קניה קבוצתית של e6750. - עמוד 13 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניה קבוצתית של e6750.

gjook

Recommended Posts

tal-be תן גז בסדר? תפסיק לזבל את התרד הזה בשטויות שלך, ואל תתערב לי מה אני יכול לעשות היום ומה לא

דיברתי היום עם אייבורי מחשבים והם מתנהלים בדיוק כמו שחשבתי שהם מתנהלים עד עכשיו - בדיחה.

הוא אמר לי שהמחיר ליחיד הוא משהו כמו 1070, והמחיר ליחידה בקניית 40 יחידות הוא 1150 "לנוכח הכמות". :nixweiss:

לא מצליח להבין את הראש הישראלי המטומטם הזה שחושב שהוא יעשה עלינו קופה, לא נורא הוא הפסיד כולה 40 לקוחות... :kopfpatsch:

דיברתי גם עם גיבור מחשבים שהרבה יותר רציניים מהם, והם מוכנים לתת לנו את המעבד ב-1039 במזומן באריזת BOX מקורית עם אחריות של איסטרוניקס,

העניין הוא שמי שישלם באשראי יצטרך להוסיף 2.5% שזה 1065.

יש להם סניף בנתניה וסניף ברמת גן. כרגע זאת ההצעה הכי טובה שקיבלנו למארז BOX

(הנחה של בערך 50 שקל שזה אמנם לא מה שקיוונו לו אבל עדיין חיסכון לא רע בכלל),

אני מאמין שיש עוד מקומות שאפשר לדבר איתם ואולי נוכל להגיע למחיר אפילו נמוך יותר - בבקשה תעלו אותם פה וננסה ליצור איתם קשר

אני איצור בינתיים קשר עם TMS ונראה בכמה הם מוכנים לתת לנו את המעבד

שבת שלום

אורי

עדכון: תשובה מ-TMS ביום ראשון

שמע... אני לא אומר לך מה לעשות ומה לא...

אני פשוט מנסה לקדם את המכירה כדי שהיא לא תעצור ותגיע לעמוד 2 ו-3 וישכחו ממנה...!

אז למה לדבר לא יפה??

מפשוט כתבת היום שתדבר איתם מחר אז רק כתבתי לך שאי אפשר בשבת!

בקשר לגיבור מחשבים: אני מאמין שמי שירצה הנחה "גדולה" יוכל לשלם במזומן...

ושוב: תודה על המאמץ ההשקעה... ומצטער אם אמרתי לך מה לעשות אבל אני רק מנסה לקדם את המכירה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 274
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שלא תעזו לדבר עם מרדנית

מנסיון אישי שלי

אם הם כותבים בקבלה AMD4000PRO

הם מתכוונים ל AMD3000

וגם זה BARTON ולא אתלון

העניין בתביעה קטנה כרגע

הם טוענים שהם יכולים להוכיח ש AMD4000

זה AMD3000 עם תדר 3GHZ - (נציגם בשם בועז)

אפילו עם OC אני לא מגיע ל 3GHZ

בקיצור בדיחה

עריכה: עד לפני חצי שנה הם טענו שאין בכלל AMD4000

אני מוכן להראות לכם את הקבלה ואת המחשב שקיבלתי

שתראו את ההבדל

תתתרחקו ואל תזכירו לי את השם הזה בבקשה

גם תובעת אותם במיליון

וגם אני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה על המאמץ. :xyxthumbs:

ומה עם מרדנית, יש מצב לנהל איתם שיחה?

מצטרף לקודם, לא מזמן הם חטפו בראש ממיקרוסופט על כך שמכרו עותקים לא חוקיים...

עדיף לשלם עוד כמה שקלים ולא להסתבך עם חברה כזאת

TAL-BE מצטער על ההתפרצות, אבל תאמין לי שאני מנסה כמה שיותר לקדם את המכירה הזאת לטובת כולנו

יש לך רעיונות לעוד חנויות טובות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטרף לקודם, לא מזמן הם חטפו בראש ממיקרוסופט על כך שמכרו עותקים לא חוקיים...

עדיף לשלם עוד כמה שקלים ולא להסתבך עם חברה כזאת

TAL-BE מצטער על ההתפרצות, אבל תאמין לי שאני מנסה כמה שיותר לקדם את המכירה הזאת לטובת כולנו

יש לך רעיונות לעוד חנויות טובות?

כן אני יודע שאתה מתאמץ מאוד!! וכל הכבוד לך על זה...!

בקשר לחנויות:

יש את PCMARKET הם זולים מאוד... 03-5346263

יש את PANDAS ונועה מחשבים...

יש את RPC ברמת החייל בת"א אני לא יודע אם יש להם את המעבד הזה: 03-6490496

יש את GLABS בקריית מוצקין 1-599-50-90-60

יש את אופק מחשבים, אבל אני לא יודע אם יש להם: 08-9293594

אם תצטרך עוד תגיד לי...

ואני חושב שצריך לבדוק אם זה שנתן לנו ב 1020 בתחילת הת'רד אם הוא נותן אריזת BOX ואחריות...

ואם אף חנות לא תתן לנו מחיר טוב כדאי ללכת על גיבור מחשבים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קראתי את כל הדיון, ואני לא מעוניין במעבד..

רק רציתי לציין שתקחו בחשבון שרווח של חנות שמוכרת בזול על רכיב כזה הוא באיזור של כולה 10%-15..

מה שאומר שהחנויות כנראה קונות את המעבד מהיבואן באיזור ה-990 ש"ח בערך.

המחיר הזול ביותר ב-Froogle מחנות רצינית (Directron) הוא 208 דולר, שכולל מע"מ זה 1035 ש"ח, אז אני לא יודע איזה הנחה בדיוק אתם מנסים להשיג.

