קניה קבוצתית של e6750. - עמוד 7 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניה קבוצתית של e6750.

gjook

Recommended Posts

אז ככה ...

שלחתי מיילים לאייבורי ולKSP . מסקרנת אותי מה תהיה התשובה שלהם .

לגבי האחריות - שווה לבדוק . אני יודע שדווקא במקרה הזה סקיי פי.סי. מתחייבים לאחריות לכל החיים . בכל מקרה , אם ההבדלים בין החברות יהיו לא משמעותיים אני מציע ללכת לזו שנותנת את השירות/האחריות הטובים ביותר וזה כבר סובייקטיבי . אגב , קחו בחשבון שלהזמין מ KSP או אייבורי יחסוך לכם בממשלוח כי הם ארצית וברוב המקרים תוכלו לאסוף את המוצר עצמאית מהסניף הקרוב לביתכם ...

חשוב להדגיש - אני לא מעריץ של אייבורי או KSP ולמרות שאני באופן אישי בניתי מפרטים למחשבים לשני חברים ושני בני משפחה מאייבורי שעד עכשיו (טפו טפו טפו ) , שלוש שנים אחרי עדיין עובדים מצויין , אני יודע שיש המון סיפורים והמון תלונות על השירות והאחריות של שתי החברות האלה , אבל בינינו , מעבד מחליפים אחת לגג שש שנים ובדרך כלל הרבה לפני אז קשה לי להאמין שמישהו יצטרך לנצל את האחריות לכל החיים למרות שאחריות באופן כללי -ובטח למינימום של 3 שנים זה לא משהו שמותר להתפשר עליו בכלל .

ודבר אחרון , אני מקבל את זה שפקטור הרווח של סקיי עשוי להיות נמוך ממה שציינתי , אבל בכל מקרה , התארגנות לקנייה בסדר גודל סיטונאי (וכח קנייה של 32 איש מתחיל להתקרב לזה במיוחד בסדר גודל של מעל 30 אלף ש"ח בקנייה אחת ) שווה יותר מ 1% הנחה שמתורגמים ל בערך 340 ש"ח על 32 קונים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 274
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא יודע מה עם הרוב פה אבל אני מוכן לקנות גם ב-1111 ככה שגם הנחה של 11 שקל זה סבבה אבל אין ספק שזה מעליב ורק מראה שהם חנות מפגרת... כמו שאמרו מעלי אני מעדיף לקנות במקום אחר ולא במקום שחושבים שאם הם מורידים לי אחוזז אחד על קניה של 30 ... אז הם יוצאים "זולים" הם יוצאים רודפי בצע.. :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב עידכנתי את הרשימה , בנתיים skypc מראים קצת אטימות :bash:....אנחנו מנסים למצוא תחלופות...ולחברה שהציעו ksp וכ'ו , אכן זאת אופציה אבל אני לא חושב שהיא טובה , כי הרבה אנשים רוצים לקנות עוד דברים חוץ ממעבד , ובכל זאת אנשים לא יחסכו 100-200 שקל בתמורה לשירות עתידי אצלם..(בדרך כלל אנשים יעדיפו לקנות את המעבד יחד עם שאר המפרט..), לכן אנחנו מנסים כרגע עם חנויות נורמלית, מקסימום לא נצליח מצטער חברה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"החבר'ה" לא הציעו KSP . אני הצעתי לחשוב עליהם . ולדעתי אם אתה קונה רכיבים בודדים הסיכון שלך לתקלות נמוך יותר כי אתה אף פעם לא יודע מי מבצע לך את ההרכבה של מפרט מלא ומה שחשוב יותר - באילו רכיבים הוא "חסך" לך ...

מצד שני , אם אתה קונה בנפרד מעבד של חברה מוכרת , לוח אם של חברה מוכרת , ספק כח של חברה מוכרת , זכרונות של חברה מוכרת וכו' וכו' אתה יודע שלמרות הכל - יש אבא ואמא לחלק שקנית . אגב , אני באופן אישי חושב שמי שלא מתכנן לקנות מחשב שלם - עדיף שיקנה בחנויות שונות שמציעות את המחיר/שירות הטובים ביותר . ככה אתה לא מפזר את הביצים שלך בסל אחד , הרי ברור לך שחברה שמתנערת מאחריות על רכיב בודד כנראה תתנער מאחריות על כל הרכיבים . סטטיסטית -כשאתה קונה מכמה חברות , הסיכוי הזה קטן .

אגב , כל מי שמתככנן OC בכל מקרה מעבד אחריות אז זה לא ממש משנה מאיפה הוא קונה . מצד שני , מי שמתכנן לעבוד בלי OC כדאי לו לשים לב קצת יותר לעניין הזה , אם כי לא חסרים סיפורים גם על חנויות מחשבים שנחשבות אמינות שהתנערו מאחריות .

