rate my muscles סט תמונות שרירי הידיים, אתם מוזמנים לשתף - עמוד 13 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

rate my muscles סט תמונות שרירי הידיים, אתם מוזמנים לשתף

TheIsraelPost

Recommended Posts

אתה תיתן בעיטה למישהו? :screwy: אתה צריך לתפוס אותו קודם...

אני מציין שוב, אתה סתם גוש שומן מנופח(תרתי משמע) - לא איזה מאסטר אומניות לחימה

ואכן, למאסה הזאת יש שימוש - יש תעשייה שלמה שמתבססת על דבילים כמוך

אתה בעצם משקולת נייר ממש כבדה, חסר ערך רק כזה שמרים משקולות אחרות - ולא מנייר - אתה הרי נכנס מתחת ל-120 קילו ::)

מה עשית בצבא,למשל?אכלת?

אתה יכול לשכנע את עצמך עד מחר שיש איזושהי תועלת ממשית בכל השומן שלך אבל זה רק כדי לנפח ת'עצמך ות'אגו שלך ושנינו יודעים את זה...

WHO GIVES A SHIT

נכון, אני לא מאסטר אומניות לחימה, ולא שואף להיות כזה.

אבל וואלה, האימונים נותנים לי מסגרת לחיים, הנאה. אני נהנה להתאמן, ואפילו אימונים "לא טבעיים"! OH MY GOD !

חסר ערך ? מי אתה שתגיד לי שאני חסר ערך ? לפחות אני עושה משהו עם החיים שלי, עם הגוף שלי!!

מה עשיתי בצבא ? אני לפני גיוס, מותק. אתה יכול להיות בטוח שאני אעשה הרבה יותר ממך.

להסביר לך עוד פעם שאני בחיטוב ? שוב ? יודע מה, לך תקרא קצת מאמרים, וכשיהיה לך מושג מה זה BB - תחזור אלי. תבין שבאדיבילדרס אנשים שמנים. חזירים. רובם מגיעים ל25-30% שומן במאסה. קח דוגמא קטנה, lee priest :

Lee_Priest.jpg

במאסה. בעוד שבתחרות הוא נראה ככה:

leepriest.jpg

אז עשה טובה, תחזור לאימונים הטבעיים שלך שכוללים מה ? 2.5 מתח ו20 פוש אפס ? ואני אחזור לאבקות סטרואידים שלי. סבבה ? תהנה!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 217
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני חושב שאתם לא בדיוק מדברים על אותו דבר.

מה זה עוזר לבן אדם לצייר? מה זה עוזר לבן אדם להסתפר? לא ממש עוזר. אבל הוא רוצה להראות אחרת (נניח, יותר טוב) אז הוא מסתפר. הוא רוצה להעביר את הזמן במשהו שעושה לו טוב, אז הוא מצייר. אותו דבר עם באדי בילדינג. ההבדל הוא שספורט באופן כללי הוא בריא יותר מציור (למרות שבמקרה של באדי בילדינג רציני, אני לא בטוח).

לגבי הקטע של המכות - באמת שאין לזה שום קשר. מי שרוצה להיות חזק במכות, שילמד איי קי דו 15 שנה (או קרב מגע שנתיים).

אתם מבלבלים שני דברים שונים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WHO GIVES A SHIT

נכון, אני לא מאסטר אומניות לחימה, ולא שואף להיות כזה.

אבל וואלה, האימונים נותנים לי מסגרת לחיים, הנאה. אני נהנה להתאמן, ואפילו אימונים "לא טבעיים"! OH MY GOD !

חסר ערך ? מי אתה שתגיד לי שאני חסר ערך ? לפחות אני עושה משהו עם החיים שלי, עם הגוף שלי!!

מה עשיתי בצבא ? אני לפני גיוס, מותק. אתה יכול להיות בטוח שאני אעשה הרבה יותר ממך.

להסביר לך עוד פעם שאני בחיטוב ? שוב ? יודע מה, לך תקרא קצת מאמרים, וכשיהיה לך מושג מה זה BB - תחזור אלי. תבין שבאדיבילדרס אנשים שמנים. חזירים. רובם מגיעים ל25-30% שומן במאסה. קח דוגמא קטנה, lee priest :

Lee_Priest.jpg

leepriest.jpg

אז עשה טובה, תחזור לאימונים הטבעיים שלך שכוללים מה ? 2.5 מתח ו20 פוש אפס ? ואני אחזור לאבקות סטרואידים שלי. סבבה ? תהנה!!