אבל קשה לי להאמין שיש מצב שימכרו לכם את המעבד הזה מתחת ל-1040 ש"ח עם אחריות נורמלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידוע לנו המחיר שאינטל מוכרת את זה, 183 דולר

209*4.25 זה 888 ש"ח

הבעיה היא בישראל עם המע"מ וכל שאר המיסים

כן אבל לא מוכרים ישירות לחנויות , אלא ליבואנים , (אין כמעט חנויות שיכולות לקנות אלפי ..),

היבואנים לוקחים בערך 17 דולר , על כל מעבד...

ואז מגיעים כבר ל200 דולר , שזה בשקלים 860 ., עכשיו בו נגיד שהם רוצים להרוויח שקל אחד , אז הם ימכרו ב861 , ותוסיף מע"מ. 994 ש"ח.בכל מקרה המחיר המינמלי שהם צריכים למכור לנו כדי להרוויח זה 994 ש"ח... :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער שלא עדכנתי , לא הייתי בסביבה בזמן האחרון . בכל מקרה , אייבורי לא חזרו אלי אבל הבנתי שמישהו אחר מדבר איתם . מצד שני , דיברתי עם ספק המחשוב של מקום העבודה שלי וגם שם החדשות לא משהו , הם דיברו על 1120 ליחידה וזה לא עוזר במיוחד .

בנתיים נראה לי שגיבור הם ההצעה הטובה ביותר , אחריה (למרות הכל ) skypc , אלא אם כן RMS מוכרים לנו BOX עם אחריות לכל החיים ...וכמובן , TMS עוד יכולים להפתיע .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידוע לנו המחיר שאינטל מוכרת את זה, 183 דולר

מעטים אלו בעלי היכולת לקנות ישירות מאינטל. היא מוכרת למפיצים שלה (בין השאר היבואנים שלנו דוגמת איסטרוניקס).

היבואן כבר משלם מע"מ והובלה. והוא עוד צריך להרוויח בערך 10-20%.

על המחיר הזה מתווסף הרווח של החנות (שבוא נגיד לצורך ההגיון שאלו שמוכרות מתחת ל-1100 מרוויחות 10% ומטה) שאתם מנסים למזער, אבל אתם צריכים להבין שהוא לא כזה גדול מלכתחילה, את המעבדים הללו הם ימכרו בכל מקרה, ועל כל אחד הם מרוויחים פחות מ-100 ש"ח.

ולכן אין העובדה שאתם קבוצה "גדולה" כביכול, מקנה לכם יתרון רציני של ממש.

אני יכול להגיד לכם שאחד היבואנים הגדולים בארץ (אך לא מהרישמיים של אינטל) מוכר את המעבד לחנויות כ-TRAY עם מאוורר ושלוש שנים אחריות ב-205 דולר.

הדולר כרגע עומד על 4.32 ש"ח, הווה אומר שכולל מע"מ החנות קונה ממנו את המעבד ב-1022 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי ידידה בחו"ל שחוזרת שבוע הבא והזמנתי כרגע את המעבד לכתובת שלה והמחיר הוא 214$ כלומר 920 שקל

יש לי איזשהי בעיה עם הכרטיס אשראי ועדיין לא קיבלתי אישור לעסקה אז לא בטוח שזה באמת ייצא לפועל

מה שאני מנסה להגיד זה שאין שום סיבה שלא נוכל להוציא את המעבד במחירים קרובים לזה אבל הבעיה שאף אחד לא מוכן להתגמש קצת יותר

בקשר ל-RMS הוא נותנים TRAY כך שזה לא באמת שווה

גיבור כרגע בעדיפות ראשונה עם מחיר של 1039 לאריזת BOX

נחכה לראות מה TMS אומרים ואח"כ נבדוק עם החנויות ש-Tal-Be נתן

בכל מקרה גם אם יסתדר לי העניין עם הקנייה מחו"ל אני אמשיך לפעול לקדום העניין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאם בארה"ב היית הולך לקנות בחנות פיזית (או מזמין בנט מאותה מדינה בה היא שוכנת) היית משלם מס מדינה של איזה 8 ומשהו אחוז.

כבר פירטתי את כל הסיבות למה לא תקבלו את המעבדים במחיר קרוב לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד נקודה למחשבה :

חנות מחשבים בונה על מכירת מחשבים (לא רק מעבדים) והרווח שלהם הוא מלקוחות של מערכות כאלו. במקרה כזה, ברצון ימכרו מעבד ב950 אם ירוויחו על כל המערכת ולא רק 100 ש"ח עלובים על המעבד ... שווה להגיע להסדר ללקוחות (כמונו) שירצו להשלים גם רכש רכיבים/מערכות בהמשך למעבד, נניח - עוד 10-15 % הנחה מהמחירון שלהם על הכל. ברצון יתמחרו את המעבד ב950 (או מעבד אחר) אם יהיו להם עסקאות ב100000 ש"ח ...

זה ישתלם לכולם!

אז למחשבה וגם אולי לביצוע... :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יכול להתחייב בפני אף חנות שהקונים של המעבד יקנו מערכות שלמות,

אני אמנם מציין כי ייתכן מצב כזה, אך אין לי אפשרות להתחייב כי יש פה אנשים שרק מעבד חסר להם, או רק עוד כמה חלקים

חוץ מזה אם החנות תיתן לנו מחיר טוב על המעבד ושאר החלקים שלה יקרים יותר מחנויות אחרות - למה שנרצה לקנות אצלה דברים חוץ מהמעבד?

מה שאתם מדברים פה על מע"מ שצריך להוסיף - מה אתם חושבים שבארה"ב לא משלמים מע"מ??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...