קנייה קבוצתית של מסכי דל 20"/24" - מארגן אורי דניאל - עמוד 16 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קנייה קבוצתית של מסכי דל 20"/24" - מארגן אורי דניאל

bv500

Recommended Posts

• תגובות 281
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אכן זה לא המקום אבל מכיוון שזה נושא חשוב

כדאי שהצרכנים פה ידעו שכל ענין ה 14 יום בו מותר להחזיר הוא בולשיט אם הוא לא כתוב במדיניות ההחזרה

עכשיו זה מהלינק למעלה-זה לא כל לשון החוק ויש עוד סייגים וכו' אבל:

4ב. חובת גילוי מדיניות החזרת טובין (תיקון: תשס"ה3,4)

(א) עוסק המציע, המציג, או המוכר טובין לצרכן, יציג במקום עסקו, במקום הנראה לעין ובאותיות ברורות וקריאות, מודעה המפרטת את מדיניותו לגבי החזרת טובין שלא עקב פגם; במודעה יצוין אם ניתן להחזיר טובין כאמור, לרבות הגבלות להחזרת הטובין, תנאי ההחזרה, אופן וסוג ההחזר שיקבל הצרכן (בחוק זה - מדיניות החזרת טובין); צוין במודעה כי לא ניתן להחזיר טובין, הן בדרך כלל והן במקרים מסוימים, יחולו הוראות סעיף 2(ב2).

(ב) ביקש הצרכן להחזיר לעוסק טובין שלא עקב פגם, בהתאם למדיניות החזרת טובין המפורטת במודעה, והעוסק לא פעל בהתאם לאותה מדיניות, רשאי הצרכן להחזירם לעוסק בתוך שבעה ימים מיום שסורב, והעוסק יהיה חייב להשיב לו את מלוא התמורה שקיבל באופן שבו שילם הצרכן, ובלבד שלא חלה הרעה במצב הטובין; לענין זה, פתיחת האריזה כשלעצמה לא תיחשב כהרעה במצב הטובין, אלא אם כן השר, באישור ועדת הכלכלה של הכנסת, קבע אחרת לגבי טובין או סוגי טובין.

(ג) לא הציג עוסק מודעה כאמור בסעיף קטן (א), חזקה כי מדיניותו לגבי החזרת טובין שלא עקב פגם היא מתן אפשרות לצרכן להחזיר לו את הטובין, וההוראות לפי סעיף קטן (ב) יחולו לענין זה, בשינויים המחויבים.

(ד) הוראות סעיף זה לא יחולו על -

(1) מוצרי או טובין פסידים;

(2) טובין הניתנים להקלטה, לשעתוק, או לשכפול, שהצרכן פתח את אריזתם המקורית;

(3) טובין שיוצרו במיוחד לפי הזמנה של הצרכן;

(4) טובין שבהתאם להוראות שניתנו לפי דין אין להחזירם;

(5) טובין שקבע השר, באישור ועדת הכלכלה של הכנסת.

(ה) אין בהוראות סעיף זה כדי לגרוע מכל זכות העומדת לצרכן במקרה של הפרת תנאי עסקה לפי כל דין.

(ו) השר רשאי לקבוע הוראות לענין סעיף זה, לרבות בדבר הצגת המודעה במקום העסק כאמור בסעיף קטן (א), ובדבר גודל האותיות.

החזרה של מוצר בפועל תעשה רק בכפוף למדיניות ההחזרה של העסק.

אלה אם כן מדובר בהונאה ומקרים קיצוניים אחרים.

ואם עדיין לא נראה לך תשאל עורך דין או כל בעל עסק שמבין בענין,

אין חוק שיחליף שיקול דעת של צרכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא מבין

אני דיברתי רק על עסקת מכר מרחוק

ואילו אתה מדבר על עיסקאות רגילות

לעסקת מכר מרחוק יש הגנות מיוחדות כפי שצוטט מחוק הגנת הצרכן.

העוסק אינו יכול להתנות על חוק הגנת הצרכן שכן זהו חוק קוגנטי.

לא משנה מה מדיניות החזרה \ חוזה שחתמת עליו וכו'

אתה מוגן.

זה שצריך לפעמיים להילחם על הזכויות שלך זה משהו אחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אייל צודק בעניין זה, אפשר לבטל.

