אשכול ההייפ הגדול! כל המשחקים המצופים ותאריך השחרור שלהם מוצמד ;) *משופר* - עמוד 12 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אשכול ההייפ הגדול! כל המשחקים המצופים ותאריך השחרור שלהם מוצמד ;) *משופר*

GbeTech

Recommended Posts

• תגובות 293
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה שעיצבן אותי בTWO WORLDS זה הבלוק...

וכמובן שאתה יכול לחסל הורדים שלמים בלי להוריד תאצבע מהלחצן השמאלי (סטייל גותיק 3)

מה שמפחיד אותי זה שהמחשב לא יריץ את ביושוק (אני אמות מעצבים)

באסה! אני ממש שונא שזה קורה!

משחקים הכי כיפים כשיש לך אתגר גדול...

הנה, עכשיו אני עוד שניה מסיים Fable - פעם אחת לא מתתי במשחק! זה פשוט עניין של זמן עד שאתה הורג, בעצם, כמות בלתי מוגבלת של אויבים.

על בינוני -מינוס הוא אמור להריץ...

אחלה, אז אני אמור להריץ אותו על FPS יפה מאוד ב Medium :xyxthumbs:

מעניין אותי איך בסופו של דבר יצא TIMESHIFT, האם הוא יקיים את ההבטחות או יפשל ???

מה זה TIMESHIFT, מי אמור לקיים את ההבטחה ומה היא הייתה?

עברתי על הטריילרים של המשחקים הבולטים ברשימה... והטריילר של Timeshift יותר טוב מכולם. פשוט בא לך לשחק וזה נראה הדבר הכי כיפי בעולם:

http://www.gamespot.com/video/939557/6174009/timeshift-official-trailer-8

;D

/עריכה

שחושבים על זה, בטח ימאס מהיכולות של שליטה בזמן אחרי ממש קצת...

כלומר, קחו לדוגמא את HL2 - חלק מהגיוון במשחק, היה לקבל אחר כל תקופה מסויימת, וכל פעם הנשקים היו יותר ויותר מגניבים.

ב Timeshift, סוג הנשק שלך לא יהווה שום משמעות, כי עם השליטה בזמן אתה יכול לגמור את המשחק עם אקדח. אז איפה יהיה הגיוון? הם צריכים לחשוב על משהו חדש. נקווה שיהיה טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באסה! אני ממש שונא שזה קורה!

משחקים הכי כיפים כשיש לך אתגר גדול...

הנה, עכשיו אני עוד שניה מסיים Fable - פעם אחת לא מתתי במשחק! זה פשוט עניין של זמן עד שאתה הורג, בעצם, כמות בלתי מוגבלת של אויבים.

אחלה, אז אני אמור להריץ אותו על FPS יפה מאוד ב Medium :xyxthumbs:

עברתי על הטריילרים של המשחקים הבולטים ברשימה... והטריילר של Timeshift יותר טוב מכולם. פשוט בא לך לשחק וזה נראה הדבר הכי כיפי בעולם:

http://www.gamespot.com/video/939557/6174009/timeshift-official-trailer-8

;D

/עריכה

שחושבים על זה, בטח ימאס מהיכולות של שליטה בזמן אחרי ממש קצת...

כלומר, קחו לדוגמא את HL2 - חלק מהגיוון במשחק, היה לקבל אחר כל תקופה מסויימת, וכל פעם הנשקים היו יותר ויותר מגניבים.

ב Timeshift, סוג הנשק שלך לא יהווה שום משמעות, כי עם השליטה בזמן אתה יכול לגמור את המשחק עם אקדח. אז איפה יהיה הגיוון? הם צריכים לחשוב על משהו חדש. נקווה שיהיה טוב.

איפשהו מזכיר את אינפרנל ומקס פיין יותר מידי...

נ.ב

חוץ מזה שפייבל קל מידי(הAI של האויבים פשוט עלוב...) הוא המשחק RPG הכי טוב היום!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פייבל משחק חמוד מאד אבל לא יותר מזה.

