קנייה קבוצתית של מסכי דל 20"/24" - מארגן אורי דניאל - עמוד 14 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קנייה קבוצתית של מסכי דל 20"/24" - מארגן אורי דניאל

bv500

Recommended Posts

• תגובות 281
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אלו שמדברים על 2407 שלא יבלבלו את השכל מה שהספק בתרד הזה מביא הוא גירסא ה האחרונה hc והמחיר של ה3600 הוא לא הגירסה הזאת שעולה עוד 100 דולר בארה"ב בנוסף תוסיפו מע"מ ומשלוח ומכס שלוקח על הגירסאה הזאת יותר ותגיעו ל4300 ולכן אל תבלבלו את השכל ותטעו אחרים תבדקו לפני שאתם מגיבים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו שלא

גם אני חשבתי על זה ושאלתי בברור

יש תרד פתוח לגבי " הבדיחה של החנות של מוכרת לפרטיים "

והוא ענה שם בברור שהמחיר כולל מע"מ

עזוב מה כתוב גם אני יכול לכתוב

תוכל להיות בטוח רק אם תתקשר לשם ותברר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכם

חברי פורום נכבדים

שקלתי המון אם להתיחס לדיון הזה או לא אבל אני רואה שכבר כלו כל הקיצין ויד ימין אינה יודעת מה קורה עם יד שמאל אשמח להבהיר לכם מס נקודות

כפי שכבר מכרתי לקבוצה הקודמת למעלה מ 50 !!!! יחידות אשמח לעמוד לימינכם גם הפעם במחירים איכותיים ללא תחרות ובלבד ... שיהיה לכם אדם אחד שירכז עבורכם את כל השאלות ואת כל הקניות ונוכל להגיע לתנאים הטובים ביותר עבורכם !!!

בברכה

שולמן יעקב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לך אם אתה רוצה לדבר עם מישהו בנוגע לקניה זה עם bv500 שעד כה עושה עבודת קודש ומנסה להוציא את הקניה בדרך הטובה ביותר עם אתה רוצה ליצר משהו תדבר איתו ונכון לעכשיו אני לא רואה שיש לכם את הדגם הנ"ל החדש של ה2407 כך שאם אתם מוכרים את הישן תצטרכו למכור במחיר רצפה כנ"ל לדגמי ה2007 תיצור קשר עם אורי דניאל ונקווה לטוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אני מבקש שלא תדבר בשם כולנו. הם ואף חנות אחרת לא חייבים לנו שום דבר, לא צריך להתחצף.

שנית, תבדוק קודם את העובדות שלך:

hcveron6.jpg

כן ידידי, מדובר בגרסא החדשה.

nextop יקרים, ההתעניינות שלכם מבורכת והיינו שמחים מאוד לדון איתכם בנושא. אולם מי שמייצג אותנו הוא אורי,

כך היה וכך ישאר, וזאת על מנת שתהיה מכירה מקצועית עניינית ומהירה. כך ימנעו מקרים של עסקאות קודמות שנפלו.

אם אתה יכול אנא צור איתו קשר:

http://hwzone.co.il/community/index.php?action=profile;u=30190

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם תוכל לעדכן אותנו

לסיכום מה קרה בסוף עם המסך והפיקסל השרוף

ובשורה אחרונה כמה זמן עבר מיום הפניה לסיום הטיפול

{ סתם לידע כללי ככה חברות נמדדות על טיב השירות }

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בפירוט הויזה שלי רשום שהמסך נקנה ב 1/3/2007.

את האפשרות להחזר כספי קיבלתי ב 8/3/2007 דרך האימייל, לאחר שנשלח אליי מסך חלופי וגם בו היה פיקסל שרוף (לשון התכתובת בת'רד שהפניתי אליו).

מאז אני ממתין. המסך עם הפיקסל השרוף עדיין אצלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים אם איזה ספק עובד אורי מישהו יודע CMS ? היבואן הרשמי של או איזה חאפר שמיבא את המסכים באופן עצמי ?

לא הייתי קופץ על עיסקה עם חנות כמו Nextop אפילו אם המחיר יהיה אטרקטיבי - כפי שראינו מניסיון קודם פה בפורום הרבה מסכים היו עם פיסקלים שרופים, והשרות גם הוא לא היה ברמה של 100%. וכמו שהרבה מהאנשים (גם אלו שקנו בסוף מ-netxop) אמרו במפורש שעדיף לשלם עוד 100-200 שקל ולקנות מחנות אמינה ומיבואן הרשמי ... קמצן - משלם פעמיים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכם

חברי פורום נכבדים

שקלתי המון אם להתיחס לדיון הזה או לא אבל אני רואה שכבר כלו כל הקיצין ויד ימין אינה יודעת מה קורה עם יד שמאל אשמח להבהיר לכם מס נקודות

כפי שכבר מכרתי לקבוצה הקודמת למעלה מ 50 !!!! יחידות אשמח לעמוד לימינכם גם הפעם במחירים איכותיים ללא תחרות ובלבד ... שיהיה לכם אדם אחד שירכז עבורכם את כל השאלות ואת כל הקניות ונוכל להגיע לתנאים הטובים ביותר עבורכם !!!

בברכה

שולמן יעקב

חמדני משהו....

חכית עד הסוף כדי לראות מה המחיר ואז להציע בכמה שקלים פחות כדי לזכות בקופה...

חנות רצינית לא עושה אתה זה וזה שאתה מתערב במשהו שבסוף יש סיכוי שלא יצא לפועל זה קצת חמדני ומחשידי.

יש לי חשש שראית הזדמנות להרוויח ואתה מנסה למשוך כמה אנשים שמתנדנדים ...

אם אתה באמת רוצה לעזור תפנה לאחראי והמארגן והוא זה שיחליט אם שווה בכלל לדבר איתך....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...