rate my muscles סט תמונות שרירי הידיים, אתם מוזמנים לשתף - עמוד 14 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

rate my muscles סט תמונות שרירי הידיים, אתם מוזמנים לשתף

TheIsraelPost

Recommended Posts

• תגובות 217
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

WHO GIVES A SHIT

נכון, אני לא מאסטר אומניות לחימה, ולא שואף להיות כזה.

אבל וואלה, האימונים נותנים לי מסגרת לחיים, הנאה. אני נהנה להתאמן, ואפילו אימונים "לא טבעיים"! OH MY GOD !

חסר ערך ? מי אתה שתגיד לי שאני חסר ערך ? לפחות אני עושה משהו עם החיים שלי, עם הגוף שלי!!

מה עשיתי בצבא ? אני לפני גיוס, מותק. אתה יכול להיות בטוח שאני אעשה הרבה יותר ממך.

להסביר לך עוד פעם שאני בחיטוב ? שוב ? יודע מה, לך תקרא קצת מאמרים, וכשיהיה לך מושג מה זה BB - תחזור אלי. תבין שבאדיבילדרס אנשים שמנים. חזירים. רובם מגיעים ל25-30% שומן במאסה. קח דוגמא קטנה, lee priest :

Lee_Priest.jpg

במאסה. בעוד שבתחרות הוא נראה ככה:

leepriest.jpg

אז עשה טובה, תחזור לאימונים הטבעיים שלך שכוללים מה ? 2.5 מתח ו20 פוש אפס ? ואני אחזור לאבקות סטרואידים שלי. סבבה ? תהנה!!

זה לא נראה בטן של שומן(רק), אלא של שימוש מוגבר בסטרואידים.

------------------------

אני 1.72, בערך 76 קילו היום כ16% שומן. מתאמן כשנה עם תזונה מתאימה. יש לי תמונה אחת בלבד לא ברורה כל כך, כי אני בעקרון מתנגד להעלאת התקדמות עד אשר אגיע ליעד שלי, וזה ייקח עוד זמן.

התמונה הזאת היא כשהייתי 70 קילו, לפני כ-4 חודשים. גדלתי לא מעט מאז.

אני עדיין במאסה, לעוד חצי שנה בערך, ואז חיטוב של 4-5 חודשים עד הקיץ.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ייתכן וזו גם הצטברות מוגברת של נוזלים(יחד עם שומן רב). אבל זה עדיין נראה כמו בטן GH.

אתה בטוח שראית בטן GH בנאדם ? תראה את הבטן שלו בחיטוב! שטוחה כמו קרש.

זאת בטן GH

Ronnie_Coleman.jpg

וגם זו בטן GH, אפילו יותר מטורפת משל קולמן

20070626_114153_kovacs2.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אייל, תזהר מלקרוא לי בשמות ;)

ושלח הודעה, אני מחובר הרבה פעמים.

------------------------------

הם לא עושים את זה בגלל שזה יפה. זה תחרותי מבחינתם, והכל הולך.

מעבר לזה, הקנאה פשוט נוזלת כאן לאנשים מכל החורים.

פשוט מגוחך שאנשים מאמינים ש-3 אימונים בשבוע + שייק חלבון לאחר האימון יהפכו אותם בן רגע לרוני קולמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אייל, תזהר מלקרוא לי בשמות ;)

ושלח הודעה, אני מחובר הרבה פעמים.

------------------------------

הם לא עושים את זה בגלל שזה יפה. זה תחרותי מבחינתם, והכל הולך.

מעבר לזה, הקנאה פשוט נוזלת כאן לאנשים מכל החורים.

פשוט מגוחך שאנשים מאמינים ש-3 אימונים בשבוע + שייק חלבון לאחר האימון יהפכו אותם בן רגע לרוני קולמן.

נו בדיוק!

חוץ מזה שאני לא מבין מה הסיפור הגדול בקולמן הזה(לא ההוא מהקלקולוס) - אם זה עניין של יופי לא עדיף כבר להיות אתלטיים? זה סמל יופי עתיק...

ריבועים, טרפזים עד האוזניים, כתפיים רציניות, ידיים חזקות, רגליים מאסיביות וגב חזק וכל העסק -- רק לא במשקל של 2 טון! גם ככה, אפילו בתמונה אחת ששמתם כאן אין ריבועים שאפשר לקרוא להם 'יפים', סתם שכבת שומן אדירה שאיכשהו שיטחו... שלי יותר יפים משל כל אלה שהיו כאן :smile1:(ואני אפילו יכול ללכת ואפילו לרוץ ( :o) בלי למות ובלי להיות מחובר לאינפוזייה של מלחים ופחמימות -- כי אני לא שוקל 2 טון!)

אבל היי יופי זה עניין של טעם :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל השרירים והגודל המאסיבי גורם למיסטר ויגלי שלהם להראות קטן.

נסיון מדבר ?

נו בדיוק!

חוץ מזה שאני לא מבין מה הסיפור הגדול בקולמן הזה(לא ההוא מהקלקולוס) - אם זה עניין של יופי לא עדיף כבר להיות אתלטיים? זה סמל יופי עתיק...

ריבועים, טרפזים עד האוזניים, כתפיים רציניות, ידיים חזקות, רגליים מאסיביות וגב חזק וכל העסק -- רק לא במשקל של 2 טון! גם ככה, אפילו בתמונה אחת ששמתם כאן אין ריבועים שאפשר לקרוא להם 'יפים', סתם שכבת שומן אדירה שאיכשהו שיטחו... שלי יותר יפים משל כל אלה שהיו כאן :smile1:(ואני אפילו יכול ללכת ואפילו לרוץ ( :o) בלי למות ובלי להיות מחובר לאינפוזייה של מלחים ופחמימות -- כי אני לא שוקל 2 טון!)

רק תסתכל עליו... אחד הבאדיבילדרים הכי גדולים שהיו! עזוב איך שהוא נראה עכשיו, תראה אותו בשיא, ב02-04.

לגבי גרג קובקס והבטן המגעילה תחת שלו, הוא דווקא היה אחד הבאדיבילדרים הכי מבטיחים של שנות ה90, הראשון שעבר את ה400 פאונד חטוב, עד שקיבל כרס GH מגעילה והרס את עצמו..

ותעשה טובה, אל תתחיל עם המיתוסים. כמעט בכל הופעה רוני דופק שפגט, ותחפש kai greene ביוטיוב ותראה מה זה גמישות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו בדיוק!

האנשים האלה רצים הרבה יותר ממך, בלי שום אינפוזיה. כל בודי בילדר יודע שסיבולת לב ריאה זה גורם מאוד חשוב.

מעבר לזה - על איזו שכבת שומן אתה מדבר? בחיטוב הם מגיעים לאחוזי שומן נמוכים מאוד(אפילו 4-5% שומן) לתחרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...