קניה קבוצתית של e6750. - עמוד 6 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניה קבוצתית של e6750.

gjook

Recommended Posts

• תגובות 274
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חברה מישהו כבר התקשר אליהם? הם עובדים עכשיו...

http://skypc.co.il/contact.asp?page=186

אל תתקשרו , תנו לbv500 לעשות את זה בשקט...תודה..

טוב עידכנתי את ה2 האחרונים , אני לא יהיה בבית בזמן הקרוב ,עד 15-16 אני מאמין....

אז תשלחו עוד בקשות פניה , אבל אני לא יוכל לצרף אותכם לרשימה , אז bv500 מההודעה הזאת ואילך , תראה פשוט איזה עוד אנשים יצטרפו...תודה ויום טוב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחשבו על פניה ישירה לאיסטרוניקס (יבואן אינטל) . הסיכוי קטן, אבל שווה לנסות...

קשה לי להאמין שהם מוכנים למכור פחות מ100 יחידות למישהו,אבל תמיד אפשר לנסות

אגב,bv500 - דיברת איתם כבר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם המחיר יהיה בסביבות ה900, אז גם אני.

מעוניין

הוספתי גם את שניכם , אנחנו עכשיו כבר 31 חברה... :xyxthumbs:....תיזדרזו , כי אנחנו רוצים לסגור את הרשימה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחשבון זריז יש כרגע 32 קונים פוטנציאלים , אבל מה לגבי התקדמות של ממש עם כל נושא המחיר ?

אגב , בהתחשב בזה שמדובר במעבדים עם אחריות יבואן לכל החיים , לא שווה לפנות גם לאייבורי/KSP שמלכתחילה מצהירים שהם מתחייבים למחיר הזול ביותר ?

מה שחשוב לי כרגע זה המחיר הטוב ביותר בזמן הקצר ביותר ובינינו , אם האחריות היא של איסטרוניקס , אז אני מוכן לקנות גם דרך אייבורי ודומותיה .

דבר אחרון , וזו נקודה שעלתה בהודעה הראשונה ושכנראה שכחו בנתיים . הסיבה שמלכתחילה דיברו על מחיר של 968 ש"ח היא כי זה המחיר של הE6420 בסקיי פי.סי. שמתומחר בדיוק באותו מחיר על ידי . גם על ה E6420 סקיי פי.סי. מן הסתם עשו רווח אז אין שום סיבה על הE6750 הם יעשו רווח כפול - גם הרווח ששוה לרווח שהם היו עושים על פי מחיר של E6420 , וגם תוספת של 143 ש"ח שזה ההפרש בין מחיר הE6420 היום והמחיר שהם רוצים עבור E6750 .

מה שאני אומר זה שהם יכולים בשקט למכור לנו ב968 ועדיין להרוויח , וזה עוד לפני שדיברנו על הפרסום שהם מקבלים , על מאגר הלקוחות העתידיים החדש , על זה שרובנו כנראה נקנה עוד כמה רכיבים על הדרך ועל זה שמדובר בכמות לא קטנה בכלל של רוכשים שמתורגמת לסכום כסף לא קטן בכלל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה אבל שימו לב שלא בטוח שכל מי שברשימה באמת יקנה כי אם סקייפיסי לא יתנו הנחה רצינית אז לא אני ולא עוד כמה פה בפורום יקנו את המעבד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער שלא עידכנתי עד עכשיו - פשוט לא היה שום דבר חדש בנושא...

דיברו איתי עכשיו מהחנות סקייפיסי והודיעו לי שלא ניתן לעשות לנו הנחה משמעותית

הם טוענים (וכמה שאני מכיר - בצדק) שהם החנות שמוכרת את המעבדים החדשים במחיר הכי זול בארץ.

