rate my muscles סט תמונות שרירי הידיים, אתם מוזמנים לשתף - עמוד 9 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

rate my muscles סט תמונות שרירי הידיים, אתם מוזמנים לשתף

TheIsraelPost

Recommended Posts

• 2 שבועות מאוחר יותר...
  • תגובות 217
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ני מתאמן בחד"כ כבר שנתיים, בשנה הראשונה עשיתי שלוש אימונים בשבוע של שעה אחת, אחרי זה בשנה השנייה

היתי חצי שנה בהפסקה, היתי באימוני כדורסל, אחרי זה שינו את הימים כך שהצלחתי לאיזה 3 חודשים להיות ב3 אימוני כדורסל

ושני אימונים בחד"כ, אחרי זה נפצעתי באימון כדורסל-מזל שזה היה אחרי סוף העונה-והפסקתי לאיזה חודשיים-3, חזרתי לחודש.

ועכשיו הפסקתי (בסוף יוני).

רציי לדעת משהו-כמה אתם מרימים במשקולות דחיקה (יענו שוכבים עם מוט ופשוט דוחפים)?

אני בחד"כ אחד עשיתי רק 55, ובחד"כ אחר עשיתי 65 קילו כמו כלום וזה היה עוד אחרי שחזרתי מהפציעה (לא רציתי להגזים יותר

מדי, אז לא ניסיתי יותר) אני יודע זה קצת מוזר, אגב עשיתי 3 חזרות של 12 פעמים.

מה?? יעני כמה אתה משקולות אתה שם בכל צד? בכל צד משהו כמו 25 קילו ועוד מוט שזה משהו כמו 12?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי איזה בעיה בדחיקה אני עושה איזה 55 אני שוקל 60

ואני עושה 8 חזרות 3 סטים

אחרי שאני עושה 8 חזרות ואז קם יש לי כזה כאב בצלעות

ושאני מרים הכל סבבה זה דיי סבבה לי גם הייתי עם המאמן שהוא שמר עליי והוא אמר שאין לו מושג למה זה..

למישהו יש מושג?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיראה זה תרגיל שעובד על החזה

ויש גם לחץ על הצלעות

אבל לא ידוע לי על כאבים בצלעות בגלל התרגיל

אם כבר בטח כואב לך שרירים פנימים בחזה ואתה חושב שזה צלעות

בכל מיקרה שיש כאבים ולא עיפות תוריד משקל\חזרות וכו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה?? יעני כמה אתה משקולות אתה שם בכל צד? בכל צד משהו כמו 25 קילו ועוד מוט שזה משהו כמו 12?

אני כבר ש- 60 קילו , אבל זה דחיקת חזה בישיבה ולא בשכיבה. (לא יודע מה יותר קשה )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתי זה יותר קשה, זה תלוי בזויות.

ככל שאתה דוחק כלפי מעלה זה קל יותר (בישיבה).

ומה 65 קילו זה לא הרבה (אגב המוט אצלנו הוא 20 קילו, מדוד...ואני שם 22.5 ק"ג בכל צד).

חוץ מזה הבנתי למה זה קורה (55 ק"ג באחד ובשני 65),

בגלל שבחד"כ המכשיר לא משומן יותר מדי, אז זה מקשה בנוסף, אני יכול להוריד יותר את המשקולות בחד"כ אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר מדברים פה של משקל\שרירים וכו'.. אז אני אשאל פה שאלה קשורה..

אסור לי לבצע שום פעולת עקב פציעה שעדיין לא החלימה (כבר יותר משנה וחצי.. בעבר עסקתי המון בכדורסל) וגם הרגלי האכילה שלי (שאז היו שלושה אחרותו מסודרות) השתנו.. עכשיו אני אוכל ארוחה ביום וכל מיני שטויות. וגם המישקל שלי ביחס לגובה כבר לא משהו. אני 1.83 ושוקל 54. יש דרך כלשהי לעלות השמקל בצורה דרסטית אך לא רק בצורת שומן? ניסיתי לאכול יותר אבל לא הצלחתי, הבנתי שזה קשור איכשהו לחוסר פעילות שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...