שורה תחתונה -

שכל אחד יעשה את השיקולים שלו לגבי המחיר/שירות/אחריות .

לי באופן אישי חשוב כרגע המחיר ומכיוון שאני סומך על אינטל שאם הם מייפים את הכוח של היבואן לתת אחריות לכל החיים - אז כנראה שהם יודעים למה , אז אני מוכן לקחת את הריזיקה שלי לפחות לשש שנים גם עם חנויות כגון אייבורי ו KSP במיוחד אם אני לא מתכנן .

אגב , אם אתה מתכנן להביא את המעבד מארה"ב - אתה גם מוותר על האחריות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"החבר'ה" לא הציעו KSP . אני הצעתי לחשוב עליהם . ולדעתי אם אתה קונה רכיבים בודדים הסיכון שלך לתקלות נמוך יותר כי אתה אף פעם לא יודע מי מבצע לך את ההרכבה של מפרט מלא ומה שחשוב יותר - באילו רכיבים הוא "חסך" לך ...

אני מצטער שדיברתי ברבים , עימך הסליחה .

אבל כמו שאמרתי לא כולם בונים על רכיב בודד, לכן חשוב באיזה מקום קונים אותו , בשביל שאר הרכיבים...

מצד שני , אם אתה קונה בנפרד מעבד של חברה מוכרת , לוח אם של חברה מוכרת , ספק כח של חברה מוכרת , זכרונות של חברה מוכרת וכו' וכו' אתה יודע שלמרות הכל - יש אבא ואמא לחלק שקנית . אגב , אני באופן אישי חושב שמי שלא מתכנן לקנות מחשב שלם - עדיף שיקנה בחנויות שונות שמציעות את המחיר/שירות הטובים ביותר . ככה אתה לא מפזר את הביצים שלך בסל אחד , הרי ברור לך שחברה שמתנערת מאחריות על רכיב בודד כנראה תתנער מאחריות על כל הרכיבים . סטטיסטית -כשאתה קונה מכמה חברות , הסיכוי הזה קטן .

חשיבה יצירתית , מצד שני לא לקחת בחשבון את המשלוח , נגיד שכל חנות לוקחת 50 ש"ח משלוח , אז זה יכול להעלות את המחיר במאות שקלים...

וגם לא לקחת בחשבון שלא כולם יודעים\רוצים להרכיב את המחשב לבד , ומהסיבה הזאת הם יעדיפו לקנות הכל במקום אחד..

אגב , כל מי שמתככנן OC בכל מקרה מעבד אחריות אז זה לא ממש משנה מאיפה הוא קונה . מצד שני , מי שמתכנן לעבוד בלי OC כדאי לו לשים לב קצת יותר לעניין הזה , אם כי לא חסרים סיפורים גם על חנויות מחשבים שנחשבות אמינות שהתנערו מאחריות .

גם כאן ההנחה שלך אינה נכונה , לרוב OC לא מבטל את האחריות , פשוט כי צריך שהם ידעו שעשית את זה , ואם אתה עושה אז זה כמו שצריך כמעט ואין סיכוי שהם ידעו..:-)

שורה תחתונה -

שכל אחד יעשה את השיקולים שלו לגבי המחיר/שירות/אחריות .

לי באופן אישי חשוב כרגע המחיר ומכיוון שאני סומך על אינטל שאם הם מייפים את הכוח של היבואן לתת אחריות לכל החיים - אז כנראה שהם יודעים למה , אז אני מוכן לקחת את הריזיקה שלי לפחות לשש שנים גם עם חנויות כגון אייבורי ו KSP במיוחד אם אני לא מתכנן .

בגלל שאנחנו קבוצה אז אנחנו צריכים להתחשב אחד בשני, ואי אפשר שכל אחד ימשוך לכיוון אחר , ובנתיים בגלל שראיתי שהמגמה היא לקנות מעבד+רכיבים נוספים , הבבנתי שאנשים לא יהיו מוכנים לקנות דרך חנויות כמו ksp.

אגב , אם אתה מתכנן להביא את המעבד מארה"ב - אתה גם מוותר על האחריות .

כן רק שזה זול משמועיתי יחסית לארץ בסביבות ה817 ש"ח למעבד הנ"ל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי אין מה לעשות עם המעבד הנוכחי ולכן אני לא קונה חדש..

אבל אני ממליץ לכם לדבר ישירות עם הספק,

עבור 30 יש סיכוי שהוא יסכים למכור לכם ולא תצטרכו לשלם לחנות "בדרך"...