במקרים קיצוניים ולצערי לא נדירים בארץ, בהם בעל העסק עושה בעיות, במידה ושילמת בויזה אתה יכול לבקש מחברת הויזה לבטל את החיוב עד 30 יום מיום התשלום במידה וזה עסק מכר מרחוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן עסק מכר מרחוק ישנם סייגים

כמו למשל ההתנהלות של חברות הסלולר

אבל בדומה למכירה רגילה ישנם יוצאי דופן והבהרות שצריכות להיות בכתב

בכל מקרה אני מציע לכולם בקניה תבקשו לראות מדיניות החלפה מסודרת וכדאי שיהיה לכם עותק

המוכרן יגיד לכם כל מה שתרצו לשמוע במעמד הקניה גם אם הוא לא יודע על מה הוא מדבר.

ועכשיו לענין,

יש חדשות בנוגע ל 2007FP ולבדיקת פיקסלים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו,מה יהיה? ??? ??? ??? ??? ???

צהריים כבר לא יהיה היום...

ברצוני להעיר מספר הערות,אולי הן יהיו קצת תקיפות,אבל אין לי חלילה כוונה לפגוע כאן במישהו

נראה לי חרטאבונה גם ההתארגנות הזו :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch:

רק מלהציץ במחיר שהושג על ה-2407-כ 3600 ש"ח אחרי "משא ומתן מארץ האגדות" ;D ולהשוותו למחיר שנתן

אדון נקסטופ(מחיר זהה),איך אומרים:"בלי טובות"/כמויות-נותן לי להבין שקנייה רצינית לא תצא מכאן.

לסיכום:

עזבו אותי מה"חיסכון" של ה-150 ש"ח המעאפנים האלו...

אני מתכוון לרכוש את המסך(השני שלי) מאותה החנות שבה רכשתי את הראשון.

ערב טוב לכם.

נ.ב

שאלה לאורי דניאל:

בהתחשב במה שרשמת:

"מצטער אבל לשני המסכים הבאים יהיה מחיר רק מחר בצהריים, מאחר והם לא קיימים במלאי ויש להמתין להצעת מחיר של שקיבלה את הבקשה היום בבוקר, וזה פשוט לוקח קצת זמן"

תגיד,ההתארגנות מצידך התחילה ב-24.7.מדוע "דל" קיבלה את הבקשה "רק הבוקר" ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

hensh,

אני נמנע בד"כ מלהגיב בת'רדים כאלה, אבל אני באמת סקרן.

מה הטעם לפרסם הודעה כזו?

אני מבין את חוסר הסבלנות שלך, אבל אין באמת מקום לזלזול ולציניות הזו. בן אדם לקח על עצמו לארגן קניה קבוצתית ממקור אמין ולנסות להשיג מחיר טוב. הוא לא לקח ממך כסף והוא לא חייב לך כלום. אם ההתארגנות לא נראית לך, אתה מוזמן לפרוש. אם יש לך שאלות לגבי ההתנהלות של אורי אתה יכול גם לשלוח לו שאלה בפרטי, בניסוח קצת יותר יפה. אני בטוח שתקבל תשובה הרבה יותר רצינית ממה שתקבל כשאתה מפרסם הודעה כזו בפומבי.

לגבי הנקודות הספציפיות שאתה מעלה:

ה2407 נמכר בחנויות שנחשבות זולות (כמו IQPC למשל) ב4300 שקל בערך. 700 שקל הנחה זה לא מעט כסף.

אני לא באמת מכיר את נקסטופ, אבל אורי כתב שהם לא נציג מורשה של חברת , וגם בטח קראת את הת'רד על הבחור שמחכה כבר למעלה מחצי שנה להחלפה של מסך עם פיקסל שרוף. אני באופן אישי מוכן לשלם עוד כמה עשרות שקלים עבור אמינות מוחלטת של הספק שאני קונה ממנו.

אורי גם כתב שהספק המליץ לדחות את ההתקשרות עם ליום ראשון ה5.8 כי המחיר אמור היה לצאת יותר טוב. מאחר ובחו"ל לא עובדים ביום ראשון, הגיוני שדל קיבלה את הבקשה רק ביום שני בבוקר.

כתבת (ומחקת) שלפני שמישהו קורא לך ילד קטן שידע שאתה אדם מבוגר. אני מהמר שהרגשת שהפוסט שלך הוא סתם שחרור לחץ ילדותי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבהרה/תוספת:

בדברים שרשמתי בהודעתי הקודמת (חוץ מהשאלה הלגיטימית) שהפניתי אליו-לא התכוונתי למתוח ביקורת על אורי דניאל,ההיפך הוא הנכון!

