As-21 - HWzone פורומים
עבור לתוכן
 • צור חשבון

As-21

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  487
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

דירוג

0 ניטרלי

אודות As-21

 • דרגה
  Zone Wannabe
 • יום הולדת 01/01/1986

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

 1. התחלתי להרגיש PING SPIKES תוך כדי משחקים ברשת. ביצעתי בדיקת PING ל YOUTUBE ואני מקבל בין 4% ל 15% PACKET LOSS. אני על חיבור חוטי כמובן ולא אחלוטי. ביצעתי את ההבדיקת עם מחשב נייד שהיה מחובר ישירות דרך הכבל רשת למודם של הוט וקיבלתי את אותם תוצאות. 1. זה לא מכשיר ברשת הפנימית כי בדקתי עם מחשב אחד מחובר להוטבוקס של הוט שמוגדר כמודם 2. זה לא הראוטר שלי כי עקפתי אותו בבדיקה שלי השאלה שלי אני צריך לפנות לגבי הבעיה שלי להוט או הוטנט ?
 2. כן זה מה שעשיתי בסוף החלפתי את המיני פייבר ברגיל חסכתי כסף וכאב ראש. גם לא ראיתי מה יחודי בהם חוץ מזה שהם יכולים לשמש כ AP מה שאני לא צריך כי יש כבר AP בנקודות אסטרטגיות בבית.
 3. לא רצו פשוט שאני אתקן מכספי דרך יעל פתורנות שזה המעבדה של דל בארץ. שמה זה מתחיל מעלות בדיקה של 150 ש"ח שאמורה להתקזז עם עלות התיקון. טורטרתי שם במענה ממקום למקום אז נמאס לי ופשוט ניתקתי כי ככה או ככה זה או לתקן לבד ב 250 ש"ח או לשלם 150 בהימור שהם לא יחזרו אליי עם עלות תיקון יקרה מידי אז אני בוחר לתקן לבד ושהאחריות מצידי שתבטל עקב זה כי אחריות הזאת לא כל כך עזרה לי. מה שכן אנסה לפנות לדל העולמית עם תמונות של הנייד ומה שעברתי עם הנציגות שלהם אולי יצא מזה משהו. הבעיות עם המענה הטלפוני זה לא רק אי הנכונות מצידם לפתוח קריאה אלא ההתנהלות והתשובות המתחמקות שהם הביאו לי.
 4. טוב ככה עם שיחה עם מישהו בכיר אצלם החסימה כנראה באה מהצד של הוט ונאמר לי שכל עוד יש מתאם MOCA וממירי מיני פייבר בלי ממיר פייבר 4K שישמש בתור נקודות גישה של המיני אי אפשר להפוך את ההוטבוקס למודם בלבד וניתן רק במצבים הבאים: 1. כאשר אין מתאם MOCA וכל הממירים הם רגילים. 2. כאשר יש ממיר אחד לפחות של פייבר 4K.
 5. שלום רב רציתי לשאול ולהזהיר מהשירות הגרוע שקיבלתי לאחר פניה לדל כדי לממש אחריות. יש לי מחשב נייד DELL VOSTRO 5568 שקניתי עם שלוש שנים אחריות עד בית הלקוח בשביל השקט הנפשי שלי בשבוע האחרון הבית שאליו מוברג אחד הברגים של הציר נשבר בפנים והציר יוצא מהמקום ומרים את הפלסטיק שעליו יושב המקלדת. אני עובד תוך כדי הלימודים בתור טכנאי ותיקנתי מאות נייד עם שלל תקלות ועם צירים שבורים גם כן, המחשב לא נפל לא התעללו בו וכלום הציר פשוט או יותר נכון הבית של אחד הברגים של הציר נשבר כנראה עייפות חומר או משהו תופעה לא כזאת נדירה גם במקרים שתועדו באינטרנט. על מחשבים של דל.
 6. הפתרון היחיד שכרגע מצאתי זה לכבות את WIFI של ההוטבוקס את ה DHCP לתת IP קבוע ל WAN ב PFSENSE לתת DMZ ל IP של ה PFSENSE פתרון עקום למדי.
 7. שלום רב אני מריץ בבית pfSense כראוטר הייתי ב 100 מגה עם הוטבוקוס 1 שעבדתי איתו כ Bridge mode. שידרגתי את האינטרנט ל 500 והחליפו לי את ההוטבוקס להוטבוקס 4 + שדרגו שני ממירים למני פייברבוקס. אני מסמן את האפשרות של bridge mode מההוטבוקס עושה ריסט אבל משום מה הוא חוזר לעבוד כראוטר ולא מודם בלבד. האם אני מפספס משהו או צריך לעשות משהו אחר בנוסף ?
×
 • צור חדש...

בראש החדשות:

ביוני הכל יסתדר? תערוכת MWC 2021 מתחילה בגרסה מותאמת לקורונה

במקום חגיגת מובייל גרנדיוזית בברצלונה - אנחנו מקבלים אירוע מצומצם יחסית בשנחאי השבוע, ותוכניות לקאמבק אירופאי במהלך חודש יוני הקרוב תערוכת MWC (ר"ת Mobile World Congress) הייתה האירוע הטכנולוגי הבולט הראשון שסבל מנחת ידה של הקורונה בשנה שעברה, עם הגבלות נאיביות בשלב הראשון, ביטול מלא של האירוע הפיזי לאחר מכן - ובמקביל הבטחות לכך שבשנה הבאה הכל יחזור לקדמותו, כאשר סביר להניח כי באותה נקודת זמן אף אחד לא ניחש או ניבא כי גם ב-2021...

חדש באתר