צריך עזרה בנוגע לאוזניות+מגבר אוזניות - עמוד 4 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה בנוגע לאוזניות+מגבר אוזניות

ori-silver

Recommended Posts

תלוי מאוד. ראיתי אנשים שמוכרים אותם משומשים במעל 1000 (ולא נראה לי שהם ממש מוכרים אותם) מצד שני אתה יכול למצוא גם באיזור ה-700.

מעבר לזה, אפשר תמיד להזמין מחו"ל. ראיתי בהד-פיי שיש כרגע כמה למכירה. אני מאמין שבאותם ה- בערך700 שקל תצליח לכסות הכל גם מוצר, גם משלוח, ואם יהיה גם מכס.

Anatoli.

בסוף סגרתי עם מישהו מיד 2 על 1212m ב-500 ש"ח,כרטיס בן שנתיים.

נראה לי עיסקה לא רעה לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 73
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם אתה מקבל את הכרטיס עם האריזה, הדיסקים, הכבלים, והכל במצב טוב ותקין לגמרי אז כן.

Anatoli.

כבלים אנלוגים?הכרטיס לא בא עם כבלים אנלוגיים.

הכרטיס נמצא אצלו במחשב ויש לו דיסק מעבר לזה לי יש כבל אנלוגי של monster בבית.

איך אני יכול לבדוק שהכרטיס עובד כמו שצריך ואין איתו שום בעיות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי אמר כבלים אנאלוגיים?! אמרתי כבלים. הוא בא עם 3 כבלים. 2 מתאמים של ה-MIDI, ועוד אחד לחיבור של הכרטיס. תבדוק שהוא תקין על ידי שימוש ביציאות שלו ובכניסות שלו. גם בדיקה ב-RMAA תעשה לך חיים קלים, אבל בתור מישהו שלא יודע להשתמש בדרייברים המפגרים שלהם ולא יודע מזה RMAA זה יהיה לך קשה מאוד מאוד לבדוק את זה.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3 כבלים?יש רק כבל אחד שמחבר בין החלק הראשון לשני זה לפחות מה שקיבלתי.

התקנתי את הכרטיס על ה-pci והתקנתי את הדריברים ואת הפאטצ מיקס וזה כותב לי שאין תמיכה ב-1010 Pci hardware,לא הגיוני שזה לא יעבוד כי הכרטיס עבד הוא השמיע לי אותו שמחוברים אליו מוניטורים ואצלי זה פשוט מסרב לקלוט את הכרטיס הארור הזה,אני מיואש אני פשוט לא מצליח להתקין אותו ושמחשב יקלוט אותו.

מה ניתן לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3 כבלים, כן. ורשמתי גם מה הכבלים.

בנוגע לבעיה שלך, הוא לא מוצא את הכרטיס המישני. כנראה שפשוט לא חיברתי אותו כמו שצריך/לא חיברת בכלל. בנוגע לשאלה של איך לחבר אותו, RTFM. להסביר את זה בפורום ייקח זמן, במיוחד שאין לי כרטיס לצלם ולהראות לך. בשביל זה יש חוברת הוראות.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3 כבלים, כן. ורשמתי גם מה הכבלים.

בנוגע לבעיה שלך, הוא לא מוצא את הכרטיס המישני. כנראה שפשוט לא חיברתי אותו כמו שצריך/לא חיברת בכלל. בנוגע לשאלה של איך לחבר אותו, RTFM. להסביר את זה בפורום ייקח זמן, במיוחד שאין לי כרטיס לצלם ולהראות לך. בשביל זה יש חוברת הוראות.

Anatoli.

א.אתה יכול לשים תמונות של כל הכבלים?

ב.חיברתי את הכרטיס הראשון לשני כמו שצריך התקנתי וזה כותב לי את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חרשתי על החוברת,עכשיו הכרטיס מחובר ושאני בא להתקין את הדרייברים הוא כותב לי eror YOU HAVE PREVIOUSLY INSTALLED DRIVERS WITHOUT REBOOTING למרות שעשיתי מאה ריסטים.

אני מיואש מהכרטיס הארור הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרת שהכרטיס יד שנייה.. ועוד קנית בפחות שליש מהמחיר שהוא נמכר בארץ... 1+1=2

הקיצור יש סיכוי לא קטן שמכרו לך מוצר פגום, הדרך היחדיה היא לבדוק במחשב אחר למרות שלא נראה לי שיקרה משהו אחר כי אם הלוח אם שלך מצא אחד משתי הכרטיסים אין סיבה שהוא לא ימצא את השני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרת שהכרטיס יד שנייה.. ועוד קנית בפחות שליש מהמחיר שהוא נמכר בארץ... 1+1=2

הקיצור יש סיכוי לא קטן שמכרו לך מוצר פגום, הדרך היחדיה היא לבדוק במחשב אחר למרות שלא נראה לי שיקרה משהו אחר כי אם הלוח אם שלך מצא אחד משתי הכרטיסים אין סיבה שהוא לא ימצא את השני.

1)זאת לא הבעיה כי אני פשוט לא מצליח להתקין את הדרייברים זה כותב לי

eror YOU HAVE PREVIOUSLY INSTALLED DRIVERS WITHOUT REBOOTING

למרות שאין שום דרייבר מותקן ולמרות אלף רסיטים,בכל מקרה אם המוצר פגום אני מרחם על הבן אדם.

2)אתה במקרה כותב גם בפורום של א"י?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוףףףףףףף איזה פרנואידים שניכם.

שמעת שהכרטיס היה תקין? אם כן, הסיכוי שהוא פגום קטן יחסית (אם כי קיים).

את הכרטיס השני זה יזהה גם אם הוא יהיה בקירגיסטן מחוץ למחשב. הכרטיס השני לא צריך לשבת ב-PCI אלא להיות מחובר פיסית לכרטיס הראשי! יש כבל עבה (כמו של IDE) שמחבר אותם.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוףףףףףףף איזה פרנואידים שניכם.

שמעת שהכרטיס היה תקין? אם כן, הסיכוי שהוא פגום קטן יחסית (אם כי קיים).

את הכרטיס השני זה יזהה גם אם הוא יהיה בקירגיסטן מחוץ למחשב. הכרטיס השני לא צריך לשבת ב-PCI אלא להיות מחובר פיסית לכרטיס הראשי! יש כבל עבה (כמו של IDE) שמחבר אותם.

Anatoli.

א.כן,הכרטיס היה מחובר למוניטורים שלו והוא השמיע אותם והכל עבד כמו שצריך.

ב.לא פרנואיד פשוט מתוסכל אני כבר יומיים מנסה להתקין אותו ללא הצלחה.

ג.אני יודע שהוא צריך להיות מחובר לשני שנינהם מחוברים אחד לשני ב-100%(אני לא מפגר אני יודע שהם צריכים להיות מחוברים פיזית אחד לשני עם כבל כלשהוא ולא רק לחבר את שניהם על ה-pci כי הכרטיס השני אפילו לא מעביר חשמל דרך ה-Pci אלא ככה בגלל הנוחות)

אני מקבל את ה-eror הזה שכתבתי למעלה שאני בא להתקין את הפאטץ מיקס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...