פעילותו של אורי מבורכת,ומגיע לו על כך כל הכבוד. :xyxthumbs:

הדברים נכתבו אל הספקים/חנויות/סוכנים/יבואנים (מחק את המיותר) שאיתם הוא בא במגע בקשר להצעת המחיר:

קצת מפריע לי שבאים לספק כזה עם רשימה של עשרות לקוחות פוטנציאליים,וצריך להתחנן ל-150-200 ש"ח הנחה :pissed:

ולא ברור לי למה לאותו ספק לוקח כמעט שבועיים לתת הצעת מחיר לנ"ל :pissed:

ולמה מבטיחים אחרי שבועיים לתת מחיר לדגם הקטן ועדיין לא התקבל המחיר(טרם פורסם ע"י אורי).

היחס הזה הוא זה שגרם לי להשתמש בצורת הכתיבה שבה השתמשתי.

תאמינו לי-בשביל 200 ש"ח הנחה-אני "שם" קצוץ על הספק הספציפי שייבחר..יש חנויות עם מוניטין בדוק בכל מה שקשור

לדגמים הללו.

ושוב,אורי:אם במקרה קראת את הודעתי הקודמת(טרם ההבהרה הזו)-אני מתנצל!

שא ברכה על פועלך :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שאין תשובה עדיין, זה ממש לא מדאיג אותי.

מנסיוני דברים כאלו לוקחים זמן. אחת הסיבות הם שלספקים יש עוד עבודה- הם מוכרים כמויות של מסכים לחברות ההייטק. נכון שהתארגנו כמות גדולה של אנשים אבל אנחנו קונים פונציאלים על הנייר, בניגוד לחברות הייטק שבטוח יקנו את הכמות שעליה ביקשו הצעת מחיר.

וזה מביא אותי למה שמדאיג אותי באמת :-\ רק 6 אנשים מתוך 19 קונים את המסך 24" ז"א רק 30% קונים

אם אותו מצב יקרה במסכי 20" אז מתוך 50+ אנשים שיתארגנו ישארו רק 15 שיקנו על בטוח ואז בטוח לא נקבל מחיר טוב ולא נעליים .

נחכה עוד יום יומיים לפני שנספיד את הרכישה הזאת.

אורי קבל ח"ח :yelclap: אני יודע שאתה משקיע בזה מאמץ.

עריכה:

כבר 9 קונים ל 24" (יש שיפור :) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה הביזיון הזה אני שואל את השאלה הזו כבר פעם חמישית (דרך הודעות ל אורי ופה בתרד .. ) מישהו יכול להבהיר עם איזה ספק אתם עובדים עם יעקב מ NEXTOP ???? או ספק אחר, והאם המסכים מיובאים דרך יבואן ראשי CMS או יבוא אישי ?

זה הדבר הכי בסיסי שהקונה צריך לדעת לפני הצטרפות לקנייה קבוצתית! המחיר זה הדבר הפחות מעניין אותי כרגע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

hensh,

אני נמנע בד"כ מלהגיב בת'רדים כאלה, אבל אני באמת סקרן.

מה הטעם לפרסם הודעה כזו?

אני מבין את חוסר הסבלנות שלך, אבל אין באמת מקום לזלזול ולציניות הזו. בן אדם לקח על עצמו לארגן קניה קבוצתית ממקור אמין ולנסות להשיג מחיר טוב. הוא לא לקח ממך כסף והוא לא חייב לך כלום. אם ההתארגנות לא נראית לך, אתה מוזמן לפרוש. אם יש לך שאלות לגבי ההתנהלות של אורי אתה יכול גם לשלוח לו שאלה בפרטי, בניסוח קצת יותר יפה. אני בטוח שתקבל תשובה הרבה יותר רצינית ממה שתקבל כשאתה מפרסם הודעה כזו בפומבי.

לגבי הנקודות הספציפיות שאתה מעלה:

ה2407 נמכר בחנויות שנחשבות זולות (כמו IQPC למשל) ב4300 שקל בערך. 700 שקל הנחה זה לא מעט כסף.

אני לא באמת מכיר את נקסטופ, אבל אורי כתב שהם לא נציג מורשה של חברת , וגם בטח קראת את הת'רד על הבחור שמחכה כבר למעלה מחצי שנה להחלפה של מסך עם פיקסל שרוף. אני באופן אישי מוכן לשלם עוד כמה עשרות שקלים עבור אמינות מוחלטת של הספק שאני קונה ממנו.

אורי גם כתב שהספק המליץ לדחות את ההתקשרות עם ליום ראשון ה5.8 כי המחיר אמור היה לצאת יותר טוב. מאחר ובחו"ל לא עובדים ביום ראשון, הגיוני שדל קיבלה את הבקשה רק ביום שני בבוקר.

כתבת (ומחקת) שלפני שמישהו קורא לך ילד קטן שידע שאתה אדם מבוגר. אני מהמר שהרגשת שהפוסט שלך הוא סתם שחרור לחץ ילדותי...

צודק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...