קניתי את ה27 אינץ' 2707WFP ( עדכון: תמונות בעמוד 4 ו 7) - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניתי את ה27 אינץ' 2707WFP ( עדכון: תמונות בעמוד 4 ו 7)

alex.turovsky

Recommended Posts

לא משנה איזה רזולוציה, על מסך גדול הכל נראה טוב יותר פשוט בגלל הגודל. חדות מחווירה לעומת אינצ'ים. אני מריץ על הLCD 32" שלי על 1360X768, שזה לא כזו רזולוציה גבוהה, אבל אני פאקינג בתוך המשחק. אצל חבר שמריץ דברים על 1600X1200 אין ספק שדברים נראים יותר חד, והדסקטופ נראה סבבה ולא ענקי כמו אצלי, אבל על 21 עלוב זה כל כך לא משנה. כמובן שזה מאוד אינדיבידואלי, לטעמי יותר גדול יותר טוב, הרזולוציה זניחה יחסית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 119
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא משנה איזה רזולוציה, על מסך גדול הכל נראה טוב יותר פשוט בגלל הגודל. חדות מחווירה לעומת אינצ'ים. אני מריץ על הLCD 32" שלי על 1360X768, שזה לא כזו רזולוציה גבוהה, אבל אני פאקינג בתוך המשחק. אצל חבר שמריץ דברים על 1600X1200 אין ספק שדברים נראים יותר חד, והדסקטופ נראה סבבה ולא ענקי כמו אצלי, אבל על 21 עלוב זה כל כך לא משנה. כמובן שזה מאוד אינדיבידואלי, לטעמי יותר גדול יותר טוב, הרזולוציה זניחה יחסית.

טוב, אם זה הטעם שלך שיבושם לך, אבל אל תטעה אחרים

שכשזה יותר גדול האיכות זניחה.

האיכות הרבה יותר טובה בכמה רמות.

לי יש מסך רחב 24" ( 2407WFP) בעל רזולוציה FULL HD, 1920X1200

בוא תשחק אצלי משחקים ותגיד שאתה "לא בתוך המשחק" :lol:

במיוחד שאתה יכול לשבת הרבה יותר קרוב למסך שלי ולראות חד מאשר הבונגילה 32" שלך.

2407/2707 יחד עם PS3 מחובר ב HDMI/DVI הוא שילוב מצויין ואיכותי, אין שום טעם להיתפשר על כניסות פחות

איכותיות ומיושנות אלא אם הולכים על קונסולה כמו ה XBOX360 ובמקרה הזה הייתי נמנע מהמסך של דל

אלא אם אתה קונה את הגירסה ה"עלית" של ה 360 שמגיעה עם חיבור .

HDMI ו DVI זה אותו הדבר והמסכים הבאים של תומכים ב HDCP שחובה בשביל שיהיה ניתן לחבר PS3.

2007WFP/FP

2407WFP

2707WFP

אז אתה אומר שאם אני קונה PS3, המסך שלי יימצה את איכות ה 1080P

גם אם אני לא אחבר אותו לכניסת הDVI?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי העניין-

תמיכה ב

מספיק של TV יהיה חיבור של יש מתאם DVI- ואז ניתן לראות ברזולוציה גדולה אצלי למשל המקרן מחובר למחשב עם כבל DVI DVI ומתאם ל והוא עובד על האיכות הכי גבוה שהמקרן יכול להוציא ( 720P)אז לעניין האיכות ניתן להוציא את המקסימום מהמסך גם עם חיבור של HDMI ולא חייבים בטיוי חיבור DVI ישיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומהי יציאת הקומפוננט?

הרי מדובר בHDCP, שאם אני לא טועה זה כמו HDMI

רק ללא הסאונד.

אצלי מחובר לDVI מחשב, אני רוצה לחבר קונסולה לקומפוננט,

אני אוכל לחבר את הקונסולה(PS3) לשם ועדיין להנות מתצוגה

ב-1080P מלא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אם זה הטעם שלך שיבושם לך, אבל אל תטעה אחרים

שכשזה יותר גדול האיכות זניחה.

האיכות הרבה יותר טובה בכמה רמות.

לי יש מסך רחב 24" ( 2407WFP) בעל רזולוציה FULL HD, 1920X1200

בוא תשחק אצלי משחקים ותגיד שאתה "לא בתוך המשחק" :lol:

במיוחד שאתה יכול לשבת הרבה יותר קרוב למסך שלי ולראות חד מאשר הבונגילה 32" שלך.