הוא קצר ואין לו עומק ולא עלילה טובה ולכן הוא ממש לא יכול להיות ה - RPG הטוב ביותר או משהו שמתקרב לזה, הוא H&S מהנה למדי (המשחק היחיד שנהניתי להטיל בו קסמים לא פחות מלהלחם עם כלי נשק).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נ.ב

חוץ מזה שפייבל קל מידי(הAI של האויבים פשוט עלוב...) הוא המשחק RPG הכי טוב היום!

נה, הגזמת...

אין בו כמעט מאפיינים של RPG, חוץ ממערכת XP די עלובה ולא מפותחת. העלילה לא משהו, טיפש, כמעט ואין ערך לחפצים :-X

אבל, מערכות הקרבות כיפית לאללה, שילוב של Melee וקסמים שולט :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת היא שאני לא מכיר כמעט אף RPG עם חכם...(ב - OBLIVION הבטיחו משהו כזה אבל לא קיימו, נותר לחכות ל - THE WITCHER ו - FALLOUT 3 בשביל לקבל טוב)

אתה צודק בהחלט... אני ממש לא מבין את זה מה אם זה RPG אז אפשר להזניח את הAI?!

וGDETECH לא הבנתי למה התכוונת כשאתה אומר אין ערך לחפצים....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק בהחלט... אני ממש לא מבין את זה מה אם זה RPG אז אפשר להזניח את הAI?!

וGDETECH לא הבנתי למה התכוונת כשאתה אומר אין ערך לחפצים....

אוקי תראה נגיד ב World of Warcraft. אני שואל שחקנים מה הטעם במשחק אחרי שהגעת ל lvl 70, הם אומרים לי "מלא דברים! להשיג את החפצים הכי טובים... אממ... יש עוד, לא זוכר..."

אז ב WOW יש ערך עליון לחפצים. המפתחים השקיעו במערכת חפצים ענקית, עם מבחר אינסופי של חפצים, רמות שונות לחפצים, עשרות סוגי השפעות שונים, יתרונות, חסרונות, מחירים, נשקים, תיקים, שיקויים, חפצים עם קסמים שמחזקים לך את הדמות, וגם את זה אפשר לחלק לעשרות של השפעות על השחקן, כי יש המון דמויות, ולכל דמות יש שלוש אפשרויות בכלל לבחור! לאיזה כיוון היא תלך, ועוד מלא "תת"-דברים לכל מה שאמרתי.

זה, נקרא "ערך לחפצים" :lol:

אז ב Fable, יש לך אולי שלושה סוגי שיקויים, אוכל, "מתנות", נשקים Melee, קשת, וכדי לעשות פיניש אחרון - את חפירה וחכ??ה. יש.

אז אתה אומר, "יופי, לקחת את הקיצוניות לשני הצדדים"... אז לא אמרתי ש Fable צריך להיות כמו Warcraft, אלא לפחות Oblivion. למרות שב Oblivion, הם לא נתנו לך בכלל אפשרות שיהיה לך חפצים, כי היית כל הזמן מוגבל ביכולת של השחקן לסחוב, ורק ה Armor תפס לבדו 75% מהיכולת. אבל היה פוטנציאל :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחחחח פייבל... זמנים טובים =]

הייתי ממקסס את הסקיל של להאט את הזמן, ואת הסקיל שמתקיפים כמה פעמים עם החרב, והייתי הורג את כולם בקלות, גם את הדרקון בסוף הרגתי בלי יותר מדי בעיות עם השיטה הזאת =]

אני מודה שהעלילה לא מורכבת מדי אבל היא פשוטה ורק כדי להמחיש את יכולת ההעדפה של השחקן לכיוון הרשע או הטוב, למרות שבסופו של דבר זה לא משנה הרבה כי מגיעים לאותו דבר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה את סרטוני הגיימפליי שלו ותשנה את דעתך.

מערכת קרב חדשנית, גרפיקה איזומטרית מעולה, משחקיות ועלילה אי ליניארית ומספר דרכים לסיים כל משימה.

יאפ. משחק גדול :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדברים על Fable ?

משחק נחמד לא יותר

אבל הוא נחמד כי הוא גנב רעיונות מזלדה ומשחקים אחרים

כל הדברים הגדולים שהובטחו לא יתקימו במציאות

ובסך הכל הוא יצא נחמד רק קצר מידי והעולם שלו גם היה יחסית קטן

ואני שחקתי בגירסת הPC שכללה קווסט נוסף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...