אשכול ההייפ הגדול! כל המשחקים המצופים ותאריך השחרור שלהם מוצמד ;) *משופר* - עמוד 13 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אשכול ההייפ הגדול! כל המשחקים המצופים ותאריך השחרור שלהם מוצמד ;) *משופר*

GbeTech

Recommended Posts

וואו...

כרגע התקנתי Two Worlds.

מה זה החרטא הזה. אוקי, אז מראים לנו כוסית במסך פתיחה... ראיתם את הסרטון התחלה? :lol: והדיאלוגים כאילו לקחו מדובבים מגרמניה שיודעים קצת אנגלית!!

המערכת קרבות מפגרת לחלוטין, הדם שם נראה כמו מורטל קומבט.. בעע. הסרתי אחרי עשר דקות...

יאללה, משחק הבא שיוצא - ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 293
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני התקנתי אותו מזמן, ולמרות שהדיבוב שם מטומטם (והוא אמור להיות כך- תקופת הביניים) המערכת קרב רחוקה מלהיות "מפגרת לחלוטין" =/

אם רק שיחקת במשחק 10 דקות ואתה שופט את רובו ע"פ סרטון ההתחלה אתה לא יכול להיות מבקר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני התקנתי אותו מזמן, ולמרות שהדיבוב שם מטומטם (והוא אמור להיות כך- תקופת הביניים) המערכת קרב רחוקה מלהיות "מפגרת לחלוטין" =/

אם רק שיחקת במשחק 10 דקות ואתה שופט את רובו ע"פ סרטון ההתחלה אתה לא יכול להיות מבקר...

תאמין לי שאנשים לא דיברו כמו ילדים עם הגבלה שכלית בימי הביניים :lol:

לא יודע, ממש לא התחברתי. ואני לא חושב שכדאי בכוח לנסות להתחבר למשחק, אם על ההתחלה אתה פוסל אותו... רוב הסיכויים שלא תאהב אותו גם אחרי שלוש שעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו איך אמור להיות The Witcher שילוב של אילו משחקים? סגנון RPG בגוף שלישי? התחלתי להתעניין בו והוא נראה משחק יפה לעומת שאר משחקי ה RPG שעומדים לצאת עד רבעון ד'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני לא טועה זה הולך להיות איזומטרי תלת מימדי כמו QUEST למשל, אבל המשחקיות לא תהיה רק הריגת מפלצות ואיסוף שלל והתחזקות באופן כללי (למרות שזה פחות אות יותר העיקר) אלא יהיה יותר תחכום בגישה לכל משימה בהתאם למוניטין שלך והדיאלוגים יהיו יותר מתוחכמים.

נ"ב: יש להוסיף לרשימה את C&C 3: KANE'S WRATH, ההרחבה המוכרזת הטרייה ל - RTS המצליח.

עוד כמה עידכונים:

לפי הריאיון האחרון עם המפתחים, ההרחבה השנייה של HEROES V תצא בספטמבר השנה (SEP 2007) שזה יותר ספציפי מ - Q3 2007.

תאריך היציאה המדויק של PAINKILLER:OVERDOSE הוא ה - 15 באוקטובר.

SPLINER CELL: CONVICTION נדחה לסוף מרץ 2008 (לפי החדשות האחרונות על המשחק).

HOUR OF VICTORY יוצא ב - 4 לספטמבר.(גרסת ה - 360 קיבלה ציונים גרועים כי המשחק היה פשוט לא מוכן ושרץ בבאגים, נקווה שישפרו אותו מספיק למחשב).

BATTLESTAR GALACTICA יוצא למחשב ב - Q4 2007 (גרסת ה - 360 יוצאת ב - Q3).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני לא טועה זה הולך להיות איזומטרי תלת מימדי כמו QUEST למשל, אבל המשחקיות לא תהיה רק הריגת מפלצות ואיסוף שלל והתחזקות באופן כללי (למרות שזה פחות אות יותר העיקר) אלא יהיה יותר תחכום בגישה לכל משימה בהתאם למוניטין שלך והדיאלוגים יהיו יותר מתוחכמים.

נ"ב: יש להוסיף לרשימה את C&C 3: KANE'S WRATH, ההרחבה המוכרזת הטרייה ל - RTS המצליח.

טעות המשחק הוא RPG פעולה ממבט גוף שלישי מאחורה

והקרב אמור להיות מעין מבוסס תורות משהו מקורי וחדש לפי המפתחת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מבוסס תורות, זמן אמת.

תראו סירטונים.

http://www.youtube.com/watch?v=-umlBK0yw68&mode=related&search=

ובזה שהוא איזומטרי התכוונתי שהוא POINT AND CLICK תלת מימדי ולא גוף שלישי עם שליטה גמו בגוטיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר הזכרנו משחקים מבוססי תורות, אני מאוד מחכה לDISCIPLES 3.. אהבתי מאוד את 1 למרות שאת 2 לא יצא לי לשחק...

מאחר והירוס רק הולך ומתקלקל (השיא היה הירוס 3) Disciples הוא תקוותי היחידה למשחק מבוסס תורות נורמלי... :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...