מה יוצא לך מלשבת יותר קרוב למסך..? זה איזשהו קריטריון לכיף או משו כזה? אני בטוח שאצלך המשחקים נראים יותר טוב בגלל הרזולוציה, אבל אצלי הרבה יותר כיף לשחק אותם כי יש יותר אינצ'ים. לא יודע אם יצא לך לשחק על כזה גודל מכזה מרחק, אבל 24 אינץ' זה די עלוב לעומת 32, אתה יודע :silly:

אתה פירשת את הדברים שאמרתי איך שרצית, זה ממש לא מה שאמרתי. האיכות חשובה, תמיד, אבל אם צריכה להיות פשרה, אני מעדיף להתפשר ברזולוציה ולקחת מסך גדול מאשר ההפך. זה ששילמת על המסך שלך כמו שאני שילמתי על הטלויזיה שלי, והיא הרבה יותר גדולה ומגניבה, לא צריך לגרום לך להתבאס אחי, אחרי הכל - אתה יכול לשחק על 1920X1200!!! ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומהי יציאת הקומפוננט?

רק ללא הסאונד.

ב-1080P מלא?

קומפוננט זה אות אנלוגי, משתמשים בשלושה כבלים בשביל להעביר באיכות גבוהה יותר משאר הפורמטים האנלוגיים

HDMI ללא זה DVI

HDCP זוהי הצפנה, בשביל לנגן תוכן שמוגן בHDCP צריך ששני הצדדים (במקרה הזה, הקונסולה והמסך) יתמכו בפענוח של ההצפנה

ברגע שאחד הצדדים לא תומך HDCP ישנה אפשרות שהתוכן עדיין יוצג אבל ברזולוציה הרבה יותר נמוכה או שלא יראו כלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לא לחוץ בזמן אז chimei עומדים לצאת בחודש חודשיים הקרובים עם צג 26 אינטש יעודי למחשב שיכלול בנוסף גם כניסות וידאו (לטלוויזיה), מנסיון KSP מתמחרים את המוצרים הללו בצורה סבירה ואני מאמין שהוא יעלה משהו בדומה ל- 2407 .

אז שווה אולי לחכות :)

http://forums.whirlpool.net.au/forum-replies.cfm?t=742359&p=1

http://www.protac.com.au/

ערן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומהי יציאת הקומפוננט?

רק ללא הסאונד.

ב-1080P מלא?

קומפוננט זה אות אנלוגי, משתמשים בשלושה כבלים בשביל להעביר באיכות גבוהה יותר משאר הפורמטים האנלוגיים

HDMI ללא זה DVI

HDCP זוהי הצפנה, בשביל לנגן תוכן שמוגן בHDCP צריך ששני הצדדים (במקרה הזה, הקונסולה והמסך) יתמכו בפענוח של ההצפנה

ברגע שאחד הצדדים לא תומך HDCP ישנה אפשרות שהתוכן עדיין יוצג אבל ברזולוציה הרבה יותר נמוכה או שלא יראו כלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שפספסת משהו, אני עדיין לא קניתי PS3.

ולדעתי לתמרן כל הזמן בין PS3 לבין המחשב בחיבור DVI

נראית לי טרחה ומשהו שמונע ממני לרכוש את הPS.

אז שאלתי האם יש למישהו פתרון יצירתי :S

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה אני מבקש לדעת בינתיים כמה אנשיםפה DEAD SERIOUS לגבי קנייה של ה 2707 WFP . . .

תגידו לי איפה אתם משיגים את המחיר הזול ביותר ונראה אם נוכל להתאגד ולקבל הנחה מסויימת מעבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה פשוט לא ילך לך פה.. כי העלות/ביצועים פה לא טובה.. :nixweiss: אם המחיר היה יותר אטראקטיבי הייתי אפילו חושב על זה.. אבל לצערי המחיר גבוה מדי.. רק אם הייתי עשיר שלא איכפת לו מהכסף הייתי קונה. זה פשוט לא משתלם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שני קונים כבר בהודעות פרטיות. השאלה היא אם יש עוד אנשים שרוצים להתקדם כרגע לקנייה ויש להם עבודה עם ריבוי , גרפיקאים שרמת השחור של המסך הזה מיועדת בשבילם (גרפיקאי כתב לי את זה אפילו לפרטי אחרי שהוא חיפש ומצא דווקא את המסך הזה כמתאים) ולכל השאר שרוצים לשחק על מסך חד וענק או סתם לא לרוץ כל שנה ולהגדיל את המסך שלהם.

פשוט לפני שאני פונה לחנויות אני רוצה לדעת אם יש לפחות 5 אנשים לקנייה. ???

ואגב

זה פשוט לא ילך לך פה.. כי העלות/ביצועים פה לא טובה.. :nixweiss: אם המחיר היה יותר אטראקטיבי הייתי אפילו חושב על זה.. אבל לצערי המחיר גבוה מדי.. רק אם הייתי עשיר שלא איכפת לו מהכסף הייתי קונה. זה פשוט לא משתלם

NEVER SAY NEVER. יש אנשים רציניים פה שיודעים ומוכנים להשקיע עכשיו בדיוק בגלל כל הסיבות הנ"ל. :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...