולה להיות הגורלית של חייך - תלך לצבא מי יודע את מי תכיר למי תתחבר איך תסיים שם... או אם תלמד עכשיו לא תדע מה פיספסת. הגיל הזה והמעמד שלך הוא חד פעמי ולא יחזור על עצמו, לכן בגלל שיש לך אופצייה לשרת שנה אני במקומך הייתי מתנדב ואז לומד סה"כ אתה עדיין לומד בגיל צעיר (19 אני מניח) ותסיים תואר ראשון למשל בגיל 23-24 (פסיכומטרי עוד לא עשית נכון?) בקיצור בכל מקרה אתה יוצא סטודנט צעיר ותמיד תוכל לומר ברזומה - התנדבתי שנה בצה"ל, לעומת לא שירתתי בצה"ל אין לי מושג איך המערכת הזאת עובדת.

לסיכום ULTRAWAVEMUSA אני חושב שעליך לחפש תפקיד שמתאים לך ולהתנדב בראש שקט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר כמה שנים שאני מתנדב בעמותות שונות, ובכלליות אני אקטיביסט בהמון נושאים. אי השירות שלי הינו בהינו אידיאולוגי.

רגע, שניה... שניה... נו.. אולי זה יקרה...

...

...

...

לא, הביצה הימנית שלי לא זזה :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלש - הבעיה היא התזמונים - קודם אני צריך לחכות עכשיו עד ה9.12 כדי לעשות את הפסיכומטרי ואז אני רק אוכל להתגייס. הזמן שאני אוכל להתגייס הוא מהתאריך הזה עד שלושה חודשים לפני תחילת הלימודים באוניברסיטאות וכמובן שלפני כן אני אצטרך להרשם ולחקור. כמה זמן זה מותיר לי?

עריכה :

ביררתי ויש לי עשרה חודשים מהפסיכומטרי לאוניברסיטה.

הקטע הוא שמה ייתנו לי לעשות בצבא? הרי לא יהיה לי מקצוע כי לא ישקיעו עלי כסף על הכשרות וקורסים... ייתנו לי להכין קפה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...