קנייה קבוצתית של מסכי דל 20"/24" - מארגן אורי דניאל - עמוד 18 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קנייה קבוצתית של מסכי דל 20"/24" - מארגן אורי דניאל

bv500

Recommended Posts

• תגובות 281
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש סיכוי לפנות ישירות ליבואן ?

70 מסכים זה יותר מכמות שבועית ואולי אפילו חודשית שחנות ממוצעת קונה (אני מעריך), יכול להיות שיהיה עם מי לדבר.

צריך להכות בברזל כל עוד הוא חם, אחרת אנשים פשוט יתפזרו וכל אחד יקנה איפה שבא לו ואז לא יהיה שום צ'אנס לסגור עסקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני מוסיף - תודה רבה לאורי על הכל. כולנו יודעים שעשית הכל למען הצלחת העניין וכל הכבוד לך.

רציתי לשאול, במידה וארצה לקנות את ה 24 ב 3640 ש"ח - זה תלוי שוב ברשימה וקבוצה או שזה מחיר שאני יכול לקבל אותו עצמאית אם אפנה אל המייל שנתת?

והשאלה החשובה ביותר: אולי הגיע הזמן לספר לנו מי הספק?!

אני חושב שמגיע לנו לדעת ולהיזהר ממנו מעתה.

לא מגיע להם להינות מהחסינות של השם הטוב שהם יוצרים לעצמם אם זו ההתנהגות שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו,

היו כאן אנשים שקנו לפני שבועיים מאומניטק את ה-2407 לא HC ב-3600 כולל משלוחים.

חלק מהקניות נעשו אפילו ביחידים ולא בהתארגנות.

זה מגוחך שהמחירים ל-70 איש גבוהים יותר.

זה מגוחך ואף ליצני שמפרסמים HC וחוזרים ואומרים HC ומאשרים בפרטי HC בלי לודא קודם.

אגב זה בדיוק מה שקרה בעיסקה הקודמת עם אותו הספק. לספק הרי אין מושג מה זה HC או מה הגרסה העדכנית בחו"ל.

זה לא מספיק להעביר בקשה להצעת מחיר ולקבל תשובה בעל פה. לפני שמפרסמים פרטי עיסקה יש לקבל מהספק הצעת מחיר מחייבת בכתב הכוללת את כל הפרטים. אחרי שראיתי כמה עיסקאות שמתפקששות ככה והרבה אנשים מאוכזבים, אני חושב שזה צריך להיות חוק של הפורום: [glow=red,2,300]לא תפורסם הצעה לעסקה מבלי שעומדת מאחוריה הצעת מחיר בכתב[/glow]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון אחרון בדף הראשון למי שעוד לא ראה - שכל אחד מהמתעניינים ב-24" יחליט אם מתאים לו או לא

בקשר לספק - אין מה להיזהר ממנו או משהו כזה, פשוט לא להאמין שהוא יעמוד אחרי המילה שלו מבחינת מחיר. מבחינת אחריות ודברים מסביב - הוא הכי אמין.

בקשר לנקסטופ - אתם יכולים לדבר איתם אם אתם רוצים, ולמרות שאי אפשר לאמת או להפריך את השמועות עליהם, אי אפשר לא לקחת בחשבון שהם לא נציגים רשמיים של , ככה שאתם צריכים להיות מודאגים מבחינת אחריות מולם.

המחירים ל-20" ממש לא בכיוון של זולים, אבל שוב מי שרצה 24" שישקול שוב כי המחיר די משתלם למי שחשב לקנות אותו גם ככה

אורי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין על מה להתנצל אורי, עשיתה הכי טוב שיכולתה

אגב, בקנייה פרטית של ה2007FP אפשר להשיג מחיר טיפלה יותר טוב ( 2,289 מול 2330 )

http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=39_2258&products_id=15397

אני חושב שעכשיו צריך לפנות לחנויות, אולי אפשר לסחוט משהו

(היתי פונה אבל אני לא רוצה להשתלט פה על הקנייה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדרך שלי זה להיות אחראי לנושא מההתחלה ועד הסוף בצורה הכי טובה, ותאמין לי שאף אחד פה לא ישיג את התוצאות שאני הולך להשיג

וכן אני צריך לדאוג לזה שנקבל מחיר שכולנו נהיה מרוצים ממנו ולא להוריד 10 שקלים ולהגיד הנה השגתי הנחה

נמאס לי כבר מכל הקשקשנים והעצות אחיתופל שלהם, רוצים לראות תוצאות? אז תפסיקו לזבל את התרד הזה וחכו בסבלנות ליום ראשון!

