קנייה קבוצתית של מסכי דל 20"/24" - מארגן אורי דניאל - עמוד 17 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קנייה קבוצתית של מסכי דל 20"/24" - מארגן אורי דניאל

bv500

Recommended Posts

יש בעיה מבחינת הצד של דל שלא מבינים מה אנחנו רוצים מהם בנוגע לפנל S-IPS.

אז בוא נבין למה זה קורה

מבחינת אין כזה דבר לבחור את הפנל שאתה רוצה, בכוונה הם יוצרים בלבול בנושא הזה.

אם תבדקו בפורומים אמריקאים תראו שכולם מנסים להוציא הבטחה לגבי הפנל לפני הקנייה וזה פשוט לא אפשרי. אפילו לחנויות אין דרך לדעת מה יגיע להם.

ככל הנראה הסיבה לזה היא כמות ההזמנות למסך הזה, הוא כנראה טוב מדי במחיר הזה בגרסת ה S-. לא עומדת בקצב הזמנות אז במקום להעלות את המחיר ולהציע גרסה זולה יותר עם פנל אחר, הם פשוט מייצרים חלק ככה וחלק ככה ובכוונה יוצרים עמימות.

אתרים גדולים מאוד אפילו לא רושמים את המסך הזה ברשימה המורחבת של המומלצים שלהם בגלל האי ודאות, אי אפשר לדעת מה תקבל.

נ.ב - אני חושב שאנשים שבוכים פה בגלל עוד יום או עוד יומיים קצת צודקים, אבל תקראו שוב את הפוסט הראשון, אם זה לחוץ למישהו אז זה לא המכירה בשבילו.

בבקשה אנשים אם אתם לא יכולים לחכות עוד כמה ימים במקרה הגרוע אז פשוט תוציאו את השם שלכם ותצאו מהת'רד, אין טעם לצעוק ולקלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 281
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

קניתי שני מסכי 24'' לא HC בקנייה הקודמת לפני פחות משבועיים

כיוון שראיתי שכאן מוכרים את ה-HC באותו מחיר, שקלתי להחזיר את הקודמים ולקחת את החדשים

דיברתי עם הספק שלי מאומניטק (עוזי) והוא טוען שהוא הספק גם של הקנייה הנוכחית ושלא מדובר ב-HC

ושבכלל HC לא יגיעו לישראל בחודשים הקרובים.

הוא אמר שהוא נפגש עם אורי אחה"צ ואני מקווה שבעקבות כך יהיו הבהרות.

זה לא נשמע טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם מצתרף ל 2007FP

אני לא חושב שצריכה להיות בעיה עם הפאנל כול מה שמגיע לארץ הוא S- לפחות ככה נאמר לי

אני בדקתי 4 כולם S- וכולם עם פקסלים שרופים וזו הבעיה אמיתית של המסכים האלו.

אני אפילו מוכן לוותר על ההנחה העיקר שיתנו לבדוק אותו במקום, נכון לעכשיו אף חנות לא מוכנה לזה יותר, וזה בגלל היבואן שכנראה לא מזכה אותם

וגם ככה תנאי ההחלפה שלו הם בעייתיים:

It is Dells policy to replace dryible for 15 displays, and

6 or more dots for all bigger display sizes.

Pixel: A picture element composed of three sub-pixels (one red, one blue, and one green).

Dot: A faulted , being it entirely faulty (i.e. red/green/blue sub- damage) or just in part (i.e. just red sub- fault)

Stuck on: is emitting light at all times, which appears as a red, blue, or green dot on a dark background.

Stuck off: Pixel will not emit any light, which appears as a dark dot on a light background.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם מצתרף ל 2007FP

אני לא חושב שצריכה להיות בעיה עם הפאנל כול מה שמגיע לארץ הוא S- לפחות ככה נאמר לי

אני בדקתי 4 כולם S- וכולם עם פקסלים שרופים וזו הבעיה אמיתית של המסכים האלו.

אני אפילו מוכן לוותר על ההנחה העיקר שיתנו לבדוק אותו במקום, נכון לעכשיו אף חנות לא מוכנה לזה יותר, וזה בגלל היבואן שכנראה לא מזכה אותם

וגם ככה תנאי ההחלפה שלו הם בעייתיים:

איך בידיוק בדקת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבטיחו היום,

אבל כמו שזה נראה, גם עוד שבוע לא יהיה מחיר. [br]פורסם בתאריך: 7.08.2007 בשעה 16:45:11

אני לא רואה הנחה משמעותית, הנחה 20 שקל ואני עוד אצטרך לשלם 50 למשלוח?

מצטער אחי אתה יכול מקסימום לשלוח לי מייל

ori.daniel2@gmail.com

אני לא זוכר באיזה מסך אתה מעוניין אבל אני בכיוון של 3500 ל-24, 2000 ל-20 הרגיל ו-1800 לרחב

כשאדע את המחירים כולכם תדעו ותחליטו אם מתאים או לא

לא יכול למסור כרגע פרטים על הספק

אורי

זוכר?

אןלי תפנה שוב לספק שהציע לך את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורי, אין לך מה להצטער, עשית כמיטב יכולתך והספקים פשוט פישלו ולא עמדו בהבטחות שלהם :bash:

אני באמת מתקשה לעכל איך חברה בסדר גודל שכזה מפספסת מכירה גדולה של קרוב ל 70 מסכים ולא עומדת באף אחת מההבטחות שלה.

כנראה באמת, רק בישראל יכולים לקרות דברים כאלה.

רציתי להגיד תודה על המאמץ והרצון הטוב ושוב, אין לך על מה להצטער, תודה על הכל :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם!

אחרי מיליון טלפונים ובירורים - התוצאות על הפנים.

הובטחו לי מחירים הרבה הרבה יותר טובים, אך לא קיבלתי אותם לבסוף.

המחירים הם:

2180 ל-2007WFP

2330 ל-2007FP

3640 ל-2407WFP (לא HC)

מצטער אם לא עניתי / לא אענה לאנשים בהודעות פרטיות בזמן הקרוב - אני די מבואס מכל הסיפור

בכל אופן השארתי פה את הרשימות למקרה שמישהו מכם ירצה לדבר עם נציגים אחרים של , אני התייאשתי

אורי

א-תודה על המאמץ

ב-אין מה להתיאש -אולי עדיף לפנות ישירות ל iqpc או לפנדה מחשבים-החנויות הללו קונות אלפי מסכים בשנה וכנראה מקבלות הנחה מספיק גדולה כדי להעביר את חלקה אלינו

מה דעתך/כם

מישהו מוכן להרים את הכפפה

ערן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הודעה של אורי בדף הראשון.

[move]ידעתי שכל הספקים של חארות!!!!לכן גם כתבתי את מה שכתבתי מלפני יומיים[/move]

רק לידע אישי:

מבירורים מקיפים שעשיתי,ה-2007WFP(זה הדגם שמעניין אותי) מתומחר ע"י היבואנים הראשיים בארץ במחיר גבוה ונמכר לחנויות ב-2030 ש"ח כולל מע"מ

כלומר,הרווח של החנות הוא כ-100 ש"ח בלבד.

ועכשיו..תגידו לי האם עם נתונים כאלו אפשר להתמקח על מחיר :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...