rate my muscles סט תמונות שרירי הידיים, אתם מוזמנים לשתף - עמוד 10 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

rate my muscles סט תמונות שרירי הידיים, אתם מוזמנים לשתף

TheIsraelPost

Recommended Posts

חבל שהפסקתי להתאמן אחרי 4 שנים של אימונים חחחחחח . שנה וחצי כבר לא מתאמן מקווה לחזור לזה . מי שהתאמן פעם וחוזר להתאמן התוצאות שלו יותר מהירות. אז הייתי גובה מטר 75 ומשקל 65 ועכשיו אני שוקל 73 זה די טוב. הקיצר יש חברה שהגנטיקה שלהם לא יפה לכן כמה שיתאמנו לא יהיה יפה [לפי דעתי כן]. אני הייתי רזה אבל מחוטב מאוד במיוחד חזה ענק וקוביות . אחחחחחח התחתנתי והפסקתי להתאמן :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 217
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

link=topic=275004.msg2446997#msg2446997 date=1185821500]

ואי גבר המצב שלך גרוע

קרא מדרכים בישראלבודי

אני די מבין את המצב שלי. לפני הפציעה כל יום הייתי משחק לפחות שעתיים חצי כדורסל ובשבתות הייתי רוכב בערך 30 קילומטר.

התחלתי לעשות בבית שכיבות שמיכה וכפיפות בטן למרות שהרופאים הזהירו אותי. אבל גרמתי לבעיות בפציעה אז הייתי חייב להפסיק.

הבנתי שיש כל מיני תוספי , זה מומלץ לקחת למי שלא עוסק בכלל בכלל בכלל בספורט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני די מבין את המצב שלי. לפני הפציעה כל יום הייתי משחק לפחות שעתיים חצי כדורסל ובשבתות הייתי רוכב בערך 30 קילומטר.

התחלתי לעשות בבית שכיבות שמיכה וכפיפות בטן למרות שהרופאים הזהירו אותי. אבל גרמתי לבעיות בפציעה אז הייתי חייב להפסיק.

הבנתי שיש כל מיני תוספי , זה מומלץ לקחת למי שלא עוסק בכלל בכלל בכלל בספורט?

לפני כן כמה היית שוקל? ואני חושב שאתה יכול לקחת בכיף זה בסך הכל תוסף לתזונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שקבעתי תור לדיאטנית (או איך שלא קוראים לה..) ניראה לי שבוע הבא.. אבל מבחינת לא ניראה לי שאני אחזור בקרוב. בספטמבר אני כניראה עובר עוד ניתוח. ומז"א "מה יש לך עוד לגבוהה?" לא הבנתי את השאלה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע איך אתם מתאמנים בכלל בדחיקה?

א. יש את המכשיר שיושבים והוא 90 מעלות ואז אתה פשוט מסמן את המשקולות שאתה רוצה לוחץ על הרגלית ועושה

ב. ואחרי זה יש את המכשיר שהמוט מחובר ל2 מוטות מאונכים(מסילה) ואתה שוכב על הספסל ועושה

ג. ויש את זה שאתה פשוט לוקח את המוט ואתה שוכב ואין תמיכה למוט חוץ ממך ועוד אחד ששומר עלייך

ד. ויש את זה שאתה באיזה 30 מעלות נראה לי יושב אחורה ואז גם למוט אין תמיכה חוץ ממך ומישהו ששומר עלייך..

אני עושה את ג'

מה אתם עושים

למה אחד אומר שזה ככה לא משומן פה ושם כן..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אני...

זו תמונה מהסופ"ש בבית של ההורים... אין לי כרגע - אז בנות, לא לבקש תמונה בלי חולצה... ;)

סתם... למען האמת, אני לא נראה עד כדי כך טוב בלי חולצה גם ככה. לא רע אבל לא מדהים.

נתונים: 1.93 ס"מ, 92ק"ג, 13.5% שומן.

מתאמן: לחימה משולבת (שילוב של איגרוף תאילנדי, והאבקות ברזילאית), חד"כ 4 פעמים בשבוע.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולכם עושים רק תרגיל אחד לחזה?

אני התחלתי עם פרפר ודחיקה במכשיר..

עכשיו אני עושה פרפר, דחיקה כמו המכשיר רק במשקל חופשי, ועוד מכשיר של משקל חופשי שעובד יותר על חזה תחתון..

אני אחליף את הדחיקה במשקל חופשי בדחיקה של מוט בקרוב..

ד"א, אני שחיף.. כל היום תוחן ומשלים את מה שחסר עם גיינרים.. לזה ששאל בקשר לתוספים, אני התחלתי עם הגיינר איזה חצי שנה לפני שהתחלתי להתאמן..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עושה לחיצת חזה בשכיבה שטוחה (יענו רגיל), לחיצת חזה בשיפוע על ספה בשיפוע חיובי, לחיצת חזה על ספה בשיפוע שלילי, ופרפר עם משקולות חופשיים בשכיבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עושה לחיצת חזה בשכיבה שטוחה (יענו רגיל), לחיצת חזה בשיפוע על ספה בשיפוע חיובי, לחיצת חזה על ספה בשיפוע שלילי, ופרפר עם משקולות חופשיים בשכיבה.

הופה .. טוב לדעת שחלק מהמנהלים עושים משהו בחיים חוץ מהמחשב חי חי . :xyxthumbs::yelclap::xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אני...

זו תמונה מהסופ"ש בבית של ההורים... אין לי כרגע - אז בנות, לא לבקש תמונה בלי חולצה... ;)

סתם... למען האמת, אני לא נראה עד כדי כך טוב בלי חולצה גם ככה. לא רע אבל לא מדהים.

נתונים: 1.93 ס"מ, 92ק"ג, 13.5% שומן.

מתאמן: לחימה משולבת (שילוב של איגרוף תאילנדי, והאבקות ברזילאית), חד"כ 4 פעמים בשבוע.

איפה ה92 ק"ג

תביא תמונה של הרגליים ניראה לי יש לך שם בולי עץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...