קניתי את ה27 אינץ' 2707WFP ( עדכון: תמונות בעמוד 4 ו 7) - עמוד 6 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניתי את ה27 אינץ' 2707WFP ( עדכון: תמונות בעמוד 4 ו 7)

alex.turovsky

Recommended Posts

תיקון כבד . . .

MCSE- CERTIFIED SYSTEMS ENGINEER הינו התואר הכי יוקרתי לאנשי ה IT=INFORMATION TECHNOLOGY שעובדים בסביבת WINDOWS. התואר הנ"ל מאוד ואני מדגיש - מאוד קשה למי שלא עבד אף פעם בארגון ועל מערכת WINDOWS 2003 וטחן אותה מבחוץ ומבפנים. מתוך כ 20 אנשים שמתחילים מסלול כזה במכללות ג'ון ברייס מכללת היי טק בהרצליה ו SELA עוברים בסוף את כל ה 7 מבחנים - רק כ 5 אנשים, וגם הם כולם אנשי IT ברמות מסויימות. פשוט אין לכם מושג לגבי רמת חומר הלימוד והיקפו, ועוד יותר את החפירה בשאלות של המבחנים של .

אני לא זה, אני עדיין מתחיל בתחום 1 מ 20 חברה שמתפעלים את ה HELP DESK של COMVERSE ב 45 ארצות. תפקיד ראשון בשכבה הארגונית נקרא

MCDST= CERTIFIED DESKTOP SUPPORT TECHNICIAN שזה טכנאי מערכות ותוכנות של לכל סוגיהן, כולל OUTLOOK וחפירות פנימיות עמוקות. בגלל זה אני עוזר פה רהרבה, פשוט התקלות שהלקוחות שלנו נתקלים בהן דורשות כל כך הרבה תשובות חפרניות שזה מלמד המון.

אחרי זה הקידום הוא למחלקות ה SYSTEM MICROSOFT שם דרושות תעודות MCSE או למחלקת SYSTEM שם דרושות הסמכותוידע עמוק בלינוקס ויוניקס או למחקלת ה NETWORK שם דרושות תעודות CCNA והלאה, של CISCO וחברות אחרות. ככה זה עובד המבנה הארגוני של מחלקות הIT.

ונכון, זה נקרא "לימודי תעודה" וההסמכה היא של MICROSOFT ותקפה לכל מקום בעולם שאליו (נגיד) אני אטוס.

A+ זאת בכלל הסמכה של חברת COMTIA והינה לטכנאי מחשב. יש כמה גירסאות שלה, , וכו' . . . והמבחן אפשר לגשת אליו מי ומתי שרוצים תמורת כ 800 שקל. (נכון, BIG MONEY).

או שנכנסים לגוגל וכותבים את הerror שמופיעה D:

סתם צוחק... אני רוצה להתחדש בdell 24 בחודשים הקרובים אבל אני מסתקרן מדגם 08 שיכול להיות שיבוא עם מצלמת ובאותו מחיר... ככה שאני אחכה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 119
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מסך LCD עם מצלמת בנוייה בפנים ? טוב אם זה לא באיכות של המצלמה הזאתי עם 2 MP ו AUTOFOXUS לא שווה לך. אחרת קנה עכשיו את המצלמה ואת המסך במחיר זול יותר:

מצלמות 2 ו 3 מלמעלה כאשר השנייה למסכים רגילים והשלישית באותה הרמה ל ניידים

http://www.logitech.com/index.cfm/webcam_communications/webcams/&cl=roeu,en

3768.1.0.jpg

4228.1.0.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MSCE זה מהנדס? :lol:

נו...כתבתי שאני לא זוכר בדיוק איך נקרא התואר הזה....ידעתי שזה לא בדיוק מהנדס אבל משהו דומה.

ואגב להוא ששאל - לא קניתי את ה 30 אינץ' כי הוא דורש בשביל לשחק עליו. אל תשכח שככל שהמסך גדול גם הרזולוציה ושלי 1920X1600 וגם 8600GTS מחזיק עליו משחקים עם הגדרות מלאות. בשביל ה 30 אינץ' צריך לפחות 8800 GTX כדי לשחק נורמלי כי הרזולוציה שלו היא 2500X1600 . . . :smile1:

אז תשדרג גם את הכרטיס...מצידי את כל המחשב...הרי אתה יודע שאתה רוצה את זה.....איזה גודל, איזה פאנל, איזו רזולוציה....

בסוף לא תעמוד בפיתוי ותקנה אותו. אריות אוהבים הכל גדול ובגדול... ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MCSE לא קשה כמו לעשות תואר במכונות או חשמל ואלק' או תוכנה.

MCSE זה תואר למי שלא יכול/רוצה לעשות תואר 1.

ויש דרך יותר קלה להשיג את התואר. יש מכללות ש90% עוברים ומקבלים תעודה.

בעניין המסך: לדעתי לא כדאי לקנות היום מכיוון שהוא נורא יקר וצריך כרטיס מסך מפלצתי כדי להריץ בו משחקים ברזולוציה הטיבעית שלו.

