אוףף אני לא יודע מה לעשוותת - להתנדב לצבא או לא? - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אוףף אני לא יודע מה לעשוותת - להתנדב לצבא או לא?

UltraWaveMUSA

Recommended Posts

אל תתנדב, זו טעות להתגייס לצבא.

לא רק שלא יצא לך מזה משהו, אתה גם תבזבז זמן יקר מפז.

במקום ללכת ללמוד משהו, קצת אוניברסיטה או לטוס לאן שהוא אתה סתם תהיה זרוק ומבוזבז בצבא.

גם אני אישית לא רוצה להתגייס לצבא, אני מכוון להתגייס למשטרה (איך שהוא זה אפשרי, אבל לא בטוח אם יתנו לי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 148
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

למתנדבים נותנים תפקידים טובים אפילו מאוד.

מתנדבים יכולים להכנס בקלות לכל יחידה מובחרת בצה"ל(לא בתור לוחמים כמובן אבל יש עוד המון תפקידים בסיירות, משקי מודיעין, עח"מים, משקי קשר ועוד).

כנ"ל גם ביחידות כלליות, במשטרה צבאית יש מתנדבים על תקן בלש, במודיעין יש מתנדבים על כל תקן נחשב אפשרי ועוד הרבה דוגמאות.

למתדנב ממש לא יתנו להיות פקיד כיוון שמכבדים אותם ורוצים לתת להם משהו לעשות עם עצמם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חתיכת מטומטם.

גם החרדים צריכים לשרת. וצריך למצוא פתרון גם למליון ערבים אוכלי חינם שיושבים כאן ולא תורמים בכלום (יכול להיות שזה בכלל לא מקומם).

אם אתה מדבר על "כל אחד לעצמו"- אז אפשר לסגור את המדינה ולעבור לקנדה. אני לא אשרת בצבא בשביל עצמי- אלא בשביל העם והמדינה.

מכיוון שלדעתי יש הצדקה מספיק טובה לקיום המדינה הזו- אז כדאי שנתחיל לחשוב איך אנחנו יוצרים כולנו, ולא להיות ראש קטן-

איש איש לעצמו.

ככה לימדו אותך לדבר בבית? לפני שאתה מתחיל לדבר על מיעוטים אחרים כמה שהם רעים קודם תתקן את עצמך.

דבק 60 שניות לא יעזור במקרה שלך.

אתה יכול לדבר עד מחר.כל עוד אין שיוויון בין "חובות" כך אין "אנחנו" פשוט ככה העולם עובד. מי ירצה את הישראלי הממוצע בקנדה?

אין מה לעשות המדינה לא שווה את החיים של אזרחיה(הרגילים לא הפנטים כמוך). המדינה הזו לא שווה את הרגל שאני יכול לאבד או את החיים שלי או את החיים של מישהו לצורך העניין הזה.

בגלל זה גם אני לא הולך לשרת בקרבי בשביל זה למזלי יש פאנטים שיסכימו איך לומר את זה בצורה יפה, שידפקו אותם מכל הכיוונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוכל להתנדב לשנה, זה לא סוף העולם.

ואת הסיפור של Asaf.Y אני רואה מדי יום - במקום 3 הוא יצא ב-4 אחר הצהריים. ומאיים להיות נפקד ולהחריב את העולם, בכיין...

לא , אני לא יוצא לא ב3 ולא ב-4 , לדוגמא היום יצאתי מהבסיס ב-19.30 . אז את הזיוני שכל שלך תשמור לעצמך. את הקטע עם הנפקד , אני שומר לעצמי .

מי אתה שמעז לקרוא לי בכיין ? לאנשים כמוך צריך לשסף את הגרון . דפקט .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל בן-אדם שלא התגייס לצה"ל שלא בשל סיבות נפשיות/בריאותיות, הוא בושה למדינה.

אני אומר תתנדב!

