אשכול ההייפ הגדול! כל המשחקים המצופים ותאריך השחרור שלהם מוצמד ;) *משופר* - עמוד 14 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אשכול ההייפ הגדול! כל המשחקים המצופים ותאריך השחרור שלהם מוצמד ;) *משופר*

GbeTech

Recommended Posts

• תגובות 293
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אלו משחקים מאד שונים (למרות שהם מאותו תת ז'אנר), HG:L מספר אחד ברשימת המצופים שלי.

בנתיים המשחק לא משהו...

אבל מצד השני המפתחים טוענים שהאלפה שאני משחק היא שבועות מאחורי הגרסא שהם בודקים אצלם פנימית אז לך תדע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר היחיד שלא מצא כן בעיני במשחק לפי הסירטונים הוא האנימציה המגוחכת (והמונוטונית) של לחימה באמצעות/הנפה של לטווח קרוב.

וואי זה כל כך רדוד בקושי מרגישים ת'רטיבות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמן סלע, נקווה שלא ידחו אותו

זה אמור להיות אחד המשחקים הטובים ביותר בשנים הקרובות (ביחד עם CRYSIS)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עודכן :xyxthumbs:

:kopfpatsch:

ענק!

:lol: :lol:

/עריכה

שיחקתי עכשיו בדמו של ... לא יודע, לא אהבתי. הכל חשוך, החדרים והמקומות דומים בצורה משעממת... מזכיר קצת 3. שגם לא אהבתי.

וזה לא ממש Shooter... יכול להיות שאני פשוט גרוע ;D אבל זה מרגיש קצת כמו Port מ ...

הוא יצא לחנויות נכון? (כלומר לרשום Released)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נ"ב: יש להוסיף לרשימה את C&C 3: KANE'S WRATH, ההרחבה המוכרזת הטרייה ל - RTS המצליח.

עוד כמה עידכונים:

לפי הריאיון האחרון עם המפתחים, ההרחבה השנייה של HEROES V תצא בספטמבר השנה (SEP 2007) שזה יותר ספציפי מ - Q3 2007.

תאריך היציאה המדויק של PAINKILLER:OVERDOSE הוא ה - 15 באוקטובר.

SPLINER CELL: CONVICTION נדחה לסוף מרץ 2008 (לפי החדשות האחרונות על המשחק).

HOUR OF VICTORY יוצא ב - 4 לספטמבר.(גרסת ה - 360 קיבלה ציונים גרועים כי המשחק היה פשוט לא מוכן ושרץ בבאגים, נקווה שישפרו אותו מספיק למחשב).

BATTLESTAR GALACTICA יוצא למחשב ב - Q4 2007 (גרסת ה - 360 יוצאת ב - Q3).

וגם כדאי להוסיף עוד הכרזות טריות כמו:

MAFIA 2 ו - EMPIRE:TOTAL WAR וכמו כן גם הוכרזו חבילות הרחבה חדשות ל - GALACTIC CIVILIZATIONS 2 ול - WARHAMMER:MARK OF CHAOS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...