אתה תהיה יופי של מאגיסט...או שאפשר להתקין לך גלגלים ולהסיע עליך חיילים

2.5 מתח?מעניין מאיפה אתה מביא ת'סמפרים האלה, אני הייתי מהמהר על ניסיון ..

לא אמרתי שאתה חסר ערך, אם זה מקור הנאה וסיפוק בחיים שלך אז שיבושם לך - אני פשוט לא רואה את הפואנטה בלשקול כ"כ הרבה בלי שום "ערך" נראה לעין, אבל כנראה שאצלך הערך הוא ההנאה והסיפוק, אז שוב שיבושם לך.

פעם ראשונה שנתקלתי במושג הזה - "אימונים טבעיים" - והוא די ממצה את כל הדיון

מה יקרה כשימאס לך מהמשקולות?מה עם כל השומן שיושב לך בגוף?

רק אז תחזור לטבע?...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בעצם משקולת נייר ממש כבדה, חסר ערך רק כזה שמרים משקולות אחרות - ולא מנייר - אתה הרי נכנס מתחת ל-120 קילו ::)

אחי...תרגיע בבקשה ותשים לב שאתה כן קראת לו חסר ערך

מה שאומר שאתה כנראה רושם פה מתוך עצבים ובטח יש לך

issues מפה ועד להודעה חדשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זאת אומרת שומן שיושב לי בגוף ? בגלל זה אני בחיטוב! ואני יורד יופי אם בא לך לדעת. אתה מוזמן להסתכל בתמונות לפני-אחרי.

אני עדיין לא מבין למה אתה מתכוון. אז כאילו כשאני אסיים חיטוב, לא יהיה לי שומן בגוף ?

כימאס לי מהמשקולות ? אף פעם לא ימאס לי. את האמת אני מתכוון אפילו להתחרות בעתיד, ולהתחיל חומרים בעוד כמה שנים.

איך קוראים לאימון של מסה? אימוני כח?

לא. יש הבדל בין אימון שהמטרה שלו היא היפוטרופיה לבין אימון שמהטרה שלו היא כח. בהיפוטרופיה משתמשים במשקל בRM של 6-12 (RM - repettition max - המקסימום משקל שאתה מסוגל להרים לכמות חזרות מסויימת). לפיתוח כח משתמשים בRM1-6, ולפעמים מתחת לRM, עם עזרה של ספוטר.

אני חושב שאתם לא בדיוק מדברים על אותו דבר.

מה זה עוזר לבן אדם לצייר? מה זה עוזר לבן אדם להסתפר? לא ממש עוזר. אבל הוא רוצה להראות אחרת (נניח, יותר טוב) אז הוא מסתפר. הוא רוצה להעביר את הזמן במשהו שעושה לו טוב, אז הוא מצייר. אותו דבר עם באדי בילדינג. ההבדל הוא שספורט באופן כללי הוא בריא יותר מציור (למרות שבמקרה של באדי בילדינג רציני, אני לא בטוח).

לגבי הקטע של המכות - באמת שאין לזה שום קשר. מי שרוצה להיות חזק במכות, שילמד איי קי דו 15 שנה (או קרב מגע שנתיים).

אתם מבלבלים שני דברים שונים...

באדיבילדינג תחרותי הוא כן בריא. מאוד בריא אפילו. הדבר היחידי שלא בריא בענף הזה הוא החיטוב לאחוזי שומן תחרותיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתכוון שיום אחד לא תוכל\לא תרצה לעשות מה שאתה קורא לו 'חיטוב'

במצב כזה אחרי מס' חודשים כל מה ש'חיטבת' יחזור לשומן גולמי, אתה תמצא בסיכון נוראי ויהיה לך קשה מאוד להפטר מזה

בהצלחה לך עם התחרויות(איך זה עובד בכלל?...)

וד"א, שום דבר לא מופנה נגדך אישית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתכוון שיום אחד לא תוכל\לא תרצה לעשות מה שאתה קורא לו 'חיטוב'

במצב כזה אחרי מס' חודשים כל מה ש'חיטבת' יחזור לשומן גולמי, אתה תמצא בסיכון נוראי ויהיה לך קשה מאוד להפטר מזה

בהצלחה לך עם התחרויות(איך זה עובד בכלל?...)

וד"א, שום דבר לא מופנה נגדך אישית...

מה אתה אומר פה ? ששומן הופך לשריר ?