המחשבה שלך היא נכונה אבל nemesis צודק . סביר להניח שלא מהיבואן תבוא הישועה . בכל מקרה פניתי גם לצ'יפ שמציעים אחריות לכל החיים וכרגע מוכרים ב 1157 אבל מה שיפה זה שיש להם נישה של מכירות קבוצתיות אז אולי יש מצב שהם יסכימו להתגמש במחיר . הם מציינים בעצמם שהמחיר בקניה קבוצתית תלוי במספר הקונים . בכל מקרה , הפניה שלי ל אייבורי , KSP וצ'יפ בשלב הזה היא במיילים ולא טלפונית . אם אני לא אקבל תשובה עד מחר אחה"צ אני אשקול לצלצל אליהם אבל אם יש מישהו שלא בתקופת בחינות כרגע ויש לו כח לכאב ראש הזה במקומי - מוזמן . [br]פורסם בתאריך: 22.07.2007 בשעה 19:28:49

תשמע ,

כל הדברים שאתה אומר הם נכונים . סה"כ ההחלטה הזו מושפעת מלא מעט אילוצים שצריך להתחשב בהם . מחיר , אחריות , משלוח , שירות . KSP מתחייבת למחיר הנמוך ביותר , אבל ידוע שהשירות והאחריות שלהם בעייתיים . אייבורי מתחייבת להשוות את המחיר - אבל גם עליהם יש סיפורי אחריות (למרות שאני אישית לא נתקלתי איתם ב 4 מערכות שונות ) מצד שני - על השתיים האלה אתה חוסך במשלוח כי הן ואפשר לאסוף עצמאית בלי לקחת את הסיכון שמשהו יידפק בדרך .

אתה גם צודק שלא כולם יודעים להרכיב לבד וכנראה ירצו להרכיב הכל במקום אחד עם אחריות מוכרת אבל אם זה מה שהם מתכננים אז כל העסק יעלה להם משמעותית יקר יותר מאשר אם הם יקנו בחלקים אלא אם כן אם קונים , שוב באייבורי או KSP , שעל נושא האחריות והשירות שלהם כבר דיברנו . בקיצור , לא קל ....

ולגבי ארה"ב , צודק. המחיר נמוך משמעותית וסביר להניח ששום דבר חריג לא יקרה לו בדרך באופן שידרוש מימוש של האחריות אבל רק תחשוב לרגע...אתה מדבר על מעבד שקנית באופן קמעונאי שמחירו גבוה ממחירו הסיטונאי וזה עדיין יוצא לך זול משמעותית מהמחיר בארץ . המוצר אגב עם אחריות לכל החיים (בארה"ב) אז המחיר ששילמת לכאורה כולל אחריות . אני מתאר לעצמי שגם לא קנית במקום הזול ביותר כי לפעמים המשלוח בארה"ב לא שווה את ההפרש בין החנויות במחיר אבל בכל זאת אחרי שאתה עושה את החשבון הזה , ונגיד שקיזזנו מכס של 15.5% שגובים על חלקי מחשב , ומשלוח -שליבואנים עולה גרושים , אתה עדיין חושב שב968 ש"ח לא מרוויחים עלינו ? אז למה להתעקש על 100 ש"ח אקסטרא ?

חוץ מזה , מדובר פה בתשלום מזומן . זה לבד שווה הנחה של 3.5% שחברת האשראי הייתה גובה מהם עבור הקניה . יש חברות שמציעות גם 5% הנחה למחיר מזומן . סה"כ הדרישה המקורית ל 968 לא הייתה מוגזמת - ואני מתאר לעצמי שאם הם היו יורדים אפילו ל1050 ש"ח אף אחד לא היה מעקם פרצוף אבל 11 ש"ח ? נו באמת ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני במגעים בנתיים עם iqpc , אני מקווה לתשובה מחר...

בנתיים אתם אל תדברו איתה שלא יווצר בלאגן ...

אני מאמין שעד 13:00 אני אוכל להיות בבית ולתת לכם תשובה...

נקווה לטוב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפכתם את הנושא הזה לחפירות..

מטרת הת'רד הזה לנסות לאסוף כמה שיותר אנשים ולעשות קניה קבוצתית של מעבד במחיר 900 שקל פלוס מינוס.

אז אל תסטו מהנושא תתחילו לדבר לעניין ובלי קשקושים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני סוטה... הצעה לסדר היום אם אפשר:

לסכם על הנחה מוסכמת לכמות מסויימת (נניח 20% עד 30, 25% 30-40 וכו) אך לשמור אופציה לאותה הנחה גם עבור מעבדי ממודלים אחרים (למשל E4300 ועוד). כך ניתן יהיה להרחיב את הרשימה משמעותית לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...