צריך עזרה בנוגע לאוזניות+מגבר אוזניות - עמוד 3 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה בנוגע לאוזניות+מגבר אוזניות

ori-silver

Recommended Posts

• תגובות 73
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה אם אפשרות של לבנות מגבר ולבנות dac ?אני רואה שבפורומים בחו"ל זה מאוד נפוץ צריך זה אפשרי לבן אדם בלי ידע מקדים באלקטרוניקה?זה גם נראה לי מאוד נחמד לבנות משהו בעצמך ולצבור קצת ניסיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה עם בשביל הכיף אתה מעוניין ללמוד על הנושא, לך על זה ,אבל אם אתה מעונין בציוד עובד ובקרוב...

,תקנה בנוי זה הרבה הרבה פחות כאב ראש (אין חכם כבעל הנסיון) ,מה גם שלא כדאי להתחיל עם פרוייקטים יחסית מסובכים כמו dac .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה עם בשביל הכיף אתה מעוניין ללמוד על הנושא, לך על זה ,אבל אם אתה מעונין בציוד עובד ובקרוב...

,תקנה בנוי זה הרבה הרבה פחות כאב ראש (אין חכם כבעל הנסיון) ,מה גם שלא כדאי להתחיל עם פרוייקטים יחסית מסובכים כמו dac .

יש אפשרות לקנות קיטים ואז העסק פחות מסובך נכון?יש איזה שהם קיטים מומלצים לdac ולמגברי אוזניות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגדול רוב מתכנני המגברים לא מציעים קיטים ,אלה מוכרים בעיקר את הpcb של המעגל ועוד כמה חלקים נוספים שקשה להשיג.

מה שכן יש בחור שקונה מכמה מהם ומציע חבילה שלמה -http://glassjaraudio.com/ .

אני הייתי מציע לך לבנות מגבר של amb יש לו תיעוד מצוין -מאוד נוח הכול בנוי בשלבים,ולא צריך להתעסק עם point to point כי יש pcb .

http://www.amb.org/audio/

יש את הקוולי קומיסה שהוא מאוד מומלץ כי הוא כולל את כל מה שצריך על הלוח כולל ספק כח והוא גם לא יקר מדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

jeff from glassjaraudio is great.. although I dont think anything that he offers is something to try tackle as a first project in DIY. toying witha CMoy or 2 first would be a good starting point. then move on to more intricate amps.

p.s if youre not too ino DIY after all, just look at meier-audio's MOVE.

its most recommended by skylab, a renowned amp reviewer on head-fi. check out his reviews here:

http://www.head-fi.org/forums/showthread.php?t=216903Review: Portable amp roundup! 22 portable amps reviewed and compared:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

yeah though thats cause its simple enough to build without a pcb. i think it adds the 'connect the dots' element that can be learnt with perf board.

people have built pcbs before though.. there's just no demand to mass produce them. one could also learn layout and the toner method and do it themseves too.. anyway, I'm unfamiliar with any kit though my parents are going to the states soon.. I think I could get parts for 5 or 6 for people here.. I feel I need to return a little to the community anyway :) (and I need to buy some parts for myself too :P) maybe I'll get in touch with jeff and get 3 or 4 alien dac kits I'm sure some of you guys would like to build them too.. but learning how to get the parts is kind of fun.. it just gets really expensive in this country :(

like the proper volume pots and capacitor types...

oh. anyone want custom built docks? I can make them for like 120 sheks.. silver wire, etc....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי רוצה קיט של mini^3 נראה מבטיח ביותר חוצמה הקצת הלחמות smd שיש בו.

בכל מקרה אם אתה באמת רציני בעניין אולי כדאי שתפתח תראד חדש שאתה מתאר מה אתה מציע כולל מחירים לקניות קבוצתיות

,אני משוכנע שיהיה לך כמה אנשים מעוניינים בנושא (אני אחד)

לגבי docks אני מעוניין בdock של x5 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

mini3 does look kinda cool also is much better than a cmoy.. that ground channel should really help.. and its better to use a railsplitter.. and charger. nice :) dont be afraid of SMD either its really not that hard. tangent has some video tutorials on his site with some good tips

I'm not gonna bother with another thread and stuff.. if I get around to it, I'll just order bits for like 5 amps.. if ppl want them, cool...

if you dont mind something a little bigger than the mint tin, I really like the pimeta. 3 channel + buffer and biasable.. a little more current hungry though.

I think I could do a mini3 though. maybe with someone we can split delivery and stuff...

edit: I'm not sure mini3 is for me right now.. my cans need more current anyway. I need to focus on getting my millet hybrid max parts ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי מאוד. ראיתי אנשים שמוכרים אותם משומשים במעל 1000 (ולא נראה לי שהם ממש מוכרים אותם) מצד שני אתה יכול למצוא גם באיזור ה-700.

מעבר לזה, אפשר תמיד להזמין מחו"ל. ראיתי בהד-פיי שיש כרגע כמה למכירה. אני מאמין שבאותם ה- בערך700 שקל תצליח לכסות הכל גם מוצר, גם משלוח, ואם יהיה גם מכס.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...