אני אף פעם לא יגיע למצב שאני לא אוכל לעשות חיטוב. חיטוב לא חייב להיות ריצות מטורפות ושחיה וחתירות ולהיות כל היום על הליכון. כל מה שאני עושה בחיטוב זה הליכות של 50 דקות 5 פעמים בשבוע ותפריט תזונה טוב. זה באמת נראה לך כל כך קשה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר שלי הזמין לפני כמה זמן כל מני תוספי תזונה מארהב לפני כמה זמן, זמן רצר אחרי שהוא השמתש בהם התגלה אצלו לחץ דם גבוהה ככל הנראה אין קשר כי לאבא שלו התגלה לחץ דם גבוהה כשהוא היה צעחר אז זה כנראה תורשתי בכל מקרה הוא הוריש לי את התוספים שלו:

GLUTAMINE POWDER כ 750 גרם נשארו

KRE-ALKALYN 1500 של SCIFIT כ220 טבליות של 1500MG

וחבילה של 15 ANIMAL PAK

האם מישהו מכיר את התוספים הנ"ל? מה אתם יכולים לספר לי עליהם?

אם איזה רופא אני יכול להתיעץ לפני שאני מנסה אותם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לבחור שחיטב את הגב:

הגדל לא מתחטב :S הוא גודל והמון כשמתאמנים קבוע אני הפסקתי לעבוד על הגב כי הוא כבר יצא מפרופורציות אז גם הורדתי משקלים וגם הורדתי במספר הסטים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לבחור שחיטב את הגב:

הגדל לא מתחטב :S הוא גודל והמון כשמתאמנים קבוע אני הפסקתי לעבוד על הגב כי הוא כבר יצא מפרופורציות אז גם הורדתי משקלים וגם הורדתי במספר הסטים .

מה ?

בקשר לפרופורציות - גם הרגלים שלי עוד מעט יגיעו ל70ס"מ באמצע הירך וככה קרובות ליציאה מפרופורציה. פשוט תנמיך ווליום אימונים, לא משקלים ולא שטויות.

link=topic=275004.msg2448700#msg2448700 date=1185903800]

מאיר אין לך מה ליהתווכח.... תפנה אותם למאמרים..

אין לי למה... אף אחד עוד לא זרק פה טענה בלתי הגיונית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר שלי הזמין לפני כמה זמן כל מני תוספי תזונה מארהב לפני כמה זמן, זמן רצר אחרי שהוא השמתש בהם התגלה אצלו לחץ דם גבוהה ככל הנראה אין קשר כי לאבא שלו התגלה לחץ דם גבוהה כשהוא היה צעחר אז זה כנראה תורשתי בכל מקרה הוא הוריש לי את התוספים שלו:

GLUTAMINE POWDER כ 750 גרם נשארו

KRE-ALKALYN 1500 של SCIFIT כ220 טבליות של 1500MG

וחבילה של 15 ANIMAL PAK

האם מישהו מכיר את התוספים הנ"ל? מה אתם יכולים לספר לי עליהם?

אם איזה רופא אני יכול להתיעץ לפני שאני מנסה אותם?

תקרא בBB.com

אם אין לך עניין בanimal pak, שלח לי הודעה בפרטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבין שבאדיבילדרס אנשים שמנים. חזירים. רובם מגיעים ל25-30% שומן במאסה. קח דוגמא קטנה, lee priest :

Lee_Priest.jpg

leepriest.jpg

היי חברים,

למי שלא זוכר אני פותח הת'ראד.

כמו רבים אחרים אני עוסק באימוני משקולות ודיי ממעיט באירובי.

הבאתם לכאן הוכחות משמעותיות בעיניי לגבי כך שאפשר להוריד משמעותית אחוזי שומן גם ע"י אימוני כח בשילוב עם תפריט נכון.

לכל החברים שהצליחו לצמצם אחוזי שומן, אנא העלו רשמים כיצד עשיתם זאת, פרטו לגבי האימון שלכם ולגבי התזונה בתקופת החיטוב, אני אודה לכם מאוד.

היום אני שוקל 111 ק"ג על אחוזי שומן גבוהים מאוד בסביבות ה30 אחוז, אני חזרתי להתאמן אחרי תקופה של 5 חודשים שלא נגעתי במשקולת כך שדווקא עליתי במשקל קצת (לפני שחזרתי להתאמן שקלתי 109) אך אני רוצה שמקביל לצמצם אחוזי שומן.

אנא תנו עצתכם.

נ.ב

אני מאוד מאוד מבקש לא לריב ולא לרדת לפסים אישיים, כאן זה לא המקום !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...