אשכול ההייפ הגדול! כל המשחקים המצופים ותאריך השחרור שלהם מוצמד ;) *משופר* - עמוד 11 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אשכול ההייפ הגדול! כל המשחקים המצופים ותאריך השחרור שלהם מוצמד ;) *משופר*

GbeTech

Recommended Posts

דחו את Two worlds ביום... ממש חכם =] לאותו תאריך יציאה של ביושוק... עם ההייפ הזה והתאריך יציאה אני לא מצפה להרבה תמיכה במחשב שאגב אני חושב שהוא מעולה... :P

המשחק כבר יצא... לא משהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 293
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

המשחק כבר יצא... לא משהו

לא רשמית חח

http://www.gamespot.com/video/932336/6173462/two-worlds-official-trailer-1

נראה חייתי דווקא... *קליק*

Sierra today announced that Saber Interactive's oft-delayed FPS TimeShift will make its way to the and 360 on October 30th

תודה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפותח הדיון , תוסיף לרשימה את DEAD ISLAND

Q2 2008

למידע על המשחק:

http://www.gamershell.com/news/40744.html

אחלה, הוספתי.

נראה לכם להדגיש את המשחק?

טוב שהם לא הגזימו בתיאור המשחק :o, אם המשחק מקיים שליש מזה הוא יקבל ביקורות של 100 על ימין ועל שמאל.

שווה לעקוב אחריו.

חחח

Realistic what?

:lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כןן... משהו כמו:

החזיקו CTRL ולחצו F כדי להעלות את תיבת החיפוש! כתבו את שם המשחק שאתם רוצים לראות את תאריך השחרור שלו ואשרו.

Wartime Command Battle for Europe 1939-1945 TBA
Civilization IV: Beyond the Sword RELEASED!
Two Worlds 21 Aug 2007
Bioshock 21 Aug 2007
Loki 24 Aug 2007
Stranglehold 27 Aug 2007
Medieval 2: Total War Kingdoms August 2007
Seven Kingdoms: Conquest 3 Sep 2007
Medal of Honor: Airborne 4 Sep 2007
World In Conflict 18
...
...
Timeshift 30 Oct 2007
Mirror's Edge TBA 2008
Necrovision TBA 2008
Rogue Warrior TBA 2008
Rise of the Argonauts TBA 2008
Top Spin 3 TBA Not for yet
Manhunt 2 TBA Not for yet

אם יש עוד משחקים ששכחתי, ואתם רוצים שאוסיף לרשימה, בכיף... רק תגידו.

*הערה: משחקים עם Not for yet לצידם, לפי שעה ישוחררו בלעדית לקונסולות, אך סביר להניח כי גם ישוחררו ל בזמן זה או אחר. תאריך היציאה המוצמד הוא תאריך היציאה לקונסולות.
יש להתחשב בכך שמשחקים המשוחררים ל PC באיחור יוצאים שבועות ואף חודשים לאחר תאריך היציאה המקורי לקונסולות.

**TBA = To Be Announced. המשחק עצמו הוכרז, אבל לא התפרסם תאריך שחרור.

*** משחקים שמובלטים, מודגשים בהיותם נפוצים ומוכרים. ההדגשה תעזור למשתמש הממוצע, שקרוב לוודאי מחפש מידע לגבי אחד מהמשחקים הללו, למצוא את מבוקשו ביתר קלות.

**** צירפתי קובץ .txt עם רשימה זהה של המשחקים למעלה! טוב למי שמחפש משחק ספציפי, אפשר להשתמש בפונקציה CTRL+F.

ובהזדמנות זו... תודה מיוחדת לדניס על רשימות מפוצצות! בלעדיו הרשימה היתה חצי ממה שהיא עכשיו אם לא

לדיון הראשי: [url]http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=274395.0[/url]

נ.ב TWO WORLDS באמת משחק יפה.. למרות כל השפות המטומטות והאפשרות לדלג על כל העלילה בגלל משהו קטן או שאם אתה בטוח נתפס על פריצת מנעול והיית צריך לעשות משהו באותה עיר הלכה לך העלילה... אבל המשחקיות ממש טובה, הגראפיקה טובה, הסקילים ואהבתי איך שהם מחביאים את הNECROMANCERS שיכולים ללמד אותך וכמה סובבים סביב זה, והמפה גדולה ואפשר לגלות שטחים למשך הרבה זמן ובעקרון אהבתי...

יאללה ביושוק רק עוד 12 ימים יש לי אותך באינטרנט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נ.ב TWO WORLDS באמת משחק יפה.. למרות כל השפות המטומטות והאפשרות לדלג על כל העלילה בגלל משהו קטן או שאם אתה בטוח נתפס על פריצת מנעול והיית צריך לעשות משהו באותה עיר הלכה לך העלילה... אבל המשחקיות ממש טובה, הגראפיקה טובה, הסקילים ואהבתי איך שהם מחביאים את הNECROMANCERS שיכולים ללמד אותך וכמה סובבים סביב זה, והמפה גדולה ואפשר לגלות שטחים למשך הרבה זמן ובעקרון אהבתי...

יאללה ביושוק רק עוד 12 ימים יש לי אותך באינטרנט

מה שעיצבן אותי בTWO WORLDS זה הבלוק...

וכמובן שאתה יכול לחסל הורדים שלמים בלי להוריד תאצבע מהלחצן השמאלי (סטייל גותיק 3)

מה שמפחיד אותי זה שהמחשב לא יריץ את ביושוק (אני אמות מעצבים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...