גם אם זה אומר שאתה הולך לטחון טעמי בשק"מ או משו כזה.

אגגב, אתה יכול לבצע גם שירות לאומי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככה לימדו אותך לדבר בבית? לפני שאתה מתחיל לדבר על מיעוטים אחרים כמה שהם רעים קודם תתקן את עצמך.

דבק 60 שניות לא יעזור במקרה שלך.

אתה יכול לדבר עד מחר.כל עוד אין שיוויון בין "חובות" כך אין "אנחנו" פשוט ככה העולם עובד. מי ירצה את הישראלי הממוצע בקנדה?

אין מה לעשות המדינה לא שווה את החיים של אזרחיה(הרגילים לא הפנטים כמוך). המדינה הזו לא שווה את הרגל שאני יכול לאבד או את החיים שלי או את החיים של מישהו לצורך העניין הזה.

בגלל זה גם אני לא הולך לשרת בקרבי בשביל זה למזלי יש פאנטים שיסכימו איך לומר את זה בצורה יפה, שידפקו אותם מכל הכיוונים.

חתיכת חצוף. בגלל "פנאטים" כמוני אתה עוד יכול לישון בשקט.

אם לא "פנאטים" כאלה לא תהיה לך מדינה- וזה אומר שמחר בבוקר יבואו ערבים ויהרגו אותך.

אתה מדבר במונחים של מדינה- אבל המדינה זה אתה, הוא ואני. על המדינה הזו אנחנו צריכים להגן.

נכון שאין שוויון בזכויות ובחובות. מסכים איתך. בוא נשנה את זה.

אבל את הגישה של "לשרוף את המועדון"- אני לא מקבל. יוצא שאתה בדיוק כמו החרדים.

אני מתבייש שאני הולך להגן עליהם- בדיוק כמו שאני מתבייש שאני הולך להגן על פרזיטים כמוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדינה מורכבת מיסודות אחד מהם הוא אזרחיה הצבא לא נכלל בין היסודות האלו.

אתם כן פאנטים אלא אם כן יש לך בעיה עם ההגדרה של המילה. אבל, זו כבר בעיה פרטית שלך.

למה אתה חושב שאם לא הייתה קיימת אז הייתי פה :screwy:

יותר טוב לדעת למה אתה חושב שהיו הורגים אותי? בגלל שאני שונה? כדאי שתסתכל טוב טוב בעולם מה קורה. לא יהרגו אותך כי אתה שונה(לפחות רוב האנשים). יהרגו אותך אם תהיה איום.

אתה לא יכול לשנות את זה וגם אחרים לא כי הם גדלים וגדלים ובגלל צורת השלטון פה הם רק ילכו ויתחזקו המצב כמו שעכשיו ישאר.

וסיכוי מאוד גדול שאפילו ילך ויהיה גרוע מיום ליום.

אתה לא מכיר את הגישה "לשרוף את המועדון" ,אבל אם אתה דורש משהו אז או שלכולם או שלאף אחד. עד שזה יקרה כל הדיבורים לא שווים דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה חושב שאם לא הייתה קיימת אז הייתי פה :screwy:

יותר טוב לדעת למה אתה חושב שהיו הורגים אותי? בגלל שאני שונה? כדאי שתסתכל טוב טוב בעולם מה קורה. לא יהרגו אותך כי אתה שונה(לפחות רוב האנשים). יהרגו אותך עם תהיה איום.

:kopfpatsch:

לדבר הזה קוראים אנטישמיות וגזענות.

ישנם בעולם מעל מליארד אנשים שיהרגו אותך אך ורק בגלל שאתה יהודי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את האמת מה שאתה אמרת כרגע זו היא אנטישמיות וגזענות.

אולי אתה לא יודע אבל חיים וחיו קהילות שלמות של יהודים בארצות איסלמיות מסביב לעולם ורק במקרים מאוד קיצונים קרו דברים וגם זה בגלל השפעות זרות.

