קניתי את ה27 אינץ' 2707WFP ( עדכון: תמונות בעמוד 4 ו 7) - עמוד 5 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניתי את ה27 אינץ' 2707WFP ( עדכון: תמונות בעמוד 4 ו 7)

alex.turovsky

Recommended Posts

• תגובות 119
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

החלטה תמוהה אבל WHATEVER

רק עכשיו חבל שלא תוכל להריץ דברים באמת ראויים על המסך האדיר הזה

אבל לא נורא תמיד תוכל לפנק את עצמך עם איזה 9800 GTX

עד שזה ייצא אני בטח אהיה נשוי ואוכל להוציא כסף רק על עיגולים עם אבנים בפנים . . . :kopfpatsch:

מה ההייתי עושה למסך הזה..... :pissed:

רק לי זה נדמה כהצעה מגונה למסך? :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלכס,יש לו PIVOT? אם כן אתה יכול לצלם אותו כשהוא במצב של PIVOT?

תודה רבה. :xyxthumbs:

אין לו PIVOT מהסיבה הפשוטה שהוא רחב מדיי לסובב אותו ואם היית רוצה לסובב אותו הוא היה צריך להיות בגובה של 40 ס"מ המרכז של הסטנד בחיבור למסך שזה , נו, תבין לבד, קצת מעלייך מעל הראש ;D

דבר שני עוד ביקורת:

http://www.trustedreviews.com/displays/review/2007/06/19/Dell-UltraSharp-2707WFP-27in-LCD-Display/p2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

מצטער שאני מגיב מאוחר, לא שמתי לב שענו פה ונראה לי חשוב להבהיר את הנקודה שלא חייבים לרוץ אחרי 8800 למיניהם . . .

בכל מקרה ה 8600 GTS שלי שמקורר פאסיבית מריץ פה משחקים חלק על 1920X1600. משחקים כמו

NFS MOST WANTED על הכי גבוה

על הכי גבוה מלבד אנטיאליאסינג שהוא על כפול 2 Blazing Angels Squadrons of WWII

FLATOUT II על מקסימום

סה"כ כרטיס שעלה לי 900 שקל עושה היטב את העבודה, עוד מקורר פאסיבית שזה בכלל נדיר. ה SILENT PIPE 3 הזה זה פשוט ח"ח למהנדסים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש פה כתבה מצויינת על גאדג'טים ל לויסטה להלן הקטע על:

המקלדת:

http://www.yougamers.com/articles/10820_enhance_your_gaming_with_vista-friendly_peripherals_-_part_1-page6/

והמסך:

http://www.yougamers.com/articles/10820_enhance_your_gaming_with_vista-friendly_peripherals_-_part_1-page3/

אגב למי שפיספס ושואל אותי בפרטי - ככה זה נראה:

mIXaG4D62z-YkPioQmZYEpiwd6bn3bXe.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאתם בוודאי שמים לב עיצוב זה עדיפות ראשונה אצלי בבניית עמדת עבודה ועל כן המסך הזה השלים לי את האוסף:

ANTEC SOLO

LOGITECH DINOVO EDGE

LOGITECH REVOLUTION

LOGITECH Z-10

DELL 2707WFP

ADVICE PARTNER DIGITAL 1050 UPS (אם תסתכלו זה מצד ימין למטה וזה האל פסק הכי יפה בעולם אולי והוא כולו ישראלי :yelclap: (אני פטריוט) ;D

אגב ה WHITE BALANCE כרגיל בדיגיטליות פה ממש דפוק ככה שהצבעים באמיתי הרבה יותר חמים משמע המסך ממש כסוף יפהפה והפרח אדום עז ולא כמו שרואים פה שהכל צבעים חיוורים מעט.

dell2707wfpfrontnh8.jpg

Shot with DSC-N1 at 2007-07-28

dell2707wfpsideoo6.jpg

Shot with DSC-N1 at 2007-07-28

תתחדש, אכן מחשב מדהים ועמדת עבודה למופת. אך טעות בידך, adcvice היא אכן חברה ישראלית, אך מוצריה מיובאים מהמזרח הרחוק. למיטב ידיעתי, החברה היחידה שמתכנת ומייצרת מכשירי אל פסק בישראל הינה חברת gamatrinic.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פתחתי את הפוסט לא להשתחצן אלא בשביל להראות עמדת עבודה יפה מהי ורעיונות לשיפור. תודה לכולכם. :xyxthumbs:

אתה מהנדס מטעם מייקרוסופט (לא זוכר בדיוק איך נקרא התואר הזה..) ,אבל בעבודה יש לכם דווקא מסך של אפל?...אולי תקנה לך גם אחד כזה,או למצער 30" של ואז תוכל למכור (לי) את המסך הנוכחי שלך? יאללללללה ,קדימה ,הגיע הזמן להשתדרג....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MSCE זה מהנדס? :lol:

טוב, כל יום לומדים משהו חדש.

