אשכול ההייפ הגדול! כל המשחקים המצופים ותאריך השחרור שלהם מוצמד ;) *משופר* - עמוד 7 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אשכול ההייפ הגדול! כל המשחקים המצופים ותאריך השחרור שלהם מוצמד ;) *משופר*

GbeTech

Recommended Posts

קראתי את זה בבקרוב שלו, הם שינו את השם של המשחק (אולי בגלל שהוא נפרץ אז הם רוצים לבלבל אנשים שיחשבו שזה משחק אחר :P).

הנה - http://www.gamespot.com/pc/rpg/dawnofmagic/news.html?sid=6169482&om_act=convert&om_clk=newsfeatures&tag=newsfeatures;title;1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 293
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא יודע מה אתכם אבל אין הרבה מידע על The Crossing (נוסף כ TBA), ו Arx Fatalis 2? לא חושב שאפילו הוכרז!

*כעבור כמה דקות*

http://www.rpgdot.com/index.php?hsaction=10075&games=772

This sequel to Arx Fatalis will be using Valve's advanced Source engine. Arkane Studio's recently announced they are currently working on Dark Messiah of Might and Magic using the Source engine as well. They announced that Arx Fatalis II isn't dead, so production on that will likely go into full gear after the Might and Magic title.

"so production on that will likely go into full gear after the Might and Magic title"... כלומר אחרי Dark Messiah?

Dark Messiah יצא מזמן, ולא ראינו מידע על המשחק המתוכנן :nixweiss: (יצא חרוז :P )

בכל מקרה בנוגע ל Dawn of Magic... הפרוץ היה גרוע, ובטח הגרסא ה"שונה" תהיה דומה חח.

(Say NO to Warez!)

/עריכה

Time has come out of joint in The Crossing, a unique shooting experience designed to play with the best qualities of both a single-player and multiplayer FPS. Here, in a near-future France, the ghetto life is about to meet the medieval life and social chaos becomes epochal chaos as soldiers from both our modern army and the knights templar cross into one time period to do battle for humanity.

OMG SOUNDS GOOD!! :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא מסרטונים ה - DAW OF MAGIC נראה נחמד (אני מת על H&S), ותרשום אותו במקום BLOOD MAGIC.

לגבי AF 2, אולי הם עובדים עליו בשקט מבלי להדליף מידע..

הנה עוד כמה משחקים שאפשר להוסיף לרשימה:

DUNGEON HERO (יוצא עוד המון זמן)

TOM CLANCY'S: ENDWAR (רק לי הוא מאד מזכיר את WIC ?)

TALISMAN

MANHUNT 2

THE CLUB

CELTIC KINGS 2

RISE OF THE ARGONAUTS

STRANGER

DEEP ISLAND

LEGACY OF CTHULHU

ESCAPE FROM PARADISE CITY

BEOWULF (אם כי אני מאד חושד באיכות של כל משחק מבוסס סרט)

HEAVY RAIN (מהיוצרים של INDIGO PROPHECY, משחק הקווסט היחיד שהתעניינתי בו, אני לא אוהב את הז'אנר באופן כללי)

RELUCTANT HERO

LEGENDARY: THE BOX

LEFT 4 DEAD

LOKI

LORD OF CREATURES

CRYOSTASIS

DEATH TO SPIES

AVA

COLLAPSE

BATTLESTAR GALACTICA (הסדרה האהובה עלי)

HARD TO BE GOD

LEGEND:HAND OF GOD

GRAFAN

SEEKER

WORLDSHIFT

KINGDOM UNDER FIRE:CIRCLE OF (אם כי סביר שהפורט יהרוס אותו)

AMERICAN MCGEE'S:GRIMM (אחרי אליס המעולה, אוז שבוטל ויום רע בל.א הגרוע)

NUMEN

INTERSTELLAR MARINES

PRECURSORS

THE SCOURGE PROJECT

הרוב לקוח מהרשימות בפורום של GS וחלק מצאתי לבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דניס, אין לי זמן היום בגרוש ואני חושש שהאשכול יברח לעמוד הבא בקצב הזה.