חוץ מיהודים חיים/מבקרים אנשים שונים בארצות איסלמיות ולא הורגים אותם בהמונהם כמו שאתם מנסים להציג.

בגלל זה אמרתי שהוא צריך להסתכל טוב טוב מה קורה בעולם וגם אתה צריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שלא קורה אסון לא סותר את העובדה שהם רוצים במותך (או לפחות היו מעדיפים שלא הייתה נברא מלכתחילה).

לא משנה כמה תתווכח, זו עובדה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את האמת מה שאתה אמרת כרגע זו היא אנטישמיות וגזענות.

אולי אתה לא יודע אבל חיים וחיו קהילות שלמות של יהודים בארצות איסלמיות מסביב לעולם ורק במקרים מאוד קיצונים קרו דברים וגם זה בגלל השפעות זרות.

חוץ מיהודים חיים/מבקרים אנשים שונים בארצות איסלמיות ולא הורגים אותם בהמונהם כמו שאתם מנסים להציג.

בגלל זה אמרתי שהוא צריך להסתכל טוב טוב מה קורה בעולם וגם אתה צריך.

אני צריך להזכיר לך מה קרה בגרמניה לפני קצת יותר מ-60 שנה?! סבא שלי היה שם. בני המשפחה שלו עברו דרך ארובה, ולא בגלל שהם היו סנטה קלאוס.

נראה לך שאם לא תהיה פה מדינה הערבים שיפלשו לכאן יבואו לעשות לך נעים בגב?! אם כן- אתה טועה.

ועוד דבר. נראה לך שבלי המדינה הזו היתה שורדת? קשקוש בלבוש. להזכירך- כאן זה לא שוויץ.

תפסיק לתרץ את הפחדנות שלך, אפס.

אתה מוזמן להגר מכאן למקום כלשהו ב"עולם". אני בטוח שתתקבל בברכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שלא קורה אסון לא סותר את העובדה שהם רוצים במותך (או לפחות היו מעדיפים שלא הייתה נברא מלכתחילה).

לא משנה כמה תתווכח, זו עובדה.

דיבורים לחוד ומעשים לחוד.

אני מאוד רוצה לקבל את היכולת המדהימה שלך לקורא מחשבות של 1 מיליארד אנשים בעולם !

אני צריך להזכיר לך מה קרה בגרמניה לפני קצת יותר מ-60 שנה?! סבא שלי היה שם. בני המשפחה שלו עברו דרך ארובה, ולא בגלל שהם היו סנטה קלאוס.

נראה לך שאם לא תהיה פה מדינה הערבים שיפלשו לכאן יבואו לעשות לך נעים בגב?! אם כן- אתה טועה.

ועוד דבר. נראה לך שבלי המדינה הזו היתה שורדת? קשקוש בלבוש. להזכירך- כאן זה לא שוויץ.

תפסיק לתרץ את הפחדנות שלך, אפס.

אתה מוזמן להגר מכאן למקום כלשהו ב"עולם". אני בטוח שתתקבל בברכה.

עכשיו תגיד לי שהשואה הייתה באשמת המוסלמים?

לא, ולכן זה לא קשור על מה שדיברנו.

אני שוב ישאל למה לאזעזל אתה חושב שאם לא הייתה מדינה אני או לצורך העניין 95% מכל מי שגר פה עדיין היה גר פה?

ועל מה אתה מסתמך שהיו הורגים את ה5% האלו?

מי אמר שבלי צבא הייתה שורדת? לא אני אז תפסיק לשקר וממתי לפעול בהגיון ובחוכמה זו פחדנות?

אוי לאיזו רמה אנשים יורדים כדי לתרץ את הטיפשות שלהן :kopfpatsch:

מצד שני זה מעולה שיש כל כך הרבה פאנטים שהולכים לקרבי זה רק עוזר לאבולוציה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...