בכל אופן, אני עוד חטפתי כאלה ביקורות מהמכרים שקניתי מסך כה יקר(2407WFP),

אז אני אדאג להפנות אותם לפוסט הזה בשמחה בשביל להראות שיש אנשים שקונים

מסכים יקרים יותר(לא שזה פשע, אני תמיד בעד).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיקון כבד . . .

MCSE- CERTIFIED SYSTEMS ENGINEER הינו התואר הכי יוקרתי לאנשי ה IT=INFORMATION TECHNOLOGY שעובדים בסביבת WINDOWS. התואר הנ"ל מאוד ואני מדגיש - מאוד קשה למי שלא עבד אף פעם בארגון ועל מערכת WINDOWS 2003 וטחן אותה מבחוץ ומבפנים. מתוך כ 20 אנשים שמתחילים מסלול כזה במכללות ג'ון ברייס מכללת היי טק בהרצליה ו SELA עוברים בסוף את כל ה 7 מבחנים - רק כ 5 אנשים, וגם הם כולם אנשי IT ברמות מסויימות. פשוט אין לכם מושג לגבי רמת חומר הלימוד והיקפו, ועוד יותר את החפירה בשאלות של המבחנים של .

אני לא זה, אני עדיין מתחיל בתחום 1 מ 20 חברה שמתפעלים את ה HELP DESK של COMVERSE ב 45 ארצות. תפקיד ראשון בשכבה הארגונית נקרא

MCDST= CERTIFIED DESKTOP SUPPORT TECHNICIAN שזה טכנאי מערכות ותוכנות של לכל סוגיהן, כולל OUTLOOK וחפירות פנימיות עמוקות. בגלל זה אני עוזר פה הרבה, פשוט התקלות שהלקוחות שלנו נתקלים )בעיקר ב וב LINUX)בהן דורשות כל כך הרבה תשובות חפרניות שזה מלמד המון.

אחרי זה הקידום הוא למחלקות ה SYSTEM MICROSOFT שם דרושות תעודות MCSE או למחלקת SYSTEM שם דרושות הסמכותוידע עמוק בלינוקס ויוניקס או למחקלת ה NETWORK שם דרושות תעודות CCNA והלאה, של CISCO וחברות אחרות. ככה זה עובד המבנה הארגוני של מחלקות הIT.

ונכון, זה נקרא "לימודי תעודה" וההסמכה היא של MICROSOFT ותקפה לכל מקום בעולם שאליו (נגיד) אני אטוס.

A+ זאת בכלל הסמכה של חברת COMTIA והינה לטכנאי מחשב. יש כמה גירסאות שלה, , וכו' . . . והמבחן אפשר לגשת אליו מי ומתי שרוצים תמורת כ 800 שקל. (נכון, BIG MONEY).

MSCE זה מהנדס? :lol:

טוב, כל יום לומדים משהו חדש.

בכל אופן, אני עוד חטפתי כאלה ביקורות מהמכרים שקניתי מסך כה יקר(2407WFP),

אז אני אדאג להפנות אותם לפוסט הזה בשמחה בשביל להראות שיש אנשים שקונים

מסכים יקרים יותר(לא שזה פשע, אני תמיד בעד).

תן להם את הלינק הזה באמת למען יראו וייראו ;D

ואגב להוא ששאל - לא קניתי את ה 30 אינץ' כי הוא דורש בשביל לשחק עליו. אל תשכח שככל שהמסך גדול גם הרזולוציה ושלי 1920X1600 וגם 8600GTS מחזיק עליו משחקים עם הגדרות מלאות. בשביל ה 30 אינץ' צריך לפחות 8800 GTX כדי לשחק נורמלי כי הרזולוציה שלו היא 2500X1600 . . . :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...