יש מצב שאתה עורך לי את ההודעה הראשית ומכניס את המשחקים הנ"ל לפי תאריך יציאה? תנסה לשמור על התבנית הנוכחית.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שמתי לב שאתה לא מהל פה :-X

נוספו:

Dungeon Hero, Tom Clancy's: Endwar, Talisman, Manhunt 2, The Club, Rise of the Argonauts, Stranger, Legacy of Cthulhu, Escape from Paradise City, Beowulf, Heavy Rain, Legendary: The Box, Left 4 Dead, Loki, The Lod of the Creatures, Cryostasis, Death to Spies, Collapse, Battlestar Galactica, Hard to be a God, Legend: Hand of God, Grafan, Worldshift, Kingdom Under Fire: Circle of , Grimm, Numen, The Precursors, The Scourge Project.

הערות:

עדיין לא ל PC:

Manhunt 2, Heavy Rain.

אין מידע:

Celtic Kings 2, Deep Island, Reluctant Hero, AVA, Seeker, Interstellar Marines

שונות:

Legacy of Cthulhu - Released already! *cough*SKIDROW*cough*

[br]פורסם בתאריך: 28.07.2007 בשעה 00:13:02

העמוד הראשון עבר שיפור! שווה להכנס ;):xyxthumbs:

מה אתם אומרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יודע מה הולך עם DRAGON AGE ?

הוא אמור להיות ה - RPG הגדול הבא של BIOWARE למחשב ולהחזיר את ימי התהילה של BALDUR'S GATE.

הם כנראה כל כך שקועים בפיתוח MASS EFFECT (שאגב נראה נהדר ואני מקווה שהוא יצא למחשב כמו שקרה ל - JADE EMPIRE בסופו של דבר) שהם הקפיאו את הפיתוח שלו.

עוד פרוייקט RPG מעניין למחשב הוא ה"NEXT GEN EPIC RPG" (הם עוד לא נתנו לו שם נורמלי) של LARIAN STUDIOS היוצרים של DIVINE DIVINITY ו - BEYOND DIVINITY הנפלאים ששילבו עולם גדול ופתוח עם עלילה עמוקה עם משחקיות H&S ממכרת סטייל דיאבלובאופן מצוין, כמו כן הוא ישתמש במנוע גרפי דומה לזה שיש ב - GOTHIC 3 וב - OBLIVION,

הנה האתר שלהם - http://www.larian.com/nextgen.php

כרגע הם מתקמצנים למדי על מידע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יודע מה הולך עם DRAGON AGE ?

הוא אמור להיות ה - RPG הגדול הבא של למחשב ולהחזיר את ימי התהילה של BALDUR'S GATE.

הם כנראה כל כך שקועים בפיתוח MASS EFFECT (שאגב נראה נהדר ואני מקווה שהוא יצא למחשב כמו שקרא ל - JADE EMPIRE בסופו של דבר) שהם הקפיאו את הפיתוח שלו.

עוד פרוייקט RPG מעניין למחשב הוא ה"NEXT GEN EPIC RPG" (הם עוד לא נתנו לו שם נורמלי) של LARIAN STUDIOS היוצרים של DIVINE DIVINITY ו - BEYOND DIVINITY הנפלאים ששילבו עולם גדול ופתוח עם עלילה עמוקה עם משחקיות H&S ממכרת סטייל דיאבלובאופן מצוין, כמו כן הוא ישתמש במנוע גרפי דומה לזה שיש ב - GOTHIIC 3 וב - OBLIVION,

הנה האתר שלהם - http://www.larian.com/nextgen.php

כרגע הם מתקמצנים למדי על מידע.

אתם יודעים, חזרתי עכשיו מהארי פוטר (סרט)...

אין, צריך ש יאמצו את הרעיון ויעשו RPG מדהים... יותר ליניארי מאובליביון, דגש על ה Main Quest ולא על Exploration... ולקחת את הקטע של הקסמים לקיצוניות. הרבה יותר קסמים ממה שהספרים מציגים, לדמות, אפשרות לעלות רמות בקסמים, ותוצאות ויזואליות (כלומר, נגיד העלית רמה בקסם מסויים, יראו את זה באפקטים, גודל של הפיצוצים וכל השאר :P )

עם שילוב Combos סטייל הנסיך הפרסי - כאילו, לא שהארי יתחיל לעשות לנו אקרובטיקה, אלא יראו את זה במהלכים של קסמים מגניבים... לא יודע, להתאייד במקום אחד ולהופיע בשני ובו זמנית ליצור כדור חשמל שיתפוצץ בכל החדר ;D

טוב נסחפתי קצת... אבל הבנתם את הרעיון :lol:

ושלא יהיה לא דומה בכלל למשחקי הארי פוטר הקיימים.

צריך להיות נהדר ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...