קניה קבוצתית של e6750. - עמוד 14 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניה קבוצתית של e6750.

gjook

Recommended Posts

• תגובות 274
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא יכול להתחייב בפני אף חנות שהקונים של המעבד יקנו מערכות שלמות,

אני אמנם מציין כי ייתכן מצב כזה, אך אין לי אפשרות להתחייב כי יש פה אנשים שרק מעבד חסר להם, או רק עוד כמה חלקים

הכוונה לא "להתחייב " מצידנו, אלא, אולי להתחייב מצידם על הנחה של %X ממחיר המחירון על חלקים נוספים שיקנו אצלם (איש איש לפי בחירתו). זה אינטרסט שלהם "לעודד" זאת ו 40-50 קונים בפוטנציה - זה לא משהו זניח אצלם ! זו נקודת זמן טובה לנסות להגיע להסדר כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה אבל קודם תמצא חנות שמוכנה למכור לנו את המעבד הזה במחיר שאנחנו רוצים ואח"כ נדבר על זה

הרי הקנייה הזאת היא בשביל המעבד כרגע לא?

אותי לא מעניין שימכרו לי את המעבד ב-1100 ויעשו לי הנחה של 2% על שאר המפרט כי אין לי מה לקנות משם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שווה להגיע להסדר ללקוחות (כמונו) שירצו להשלים גם רכש רכיבים/מערכות בהמשך למעבד, נניח - עוד 10-15 % הנחה מהמחירון שלהם על הכל. ברצון יתמחרו את המעבד ב950 (או מעבד אחר) אם יהיו להם עסקאות ב100000 ש"ח ...

אז זהו שזה לא שווה, כי 10-20% זה כל הרווח שהחנות עושה. מעבר לכך 40 איש הם ממש לא כח קניה רציני, בטח לא כשרובם מעוניינים ברכיב בודד שהרווח עליו נמוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו שזה לא שווה, כי 10-20% זה כל הרווח שהחנות עושה. מעבר לכך 40 איש הם ממש לא כח קניה רציני, בטח לא כשרובם מעוניינים ברכיב בודד שהרווח עליו נמוך.

תגיד לי - למי אתה דואג, לנו או לחנות ? ... תשאיר את הדאגה הזאת להם. שווה לנסות....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים. איסטרוניקס לדעתי היחידים שיכולים לתת לנו מחיר טוב, הבעיה שהם לא כל כך מנסים לעזור

הם לא ענו לאף פנייה שלי עד כה

אני אנסה ליצור איתם שוב קשר טלפוני כי למייל הם לא מגיבים משום מה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא רק מראה לך כמה הדרישה שלך לא הגיונית

אני מקווה שלמרות מעמדך(כם) הרם, מותר לי לא להסכים ? ... :) אמרתי 20 ? אמרתי "X" ... כפוף למו"מ וכמובן, וכל המרבה הרי זה משובח ! ... מה קרה ליצר הצרכנות שלכם ... אבד בנבכי הפורומים ?... וזו לא הייתה "דרישה" אלא הצעה/רעיון :)

כשהפרשה הזאת תסתיים, מקווה שייפתח שרשור דומה ל"מערכת", ואחרי שתפתר בעיית הגדרת התכולה, כבר נראה בכמה המחיר יישחט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...