קניה קבוצתית של e6750. - עמוד 9 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניה קבוצתית של e6750.

gjook

Recommended Posts

שלום לכם

אני רואה שאין עדין החלטה לגבי היכן ואיפה לקנות .

כבעל חנות מחשבים אני מוכן להציע לחברים כאן מחיר יותר זול מסקי פי סי ( כלומר זול מ 1111 ש"ח )

המחיר שאני מוכן להציע לקניה קבוצתית במזומן הוא 1020 ש"ח .

במידה ויש התקדמות מסוימת בנושא , אני אשמח שאחד ממארגני המכירה יפנה אליי לתאום הספקה .

במייל

rsm@inter.net.il

בברכה

מיכאל

70 שקל הנחה על 30 מעבדים?!?!?!

בטוח אפשר להשיג יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 274
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני מניח שיהיה הכי טוב לקנות מ KSP או IVORY וגם אם לא יסכימו להביא יותר אנשים כי הם גדולות מאוד שיש להם המון סניפים בכל הארץ והם בטוח קונים מעל 1000 יחידות ובוודאי שמעל 5000 אז יש מצב שעם קצת שכנוע והרבה אנשים נוכל להוצא מהם מחיר כמו שהיצרן מוכר ועדיין יהיה להם רווח מזה כי הם קונים המון יחידות שהם מקבלים מחיר זול יותר מהמחיר למי שקונה 1000 יחידות...

אז תנסו להוציא מהם מחיר כמו 800 ש"ח ותשיגו הרבה קונים... ואולי הם יסכימו...

תכתבו מה המחיר ואני אבדוק עם הוריי אם אוכל להצטרף...

נו... מה אתם אומרים?? אני חישבתי וזה יוצא להם רווח של 1000 ש"ח אם יהיו 30 איש...

אם אתם מוכנים לדבר איתם אני מוכן לשאול בכמה פורומים ולהביא עוד אנשים כדי שיהיו לנו עוד גיבוי ואולי זה ישתלם להם...

מה אתם אומרים??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אני רק צריך תשובה מהאחראי על הפניות לחברות שיגיד אם הוא מוכן לבדוק את מה שכתבתי ב IVORY ו KSP ואם הוא יגיד שהוא יבדוק אני אהיה מוכן לברר בפורומים אחרים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאנחנו צריכים לחכות ורוב האנשים מעוניינים לקנות בפחות מ-1000 ש"ח

הרי זאת המטרה שלנו כקניה קבוצתית להשיג את המחיר הכי זול בארץ.

ואני לא חושב שצריך לעשות רשימה חדשה בגלל שאתה מוכן לשלם ב-1000 שקל.

אני נשאר עם המחיר 900 ש"ח (+-) אני בטוח שנוכל להשיגו במחיר הזה.

לא אמרתי שלא צריך לחכות . חוץ מזה , העובדה שלי אישית ההצעה הזו מתאימה (בטח יותר מזו של skypc ) לא אומרת כלום כי סביר להניח שאני לבד לא אקבל את המחיר הזה אצל הבחור וגם אף אחד אחר לא לצורך העניין כל זמן שהקנייה לא תהיה קבוצתית ומעל סדר גודל מסויים . זה לא משנה את העובדה שבכל מקרה ברגע שתתקבל איזו שהיא הצעה סופית שהיא ההצעה הנמוכה ביותר - נצטרך לעשות רשימה חדשה כדי לבדוק מי באמת מוכן לקנות ומי סתם מברבר . קח בחשבון שהרשימה שאתה עשית מדברת על מחיר של 900+- ומי שרשום הסכים לשלם את המחיר הזה , לא יותר . בגלל זה , גם אם מתקבלת הצעה שהיא הנמוכה ביותר אתה מוכרח לשאול אנשים אם הם מוכנים לחרוג מהמחיר שהם התחייבו עליו .

דבר אחרון ,

אני גם חושב שאפשר בכיף לרדת מ 1000 ש"ח כי כמו שאמרתי , אם RSM שהם כנראה חנות עם היקף מכירות קטן מזה של skypc/אייבורי/KSP היו מוכנים למכור ב 1020 , על אחת כמה וכמה חברות כמו אלה שציינתי יכולות להוריד עוד במחיר . זה רק שם את "ההנחה" של skypc בפרופורציה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מחכה לתשובה... מי מוכן ליצור קשר עם IVORY או KSP ולבדוק אם הם יכולים לתת ב- 900 או 800... אם זה ב 800-900 אז אני בפנים.

תקראו מה שכתבתי בעמוד הקודם וגם לפני 2 עמודים ותגידו מה דעתכם... אני מוכן להביא עוד אנשים מעוד פורומים אם מישהו ייתן לי תשובה אם הוא מוכן ליצור קשר...??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם בהחלט לא ריאלים בכלל אם אתה חושבים להגיע למחיר של 900 או מתחת ל1000...משהו שאצל יבואן רישמי המחיר לחנות עולה באזור ה1050-1070

ובקניה של כמות של כ30 יחידות יש הורדה במחיר של עוד משהו כמו 2-3 דולר לחתיכה...ככה שאני לא מאמין שאיזשהי חנות תסכים להפסיד כסף על ...

חנויות לא קונות באיזה 700-800 שקל שיש להם לאן לשחק רוב החנויות עושות על מעבד כזה משהו כמו 60-70 שקל רווח רק כדי להישאר מתומחרים היטב

אני בא פה לטובתכם וכדאי שתתחילו להבין ששום בעל חנות לא יסכים למכור לכם בהפסד אבל אם כן....הרווחתם

דרך אגב החנות שהביאה פה מחיר של 1020 תבדקו שהמעבד מגיע מיבואן רשמי בישראל למרות שאם הם מוכרים ב1020 הם יפסידו בערך 600-700 ש"ח על 30 אז זה נחשב לסביר כדי להרויח פירסום באתר ....

אני בא לפה להציע משהו אחר... במקום לנסות ולרתום רק את כח האנשים של הפורום תנסו לרתום את כל הכח של האתר כלומר...תנסו להגיע להסדר מסויים עם הבעלים של HW ולנסות לקבל קצת שטח פירסום באתר בשביל לקדם את עניין המכירה ואז פשוט תבואו לחנויות ותציעו להם בתמורה להורדה במחיר שטח פירסום באתר לתקופת זמן מסויימת חינם ואז אתם תצליחו ליצור יותר עניין בקרב החנויות

זה סתם רעיון שזרקתי עכשיו אבל אם תצליחו לחשוב על משהו שהחנות תקבל בתמורה אני מאמין שנצליח להוריד את המכירה הזאת אל מתחת ה1000 ש"ח בקלות

אם יש לכם עוד רעיונות אני בטוח שישמחו לשמוע עליהם פה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...