נכון שמסופו של דבר כנראה נגיע לגודל הזה, אבל זה יהיה בהדרגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MCSE לא קשה כמו לעשות תואר במכונות או חשמל ואלק' או תוכנה.

MCSE זה תואר למי שלא יכול/רוצה לעשות תואר 1.

ויש דרך יותר קלה להשיג את התואר. יש מכללות ש90% עוברים ומקבלים תעודה.

בעניין המסך: לדעתי לא כדאי לקנות היום מכיוון שהוא נורא יקר וצריך כרטיס מסך מפלצתי כדי להריץ בו משחקים ברזולוציה הטיבעית שלו.

נכון שמסופו של דבר כנראה נגיע לגודל הזה, אבל זה יהיה בהדרגה.

לאיזה מכללות התכוונת ולמה יותר קל בהן להגיע לסיום הנחשק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע, תואר מהנדס כלל לא קשור ל IT שאני מדבר עליו. מהנדס אין לו מה לעשות במחלקת SYSTEM רגילה. זה יותר קטע ניהולי וחישובים של מבנה הרשת ואת כל זה לומדים ב DESIGN ו INFRASTRUCTURE OF NETWORKS. חפירות לפנים אבל מי שמצליח, מתקבל להמון עבודות גם אם יש לו שנה ניסיון היכנשהו. התואר הזה (ומי שמבין ולא סתם לומד למבחן ועובר את הראיונות מקבל משכורת יפה מאוד אח"כ של שתי ספרות נטו).

======================

מלבד זאת - חבר שלי מתווכח איתי שהמסך PANASONIC LCD 32 אינץ' שלו יותר איכותי מהמסך שלי בהרבה.

ואני שואל - הוא אורמ שיש לו HDMI, ואני עונה שזה בדיוק ה DVI שיש לי רק בלי סאונד ואת הסאונד אצלי אני מוציא מה DVD למערכת 7.1 בכלל . . .

הוא אומר שבכלל המסך LCD שלו טוב יותר כי הוא נועד לצפייה בסרטים ואני עונה שהוא טיפש כי זה אותו LCD רק שאצלי בגלל הרזולוציה זה עדיף בגלל שאפשר להשתמש גם ליישומי מחשב.

הוא אומר שיש לו יציאות ל חיבורי וידאו ואני אומר שגם לי יש RCA,S-VIDEO,COMPONENT,VGA,DVI שאפילו לו אין . . .

אז ככה . . . האם אני בעצם יוצא טמבל כאן ובאמת יש הבדל בין טלוויזיית LCD לבין המסך שלי של ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

HDMI זה באמת חיבור שימושי אבל הוא מייקר מאוד את מסכי ה-LCD למחשבים היות ומשיתים עליהם מס נוסף בגללו. ראה לדוגמה את ה- BENQ FP241W שיקר ללא הצדקה לעומת ה-2407WFP.

אם הפנסוניק 32" לא ניחנה ברזולוציה של Full HD הרי של-2707WFP יש יתרון לא מבוטל עליה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אדון MCמנהל ;D

אל תכעס, זה סה"כ פירטתי כדי שחברה יבינו מה זה מה :xyxthumbs:

בכל מקרה חברים לא עניתם על ההשוואה שהחבר שלי עשה:

"ואני שואל - הוא אומר שיש לו HDMI, ואני עונה שזה בדיוק ה DVI שיש לי רק בלי סאונד ואת הסאונד אצלי אני מוציא מה למערכת 7.1 בכלל . . .

הוא אומר שבכלל המסך LCD שלו טוב יותר כי הוא נועד לצפייה בסרטים ואני עונה שהוא טיפש כי זה אותו LCD רק שאצלי בגלל הרזולוציה זה עדיף בגלל שאפשר להשתמש גם ליישומי מחשב"

- הרי DVI זה אותו . . .לא? וסאונד אצלי יוצא לרסיבר אז מה זה משנה, ומה לגבי הרזולוציה והייעוד הכוללה, האם ה"מסך מחשב הזה" זה טלוויזיית LCD שווה באיכותה למסכי ה LCD שך PANASONIC לדוגמה שנחשבים אולי הכי איכותיים בשוק ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטלויזיה שלו 32 אינץ', מה שאומר שהיא 1360/1366X768. המסך שלך הוא 1920X1200. ברור מאליו ששלך מציג תמונה איכותית יותר. גם אם שלו היה מציג תמונה ברזולוציה של המסך שלך, שלך עדיין היה חד יותר כי גודל הנקודה קטן משמעותית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מושג על מה אתה מדבר, כי מסך 30 אינץ למחשב עולה 8 אלף שקל, טלויזית LCD עולה בדיוק חצי...

אולי אתה מדבר על גדלים גדולים יותר ששם אתה משלם פרמיום רק על זה שזה גדול, כי אין הרי שום הבדל טכנולוגי. בדיוק כמו במסכים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...