קניה קבוצתית של e6750. - עמוד 10 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניה קבוצתית של e6750.

gjook

Recommended Posts

אנשים פה נסחפו לגמרי ....

800-900 על E6750 ? אפילו הE6430 מתומחר ביותר .

לא צריך להיות חזירים . אם המחיר של המעבד יהיה נמוך מ1000 ש"ח עם אחריות לכל החיים זו עדיין קניה מצויינת . קחו בחשבון שהחנות הזולה ביותר מוכרת את המעבד ב1089 ש"ח אז אל תהיו מצחיקים לחשוב שיתנו לכם עוד 15%-20% הנחה על המחיר הזול ביותר וזה ממש לא משנה מאיזה חנות כי אף חנות לא תמכור לכם במחירי הפסד או מתחת לאחוז רווח מסויים . מי שמנסה לתמחר את המעבד לפי 186 דולר כפול שער הדולר טועה כי מדובר במחיר לאלף חתיכות שהוא בהנחה ואני בפסק מי באמת קונה כמות כזו (חוץ מאייבורי וKSP - אולי ) , זה לא המחיר שהיבואן מוכר להם - כי גם הוא רוצה להרוויח , עזבו ששכחתם להכניס מכס בשיעור של 15.5% , עוד לא דיברנו על משלוח , עלויות אחזקת העסק (שכירות , ארנונה , חשבונות , משכורות , ביטוח לאומי , מס הכנסה ) אז מצד אחד אנחנו צריכים לשאוף למחיר הטוב ביותר , אבל מצד שני - צריך להיות ריאליים !!!

ריאלים פירושו קרוב מאוד ל1000 ש"ח מלמעלה או מלמטה , אבל מי שחושב שהוא יקבל את המעבד הזה ב 800-900 ש"ח חי במזה סרט .

ועוד דבר ,

הייתה כאן הצעה שהאתר יקצה שטח פרסום לחנות שמוכנה להוריד במחיר . אני לא רואה שום סיבה למה הנהלת האתר צריכה לסבסד את מחיר הקנייה הזו למשתמשים על חשבון שטח פרסום שבמצב רגיל משמש לה מקור הכנסה .

שורה תחתונה -

מי שמעוניין במעבד הזה - שיתחיל להפנים שפחות מ970 ש"ח (במקרה הטוב) זה לא יעלה לו . מצד שני , מי שמחפש לעשות עסקה טובה במחיר שוק שנמוך ב7% מההצעה הזולה ביותר ברשת בקנייה לא קבוצתית - הגיע למקום הנכון . לדעתי צריך לדבר עם אייבורי ועם KSP ואם לא תתקבל הצעה טובה יותר אז לבחון את שתי ההצעות של RSM ו Skypc ואם לא אז באמת איש איש ומעבדו ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 274
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תגידו חברים למעבד יש לנו קנייה קבוצתית אולי אתם מעוניינים גם בלוח אם שתומך במעבד

כי אני רוצה להחליף את כל המחשב למעט המארז שיש לי אם עוד אנשים יהיו מעוניינים גם

בלוח אם שיהיה להם אז כבר התמונה פה היא אחרת כי אני מאמין שהחנויות כבר יבואו לקראתנו

אם יהיה לנו קנייה קבוצתית גם של המעבד וגם אז מי שבעניין להתחיל להעלות את הנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי אין התנגדות... ל GA-965P-DS3 ... גם אלו שיקנו רק לוח (אם מעבד אחר אולי) - וודאי לא יקופחו ... (במחיר שוק - עד ~600 ש"ח), הצפי שלי - ל 15% הנחה... מציע לפתוח שרשור חדש , או לשנות את הטקסט בנושא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יסביר שוב למה אני חושב שאפשר להוציא ב 900 ש"ח.

כל חנות שקונה 1000 יחידות מקבלת את המוצר ב 183$ ליחידה.

IVORY ו KSP הם ענקיות בארץ שבטוח שקונות מעל 1000 ואפילו מעל 2000 כך שככל שקונים יותר ככה יש להם מחיר טוב יותר מהיצרן. כלומר פחות מ 183$ אם הם קונים 2000 יח' ואם הם קונים יותר מ- 2000 אז המחיר יותר טוב ובגלל זה הם חנויות זולות יותר מהחנויות הרגילות.

ככה שאם 183$ זה 768 ש"ח ואנחנו נקנה ב- 900 כבר הם הרוויחו 132 ש"ח ליחידה ועם כל המיסים הם ירוויחו כ- 70 ש"ח.

אם הם קונים יותר מ 1000 יחידות המחיר של היצרן נמוך מ 183$ ככה שזה אולי יהיה 160$ אם הם קונים 3000 יח'.

ככה שהם ירוויחו עוד יותר.

וככה הם יוכלו למכור לנו ב- 900-800 ש"ח.

תחשבו על מה שאמרתי... ותנסו ליצור איתם קשר.

ד"א אני אפתח שרשור חדש בפורום כ.מסך לקניה של ה 8800GTS 640MB.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר פניתי לחיון והחדשות לא מרעישות

הם רוצים 222$ + מע"מ שזה אומר 1071 ולא משנה להם כמה אנשים אנחנו מארגנים לקנייה

צריך למצוא מפיץ אחר.

אני לא מצליח לתפוס את KSP, אבל אני אנסה שוב, אם מישהו יכול לנסות לדבר בינתיים עם אייבורי אני אשמח

עדכון: ל-KSP המעבד יגיע רק בשבוע הבא ורק אז יהיה אפשר לדבר על המחיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

bv500, כל הכבוד על ההשקעה...!

תנסה לדבר עם IVORY ותראה מה הם נותנים...

תגיד להם שיש לנו הצעה של 1020 ש"ח... ונראה מה הם ייתנו...

יש עוד חנות ששמה Pcmarket מחשוב אישי...

הם דווקא זולים אבל באתר שלהם מופיע רק מעבד אחד... ורק בטלפון אפשר לדעת...

03-5346263

מי שרוצה לפנות אליהם מה טוב!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקה חשבתי שהחנויות יקפצו וילחמו עליכם תחשבו אם הם מוחרים 40 ב1000 שקל זה יוצא להם 40,000 שקל, לא נקי כמובן

וכשאתם מדברים איתם אל תשכחו להזכיר להם את הפרסום העצוםם בפורום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...