כרגע באתר שלהם המחיר הוא 1111, והם מתכוונים ככל הנראה להוריד אותו ל-1090 בזמן הקרוב

מאחר ואנחנו קבוצה גדולה הם מוכנים לעשות לנו הנחה נוספת של אחוז אחד, שזה 11 שקל... ז"א 1080

אני מאמין שלרובכם כמוני הנחה כזאת לא משחקת תפקיד בסכום כזה, וחבל לדעתי על כל ההתארגנות בשביל הנחה של 10 שקלים

אני אנסה לפנות לאיסטרוניקס היבואן - אבל אני לא מאמין שיהיה שינוי כלשהו במצב הנתון,

מאחר ומצד אחד בדר"כ יש ליבואנים התחייבויות מסוימות כלפי החנויות שקונות דרכן, ומצד שני יכול להיות שאפשר לקבל הנחה אבל עם הרבה יותר קונים.

בכל מקרה אני איצור איתם קשר ואעדכן אתכם מה קורה.

אם לא יסתדר עם היבואן אני אישית מתכוון לרדת מהרעיון בשבועיים הקרובים כי יש סיכוי קלוש שיביאו לי אותו מחו"ל,

אך אם גם זה לא יסתדר - וזה גם מה שאני ממליץ למי שמתכוון לקנות אותו בארץ - אני אקנה אותו בסקייפיסי - פשוט כי הם חנות אמינה ומקצועית והם גם נותנים את המחיר הכי טוב גם ככה. תחליטו בעצמכם.

מקווה שאוכל לעדכן התקדמות עם היבואן מחר-מחרתיים

אורי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ברור .

לדעתי כדאי שיהיה ברור שכל מי שנרשם לת'רד הזה מתחייב לקנות במחיר של 968 כמו שפרסמו בהודעה הראשונה . מצד שני , אם לא זה המחיר שיתקבל צריך לבדוק מחדש מי מוכן ומי לא מוכן . אף אחד לא יקנה חתול בשק . התנאים צריכים להיות ברורים : מה המחיר לX אנשים ומי שמסכים - קונה ! תקחו בחשבון שזה לא יהיה הוגן גם כלפי סקיי פי.סי. אם הם יסכימו למחיר מסויים בהנחה ואנשים יבריזו להם . אז מי שלא רציני - יואיל בטובו לא לזבל את השרשור .

[br]פורסם בתאריך: 22.07.2007 בשעה 17:41:36

מצטער שלא עידכנתי עד עכשיו - פשוט לא היה שום דבר חדש בנושא...

דיברו איתי עכשיו מהחנות סקייפיסי והודיעו לי שלא ניתן לעשות לנו הנחה משמעותית

הם טוענים (וכמה שאני מכיר - בצדק) שהם החנות שמוכרת את המעבדים החדשים במחיר הכי זול בארץ.

כרגע באתר שלהם המחיר הוא 1111, והם מתכוונים ככל הנראה להוריד אותו ל-1090 בזמן הקרוב

מאחר ואנחנו קבוצה גדולה הם מוכנים לעשות לנו הנחה נוספת של אחוז אחד, שזה 11 שקל... ז"א 1080

אני מאמין שלרובכם כמוני הנחה כזאת לא משחקת תפקיד בסכום כזה, וחבל לדעתי על כל ההתארגנות בשביל הנחה של 10 שקלים

אני אנסה לפנות לאיסטרוניקס היבואן - אבל אני לא מאמין שיהיה שינוי כלשהו במצב הנתון,

מאחר ומצד אחד בדר"כ יש ליבואנים התחייבויות מסוימות כלפי החנויות שקונות דרכן, ומצד שני יכול להיות שאפשר לקבל הנחה אבל עם הרבה יותר קונים.

בכל מקרה אני איצור איתם קשר ואעדכן אתכם מה קורה.

אם לא יסתדר עם היבואן אני אישית מתכוון לרדת מהרעיון בשבועיים הקרובים כי יש סיכוי קלוש שיביאו לי אותו מחו"ל,

אך אם גם זה לא יסתדר - וזה גם מה שאני ממליץ למי שמתכוון לקנות אותו בארץ - אני אקנה אותו בסקייפיסי - פשוט כי הם חנות אמינה ומקצועית והם גם נותנים את המחיר הכי טוב גם ככה. תחליטו בעצמכם.

