קניה קבוצתית של e6750. - עמוד 8 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניה קבוצתית של e6750.

gjook

Recommended Posts

לפי דעתי סתם נהיה פה ספאם, כל החנויות הם כמו skypc וכולם יתנו לכם את אותה התשובה

דווקא נראה לי שאם תדברו עם היבואן ותגידו שמדובר בלפחות 50 חתיכות אין סיבה שהם ינפנפו אותכם

יש סיכוי עם היבואן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 274
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

צירפתי את האחרון...

לפי דעתי סתם נהיה פה ספאם, כל החנויות הם כמו skypc וכולם יתנו לכם את אותה התשובה

דווקא נראה לי שאם תדברו עם היבואן ותגידו שמדובר בלפחות 50 חתיכות אין סיבה שהם ינפנפו אותכם

יש סיכוי עם היבואן

תמיד כדאי לנסות ולא להניח...

ובקשר ליבואן , אנחנו מדברים גם איתו...למרות שלדעתי גם אם הוא יהיה מוכן למכור 50 חתיכות , אנחנו בבעיה של משלוח..., בדרף כלל הוא מוכר 50 חתיכות ושולח למקום אחד , ולא ל50 יעדים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כאן מישהו שחושב כמוני שזה מוזר שכל חנות קטנה בארץ קונה מינימום 1000!!!! מאותו סוג או מכל הסוגים ביחד בכל רכישה שלה? עם התנודתיות של השוק מחשבים? מישהו יכול לאשר בוודאות שחנויות קטנות עושות את זה?

לא נראה לי כ"כ הגיוני אישית. אולי עשרות כל פעם, אבל לא 1000. לכן יש מצב לפנות ישירות ליבואן, אויל זה יעזור אולי לא, אבל לפחות ניסינו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכם

אני רואה שאין עדין החלטה לגבי היכן ואיפה לקנות .

כבעל חנות מחשבים אני מוכן להציע לחברים כאן מחיר יותר זול מסקי פי סי ( כלומר זול מ 1111 ש"ח )

המחיר שאני מוכן להציע לקניה קבוצתית במזומן הוא 1020 ש"ח .

במידה ויש התקדמות מסוימת בנושא , אני אשמח שאחד ממארגני המכירה יפנה אליי לתאום הספקה .

במייל

rsm@inter.net.il

בברכה

מיכאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או.קיי.

אז קודם כל , מתברר שיש עוד חנויות מחשבים חוץ מסקיי פי.סי .

ולדעתי המחיר הזה , בשילוב העובדה שבעל החנות פנה מיוזמתו כדי לקדם את המכירה משחקת לטובתו .

אני לא שמעתי בחיים על RSM מחשבים שהם בוודאי קטנים יותר מסקיי פי.סי. ואם הם מוכנים להציע מחיר של 1020 אז אפשר רק לתמוה למה סקיי לא היו מוכנים לרדת למחיר כזה . אני באופן אישי מוכן לקנות במחיר הזה , אבל יש כאן כמה חבר'ה שהצהירו שהגבול העליון שלהם הוא 1000 ש"ח אז צריך לעשות רשימה חדשה ולראות מי מוכן לשלם את הסכום הזה עבור המעבד . מה שמעניין אותי כרגע הוא מה אורך האחריות ומה סוג האריזה .

יחד עם זאת , כמובן שאם תהיינה הצעות טובות יותר צריך לשקול אותן .

מי מעדכן את הרשימה החדשה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאנחנו צריכים לחכות ורוב האנשים מעוניינים לקנות בפחות מ-1000 ש"ח

הרי זאת המטרה שלנו כקניה קבוצתית להשיג את המחיר הכי זול בארץ.

ואני לא חושב שצריך לעשות רשימה חדשה בגלל שאתה מוכן לשלם ב-1000 שקל.

אני נשאר עם המחיר 900 ש"ח (+-) אני בטוח שנוכל להשיגו במחיר הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאנחנו צריכים לחכות ורוב האנשים מעוניינים לקנות בפחות מ-1000 ש"ח

הרי זאת המטרה שלנו כקניה קבוצתית להשיג את המחיר הכי זול בארץ.

ואני לא חושב שצריך לעשות רשימה חדשה בגלל שאתה מוכן לשלם ב-1000 שקל.

אני נשאר עם המחיר 900 ש"ח (+-) אני בטוח שנוכל להשיגו במחיר הזה.

מסכים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכם

אני רואה שאין עדין החלטה לגבי היכן ואיפה לקנות .

כבעל חנות מחשבים אני מוכן להציע לחברים כאן מחיר יותר זול מסקי פי סי ( כלומר זול מ 1111 ש"ח )

המחיר שאני מוכן להציע לקניה קבוצתית במזומן הוא 1020 ש"ח .

במידה ויש התקדמות מסוימת בנושא , אני אשמח שאחד ממארגני המכירה יפנה אליי לתאום הספקה .

במייל

rsm@inter.net.il

בברכה

מיכאל

אני אהיה איש הקשר , אין צורך שאנשים אחרים יפנו אליו , שלא יווצר בלאגן...

יום טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי זאת הצעה לא במקום, אבל אולי נפנה לעוד פורום או שניים גדולים ונראה אם אפשר לאגד כוח קנייה גדול יותר?!

הרי לא מדובר כאן בכרטיסי מסך או זכרונות שיש מליון דגמים לאותו צ'יפסט, יש רק אינטל או לשוק הבייתי ולכן הסיכוי שעוד הרבה אנשים יהיו מעוניינים באותו מעבד הוא גדול.

אני לא אזכיר פה שמות של פורומים מן הסתם, אבל למישהו זה נשמע טוב? הגיוני? אם נבוא עם 60 איש אולי זה ישמע כבר כמשהו שבאמת יהיה חבל לוותר עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שיהיה הכי טוב לקנות מ KSP או IVORY וגם אם לא יסכימו להביא יותר אנשים כי הם גדולות מאוד שיש להם המון סניפים בכל הארץ והם בטוח קונים מעל 1000 יחידות ובוודאי שמעל 5000 אז יש מצב שעם קצת שכנוע והרבה אנשים נוכל להוצא מהם מחיר כמו שהיצרן מוכר ועדיין יהיה להם רווח מזה כי הם קונים המון יחידות שהם מקבלים מחיר זול יותר מהמחיר למי שקונה 1000 יחידות...

אז תנסו להוציא מהם מחיר כמו 800 ש"ח ותשיגו הרבה קונים... ואולי הם יסכימו...

תכתבו מה המחיר ואני אבדוק עם הוריי אם אוכל להצטרף...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי זאת הצעה לא במקום, אבל אולי נפנה לעוד פורום או שניים גדולים ונראה אם אפשר לאגד כוח קנייה גדול יותר?!

הרי לא מדובר כאן בכרטיסי מסך או זכרונות שיש מליון דגמים לאותו צ'יפסט, יש רק אינטל או לשוק הבייתי ולכן הסיכוי שעוד הרבה אנשים יהיו מעוניינים באותו מעבד הוא גדול.

אני לא אזכיר פה שמות של פורומים מן הסתם, אבל למישהו זה נשמע טוב? הגיוני? אם נבוא עם 60 איש אולי זה ישמע כבר כמשהו שבאמת יהיה חבל לוותר עליו.

קודם נראה מה הדרישות של היבואנים להנחה - כמות אנשים מינימלית

אם תצליח לארגן עוד אנשים מפורומים אחרים זה רק ישפר את הסיכויים שלנו להשיג מחיר טוב, בהצלחה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...