כמה מגוחך אתה מרגיש עכשיו כשאפילו בזאפ המחירים נמוכים יותר?

אתה מתעקש לא להקשיב ולעשות את זה "בדרך שלך"

אבל מה אני מתאמץ?

חבורת ילדים מנסה להרים קניה כזאת בלי שיש להם מושג מהחיים

(ראה ערך הת'רד על הE6750 וכל הת'רדים האחרים על הדל שננעלו)

אני מבין שזה "עושה לך את זה" להרגיש אחראי, אבל אתה יכול להשיג רק תוצאות פחות טובות בדרך שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עומרי, התגובה שלך מגעילה ולא במקום.

מה אתה מנסה להשיג בזה ? לתרום זה בטח לא יתרום בכלום.

אתה מנסה להגיד שצדקת ואתה חכם גדול ?

הבן-אדם (אורי) הקדיש מזמנו הפנוי והשקיע לא מעט בשביל לנסות להשיג משהו יותר טוב לחבורה של אנשים שהוא לא חייב להם כלום.

הספק יצא אפס והתקפל מהעסקה אחרי שנתן הבטחות באוויר ולא עמד בהן, זה הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורי, אני מוריד בפניך את הכובע.

תודה מקרב לב על ההשקעה העצומה והמאמץ האדיר להוציא את העסקה הזו לפועל. חבל שבארץ מנסים לנצל את הלקוח כמה שאפשר.

אשמח אם תאמר באופן רשמי וברור מי הוא אותו ה"יבואן הרשמי שמכבד את עצמו" שעשה מאיתנו צחוק וחשב שאפשר לנצל אותנו בצורה כזו בוטה וחסרת בושה.

הבעיה ב"שם הטוב" הוא שקל מאוד להרוס אותו, וניתן לומר בבירור שהיבואן הזה בזה הרגע הרס לעצמו את השם, לפחות בעיניי.

למרות שהמחיר שהציעו לנו ל2007WFP נמוך בכ50 שקלים ממה שאצליח למצוא אותו בחנויות, רק מתוך פרינציפ לא אקנה מהיבואן הזה. צריך להבהיר להם שהם אכזבו 70 לקוחות ואיבדו את הפוטנציאל להרוויח עשרות אלפי שקלים בתוך יממה. חבל - ההפסד שלהם, הרווח של חנויות פשוטות (שלצערי גם ככל הנראה צריכות להתמודד עם היבואן הבזיוני הזה).

שיהיה לכולנו המשך שבוע טוב.

אני אחפש את המסך הזה באופן פרטי במקומות אחרים.

ולOMRIJ

תתבייש לך.

השמחה לאיד - מהשטן. תחשוב על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא השקיע זמן ומאמץ וכל הכבוד לו

אבל הוא התעקש ללא סיבה, ממש עם הראש בקיר

בכל מקרה, לפחות על ה24 אינץ' הוא השיג מחיר יפה

ולכל אלו שמתעצבנים על ההודעה שלי:

1.אם תחזרו הרבה דפים אחורה ותסתכלו על הטון בו הוא ענה לי כשבסה"כ הצעתי הצעה אולי תבינו

2.תקפצו לי ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא השקיע זמן ומאמץ וכל הכבוד לו

אבל הוא התעקש ללא סיבה, ממש עם הראש בקיר

בכל מקרה, לפחות על ה24 אינץ' הוא השיג מחיר יפה

ולכל אלו שמתעצבנים על ההודעה שלי:

1.אם תחזרו הרבה דפים אחורה ותסתכלו על הטון בו הוא ענה לי כשבסה"כ הצעתי הצעה אולי תבינו

2.תקפצו לי ;D

1. הייתי פה עוד אז - ולדעתי "עצות אחיתופל" זו הדרך הנכונה (והעדינה) ביותר לתאר את דחיפת האף שלך לכל העסקה הזו. היה עדיף לנו (וגם לך) שהיית פשוט שותק.

2. בוגר. בוגר. תמשיך ככה, אתה רק מעלה את ממוצע האינטיליגנציה שלנו בפורום בדרך הזו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...