מקווה שאוכל לעדכן התקדמות עם היבואן מחר-מחרתיים

אורי

לא בהכרח .

כמו שאמרתי , KSP מתחייבת ללמחיר זול יותר מזה שמפורסם בכל חנות וירטואלית . מכיוון שזו גם ככה אחריות לכל החיים של איסטרוניקס אז אני לא רואה מניעה לקנות משם . אני גם לא קונה את הקטע של "אנחנו החנות הכי זולה בארץ אז אין לנו אפשרות להוריד את המחיר יותר מדי" כי הסברתי כבר מקודם שהם עדיין עושים עלינו קופה יפה . נראה לי שאני אגש מחר לאייבורי/KSP ואשאל אותם לגבי העניין הזה . הנחה של 11 ש"ח ? זה מעליב . אני מעדיף כבר לקנות במחיר מלא ולא לתת למישהו לחשוב שהוא עשה לי טובה בשביל 11 ש"ח . אגב , יש יתרון מסויים בפנייה ישירה ליבואן (אם הוא יסכים לדבר איתך בכלל כי אתה לא ספק ) כי ספקים משלמים ביבואן בתשלום דחוי (שוטף 30 או שוטף 60 ) ואילו פה אנשים משלמים במזומן או בתשלום אחד באשראי . בקיצור , נראה איך דברים מתפתחים ביום-יומיים הקרובים . אגב , רק על עצם ה"ההנחה" של סקיי פי.סי. אני לא מתכוון לקנות מהם אם לא ירדו במחיר משמעותית כי לדעתי היה יותר מכובד מצידם להגיד -"אנחנו לא עושים לכם הנחה" מאשר לבוא בהצעה מעליבה כזו !

חבל ,

חבל שלישראלים יש עיניים גדולות והם "פשוט חייבים" לעשות רווח על גבי רווח על חשבון הגב של לקוחות . כמו שאמרתי , גם על הE6420 הם הרוויחו , ומכיוון שהם מתומחרים באותו ערך אז אני באמת לא מבין מאיפה הם המציאו עוד 122 ש"ח אחרי ההורדה המתוכננת...אה...סליחה ...111 ש"ח אחרי ה"הנחה" ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. יש לך טעות. אין אחריות לכל החיים על מעבד. האחריות היא מוגבלת יותר, קרא את האותיות הקטנות.

2. KSP ואייבורי מייבאות מעבדים בעצמן. האחריות "לכל החיים" ניתנת על ידי איסטרוניקס ולא על ידי . ביבוא מקביל האחריות ניתנת לשלוש שנים במקרה הטוב, ובד"כ לשנה אחת בלבד.

3. המחירון של הוא בולשיט. זה ששני המעבדים 6420 ו-6750 מצויינים שם באותו מחיר אינו אומר שהוא נמכר ליבואן באותו מחיר. הרווח של החנות על המוצר הוא באחוזים והוא בד"כ אחיד (נניח 8-10%).

4. מתח הרווחים על מוצרים כאלה הוא מאוד נמוך לחנות. אל תצפו להנחה מאוד משמעותית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SIZIPUS אתה צודק במאה אחוז ברעיון החשיבה שלך, אבל אני לא יודע אם אפשר ליישם את זה בארץ

אני מאמין שאם סקייפיסי היו יכולים לרדת במחיר הם היו יורדים, כנראה שאין להם יותר מדי משחק עם המחיר - לא נראה לי שהם היו רוצים להפסיד 30 אנשים סתם ככה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו ניסה עם חנויות נוספות? :bash:

אולי מישהו אחר ישמח לקבל 30 קונים?

יש הצעות? מתנדבים? אנשים שמכירים אנשים שמכירים אנשים אחרים שיוכלו לפנות לעסק אחר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...