עבור לתוכן
 • צור חשבון

As-21

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  486
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • זמן מחובר

  10יום 10ש' 46דק' 49שנ'

דירוג

0 ניטרלי

אודות As-21

 • דרגה
  Zone Wannabe
 • יום הולדת 01/01/1986

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

 1. כן זה מה שעשיתי בסוף החלפתי את המיני פייבר ברגיל חסכתי כסף וכאב ראש. גם לא ראיתי מה יחודי בהם חוץ מזה שהם יכולים לשמש כ AP מה שאני לא צריך כי יש כבר AP בנקודות אסטרטגיות בבית.
 2. לא רצו פשוט שאני אתקן מכספי דרך יעל פתורנות שזה המעבדה של דל בארץ. שמה זה מתחיל מעלות בדיקה של 150 ש"ח שאמורה להתקזז עם עלות התיקון. טורטרתי שם במענה ממקום למקום אז נמאס לי ופשוט ניתקתי כי ככה או ככה זה או לתקן לבד ב 250 ש"ח או לשלם 150 בהימור שהם לא יחזרו אליי עם עלות תיקון יקרה מידי אז אני בוחר לתקן לבד ושהאחריות מצידי שתבטל עקב זה כי אחריות הזאת לא כל כך עזרה לי. מה שכן אנסה לפנות לדל העולמית עם תמונות של הנייד ומה שעברתי עם הנציגות שלהם אולי יצא מזה משהו. הבעיות עם המענה הטלפוני זה לא רק אי הנכונות מצידם לפתוח קריאה אלא ההתנהלות והתשובות המתחמקות שהם הביאו לי. שאלתי את הנציג מה הסיבה שהמקרה הזה לא מכוסה באחריוות התשובה שלו הייתה הבורג נכנס פנימה זה לא צריך לקרות, ברור שזה לא צריך לקרות אם זה לא היה קורה מלחתחילה לא הייתי מנסה לפנות לאחריוות. לא נתנו תשובות ברורות כגון נזקי ציר לא נכללים באחריות וכו' שאלתי איך זה נקבע ונאמר לי שיש סמכות מעל שקבעה וכשביקשתי לדבר עם אותה סמכות כדי שיסביר לי למה זה לא מכוסה נענתי בשלילה. חפשתי מייל לפנות אליהם באתר אבל לא הצלחתי למצוא אז אם למישהו יש אשמח אם תפנו אותי לזה או טוויטר או משהו. ותודה לכל מי שהגיב מעריך מאוד את תגובתכם.
 3. טוב ככה עם שיחה עם מישהו בכיר אצלם החסימה כנראה באה מהצד של הוט ונאמר לי שכל עוד יש מתאם MOCA וממירי מיני פייבר בלי ממיר פייבר 4K שישמש בתור נקודות גישה של המיני אי אפשר להפוך את ההוטבוקס למודם בלבד וניתן רק במצבים הבאים: 1. כאשר אין מתאם MOCA וכל הממירים הם רגילים. 2. כאשר יש ממיר אחד לפחות של פייבר 4K.
 4. שלום רב רציתי לשאול ולהזהיר מהשירות הגרוע שקיבלתי לאחר פניה לדל כדי לממש אחריות. יש לי מחשב נייד DELL VOSTRO 5568 שקניתי עם שלוש שנים אחריות עד בית הלקוח בשביל השקט הנפשי שלי בשבוע האחרון הבית שאליו מוברג אחד הברגים של הציר נשבר בפנים והציר יוצא מהמקום ומרים את הפלסטיק שעליו יושב המקלדת. אני עובד תוך כדי הלימודים בתור טכנאי ותיקנתי מאות נייד עם שלל תקלות ועם צירים שבורים גם כן, המחשב לא נפל לא התעללו בו וכלום הציר פשוט או יותר נכון הבית של אחד הברגים של הציר נשבר כנראה עייפות חומר או משהו תופעה לא כזאת נדירה גם במקרים שתועדו באינטרנט. על מחשבים של דל. אני לתומי התקשרתי לשירות של דל אמרתי מה אני דואג יש לי אחריות ודל יתקנו בלי בעיות, מה שהתברר לא קרוב אפילו למציאות ביקשו שאשלח תמונות וכו' שלחתי כאמור אין שברים בפלסטיקה הכל עובד פין טעינה מסך וכל החיבורים הקרובים לציר. אחרי כמה דקות של המתנה חוזר אליי הנציג ואומר שזה לא מכוסה באחריות וזה ושזה נגרם משבר מצד המשתמש כמו שאמרתי לא נפל לא התעללתי בו שמרתי עליו נסיתי להסביר את הנושא דקות רבות ושום דבר הנציג ממשיך לחזור על הדברים כמו רובוט. אמרתי אני אנסה ביום אחר עם נציג אחר אולי הוא כן יקשיב בשיחה השניה גם נאמר לי שזה לא מכוסה ונותן אמירות כמו שזה לא אמור לקרות ושזה לא מכוסה בגלל זה באחריות, אמרתי לו ברור שזה לא אמור לקרות בגלל זה התקשרתי מלחתחילה. בכל מקרה כנראה שאחריות בארץ היא המלצה והמחשבים הבאים שלי לא אקנה בארץ ואייבא עצמאית מחו"ל כי אחריות גם ככה אין. הזמנתי את החלק שנשבר (אמבטיה עליונה) מספק של חלפים שאנחנו עובדים מולו בעבודה עלות החלק 250 שקל התיקון אני אבצע בעצמי. יצא לכם גם שירות כזה מדל ? אסוס למשל תקנו מחשבים עם דברים יותר גרועים במסגרת האחריות פה בעבודה. יש מה לעשות בכלל או לקבל את הבשורה שלהם ?
 5. הפתרון היחיד שכרגע מצאתי זה לכבות את WIFI של ההוטבוקס את ה DHCP לתת IP קבוע ל WAN ב PFSENSE לתת DMZ ל IP של ה PFSENSE פתרון עקום למדי.
 6. שלום רב אני מריץ בבית pfSense כראוטר הייתי ב 100 מגה עם הוטבוקוס 1 שעבדתי איתו כ Bridge mode. שידרגתי את האינטרנט ל 500 והחליפו לי את ההוטבוקס להוטבוקס 4 + שדרגו שני ממירים למני פייברבוקס. אני מסמן את האפשרות של bridge mode מההוטבוקס עושה ריסט אבל משום מה הוא חוזר לעבוד כראוטר ולא מודם בלבד. האם אני מפספס משהו או צריך לעשות משהו אחר בנוסף ?
×
 • צור חדש...
Back to top button
Close
Close