rate my muscles סט תמונות שרירי הידיים, אתם מוזמנים לשתף - עמוד 12 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

rate my muscles סט תמונות שרירי הידיים, אתם מוזמנים לשתף

TheIsraelPost

Recommended Posts

• תגובות 217
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

על מנת להבליט את השרירים ובמיוחד את הריבועים חייבים לרדת לאחוזי שומן מאוד נמוכים ... מעבר למה שמוגדר כבר כ"רזה"

כל מתאמן מקצועי מחלק את האימונים שלו לשתי תקופות עיקריות והן תקופת מסה ותקופת חיטוב

בתוקפת המסה הוא מתאמן וצובר מסה והקיפים ע"י אימונים מסיבים וצריכה מוגברת של חיוני גם אם זה מעבר לרמה המומלצת על מנת לתת לגוף את כל מה שהוא צריך כדי שהשרירים יגדלו.

תקופת החיטוב היא תקופה שבה המטרה היא לעשות דיאטה מאוד מדוייקת והדוקה שבה אוכלים את המינימום הכרחי על מנת לא להרוס את השריר כשהמטרה היא לרדת לאחוזי שומן נמוכים מאוד כדי להבליט את השרירים בצורה הרבה יותר גבוהה מאשר להיות סתם רזה לפעמים זה בה גם על חשבון גודל השריר והנפח אך למראית עיין זה יראה הפוך

באמא שלך ?... ::)

תתחילו לרוץ ולהכנס לכושר "טבעי" (תתמודדו עם המשקל שלכם עצמכם, לא של מכוניות קטנות) ולהבין שאין הרבה מה לעשות עם כל המסה הזאת

תבוא לגיבוש כשאתה שוקל ככה ואתה חוזר הביתה ביום הראשון פלוס שבר מאמץ למזכרת

שמן.. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי כרגע (כמו שאמרתי) ואין לי אחרות עדכניות.

אני קצת כפוף עם הרגליים בתמונה הזאת (עמידת קרב). אז זה יכול להשכיח ממך את הגובה שלי (1.93). והרגליים שלי ארוכות וחזקות אפילו בלי פרופורציה לשאר הגוף, אני ממש לא מזניח אותם - יש להם יום משלהם בחדר שכולל squats, hamstring curls, front lag raises ו- calf raises (בשביל התאומים).

אם אני מכניס למישהו ביעטה בטכניקה מושלמת... זה עשוי להכריע את הקרב לבד.

רק בלי בעיטות בבקשה...

בדרך כלל אנשים שעושים הרבה מדברים פחות.

אני 10 שנים באגרוף תאילנדי\בושידו.

למדתי אצל רני קאושינסקי, עדי סיקורל ודרור ולוורד שכל אחד תותח בפני עצמו

ברוך השם אף פעם לא השתמשתי בידע והיכולת שלי ומקווה שלא אזדקק לזה.

אז חבר'ה תראו מה קורה במדינה, אנשים נדקרים על ימין ועל שמאל ואתם פה במן ת'רד של כוחנות גברית.

לפותח הת'רד מה המוצא שלך, יהודי, ערבי?

ובכנות זה באמת נראה כמו פורום להומואים. :lol:(שאין בזה שום דבר רע)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שחייה זה גם מחטב לא רק שורף שומן.

מה גם ששחיה זוהי פעילות גופנית הרבה יותר מהנה (לדעתי) מאשר ריצה.

עם זאת, לאחר שחיה ממושכת, ההשפעה של השחיה נעלמת ולכן חשוב תמיד לגוון בתרגילים ובפעלות הגופנית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ריצה לא דוםקת את הברכיים, היא פוגעת במי שי לו בעיות ברכיים (גם הם שוליות ביותר).

שחייה לעומת זאת עלולה לפגוע בפרקים וזאת מכיוון שהשריר יתחזק ויגדל, והעצם לא תתחזק ותגדל (כי היא לא מקבלת מכות, כמו בריצה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

iiB איזה שינוי!! :yelclap:

נהיית סוס אחי וגם נראה כאילו הפנים שלך השתנו.

האמת שחשבתי באמת ללכת לאיגרוף תאילנדי אבל צריך משמעת חזקה לא?

הלכתי פעם לקרב מגע אבל זה סתם לקוקסינלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמא שלך ?... ::)

תתחילו לרוץ ולהכנס לכושר "טבעי" (תתמודדו עם המשקל שלכם עצמכם, לא של מכוניות קטנות) ולהבין שאין הרבה מה לעשות עם כל המסה הזאת

תבוא לגיבוש כשאתה שוקל ככה ואתה חוזר הביתה ביום הראשון פלוס שבר מאמץ למזכרת

שמן.. ::)

אני באמת רוצה לראות אותך חוטף בעיטה מהרגל 67 שלי ואומר שאין מה לעשות עם כל המאסה הזאת. אני באמת רוצה לראות אותך נכנס מתחת ל120 קילו ודופק 8 דיפים ואז להגיד שאין מה לעשות עם כל המאסה הזאת. תבין שלא לכל מי ששוקל 100 קילו על 1.90 ב5 אחוז שומן יש סיבולת לב ריאה של צב. בודיבילדרס רצים פי 2 יותר ממה שאתה יכול לדמיין. אז עשה טובה, תחזור לספורט ה"טבעי" שלך, עם הידיים 31 הטבעיות שלך, ותהיה בריא. סבבה ?

מה חיטוב מה?!

אתה שמן!

מטומטם, אני כרגע בחיטוב!!

שחייה זה גם מחטב לא רק שורף שומן.

מה גם ששחיה זוהי פעילות גופנית הרבה יותר מהנה (לדעתי) מאשר ריצה.

עם זאת, לאחר שחיה ממושכת, ההשפעה של השחיה נעלמת ולכן חשוב תמיד לגוון בתרגילים ובפעלות הגופנית.

חיטוב = שריפת שומן. אין ששורף שומן, רק שורף קלוריות.

תצטרף לקבוצת קרבי

כן! ותרביץ פוש אפס כל היום! אחלה מאסה בחזה תצא לך מזה!

link=topic=275004.msg2447877#msg2447877 date=1185874420]

Meir787 גם אתה רשום פה הא?

זה[eyalamzleg] אם בא לך יש פה תמונה עדכנית +- שלי חחח משהו שלא פירסמתי החופש אני יעלה בישראל*

מזמן אחי, עוד לפני שנרשמתי לשם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה תיתן בעיטה למישהו? :screwy: אתה צריך לתפוס אותו קודם...

אני מציין שוב, אתה סתם גוש שומן מנופח(תרתי משמע) - לא איזה מאסטר אומניות לחימה

ואכן, למאסה הזאת יש שימוש - יש תעשייה שלמה שמתבססת על דבילים כמוך

אתה בעצם משקולת נייר ממש כבדה, חסר ערך רק כזה שמרים משקולות אחרות - ולא מנייר - אתה הרי נכנס מתחת ל-120 קילו ::)

מה עשית בצבא,למשל?אכלת?

אתה יכול לשכנע את עצמך עד מחר שיש איזושהי תועלת ממשית בכל השומן שלך אבל זה רק כדי לנפח ת'עצמך ות'אגו שלך ושנינו יודעים את זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...