בעית חום לאחר מריחת משחה טרמית על המעבד. - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעית חום לאחר מריחת משחה טרמית על המעבד.

yakir1111

Recommended Posts

מימתי מנקים עם אציטון?

אני לא מבין אנשים, בישביל כמה שקלים הם הורסים ציוד של אלפי שקלים.

אתה יכול להסביר מה רע באציטון? אם הוא מנקה את המשחה הקודמת אז מה הבעיה איתו? :nixweiss:

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 86
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אין שום בעיה באציטון וגם אין בעיה להוציא ולהכניס את המעבד או להחליף את הגוף או כל מה שבא לך, כל עוד אתה הרכבת את זה (או שאם החנות הרכיבה והיא מרשה לך).

איך מרחת את המשחה הטרמית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מדבר על מיכסה מתכת שמכסה את הליבה של המעבד, פשוט לא ציינת את זה, ואפשר לפרק את זה די בקלות.

אתה בודק את הטמפרטורה של המעבד בביוס?

יש מצב שהחישן נידפק לך, עם לא תיקנה מישחה טרמית חדשה בשם MX, לדעתי היא טובה אני מישתמש בה.

ותעדכן אותנו.

אתה יכול להסביר מה רע באציטון? אם הוא מנקה את המשחה הקודמת אז מה הבעיה איתו? :nixweiss:

תודה.

כי החומר הזה הוא ממיס ויכול להרוס לך את המעבד הוא לא מיועד לניקוי מעבד, נקודה.

עם הוא היה מיודע אז לא היו ממציאים את החומרים לניקוי מעבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום בעיה באציטון וגם אין בעיה להוציא ולהכניס את המעבד או להחליף את הגוף או כל מה שבא לך, כל עוד אתה הרכבת את זה (או שאם החנות הרכיבה והיא מרשה לך).

איך מרחת את המשחה הטרמית?

תודה רבה רבה לך!

אתה סוף סוף מבין אותי טוב..

שמתי טיפה קטנה ממש מעט משחה על המעבד אחרי שניקתי אותו טוב מאוד ואז לקחתי חתיכת נייר קטנה וקיפלתי אותה ואיתה מרחתי שכבה דקה של משחה על המעבד ואז הידקתי את הגוף חזרה(שגם אותו ניקתי בצורה יסודית עשיתי אותו כמו חדש!)

למה המעבד מגיע ל66מעלות במאמץ?[br]פורסם בתאריך: 8.07.2007 בשעה 18:12:43

אני מדבר על מיכסה מתכת שמכסה את הליבה של המעבד, פשוט לא ציינת את זה, ואפשר לפרק את זה די בקלות.

יש מצב שהחישן נידפק לך, עם לא תיקנה מישחה טרמית חדשה בשם MX, לדעתי היא טובה אני מישתמש בה.

ותעדכן אותנו.

אההההההה! ועל אלכוהול 75% כתוב על האריזה שלו "לניקוי מעבדים" כל חומר מיתאדה יכול לעשות את העבודה טוב.

אני פעם עשיתי לחבר כי לא היה לו אציטון בבית השתמשנו בוודקה אבסולוט ניקתי לו את המעבד והכל יצא פיקס והטמפ ירדה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אציטון לא ממיס כלום כולל משחה תרמית. כנ"ל אלכוהול.

מה שהם עושים הם מורחים את המשחה זה הכל. באותה מידה אתה יכול להשתמש עם מים מהברז וזה יתן אותו אפקט.

ישנם חומרים המיועדים לכך, אם אני לא טועה של TT או ZALMAN

בכל מקרה אם אתה רוצה להשתמש בחומרים ביתיים אתה יכול לנקות עם WD40 או טינר או טרפנטין.

חובה לאחר מכן לנקות עם אלכוהול בעל אחוז גבוהה כדי להסיר שאריות שומניות למינהן.

וודא שאתה מורח כמות מספקת, וודא שאתה שם נכון וטוב את גוף הקירור.

לדעתי אצלך הבעיה היא ניקוי לא יסודי של המשחה שגרם לכך שהמשחה החדשה ששמת לא מעבירה חום כמו שצריך.

נוסף לכך רוב הסיכויים שגוף הקירור שלך לא יושב טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אציטון לא ממיס כלום כולל משחה תרמית. כנ"ל אלכוהול.

מה שהם עושים הם מורחים את המשחה זה הכל. באותה מידה אתה יכול להשתמש עם מים מהברז וזה יתן אותו אפקט.

ישנם חומרים המיועדים לכך, אם אני לא טועה של TT או ZALMAN

בכל מקרה אם אתה רוצה להשתמש בחומרים ביתיים אתה יכול לנקות עם WD40 או טינר או טרפנטין.

חובה לאחר מכן לנקות עם אלכוהול בעל אחוז גבוהה כדי להסיר שאריות שומניות למינהן.

וודא שאתה מורח כמות מספקת, וודא שאתה שם נכון וטוב את גוף הקירור.

לדעתי אצלך הבעיה היא ניקוי לא יסודי של המשחה שגרם לכך שהמשחה החדשה ששמת לא מעבירה חום כמו שצריך.

נוסף לכך רוב הסיכויים שגוף הקירור שלך לא יושב טוב.

אני לא בטוח מאיפה אתה שואב את האינפורמציה שלך.

הבל סתם לידע כללי, אצטון הוא אחד הממסים האורגניים הטובים והחשובים ביותר.

הוא מתמוסס בכהל,מים ועוד ועוד.

והוא כן ממיס את המשחה הטרמית שיש על המעבד ומנקה הכל בצורה נהדרת (מניסיון)!

אולי יש חומרים יעודיים לזה , לא היה לי כזה עדיין.

אם אתה יכול לפרט מה המרכיבים שיש בפנים אני אעריך את זה מאד!

וממילא לא זו הבעייה של בעל השרשור.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שואב את האינפורמציה שלי מניסיון בלבד, שניסיתי על מעבד P-4 2GHz אותו הקרבתי למען ניסוי בעניין.

חלילה לי מלהטעות פה אנשים. הדבר האחרון שאני רוצה זה לגרום נזק למחשב של מישהו.

כל מה שאני כתבתי בא מניסיון בלבד.

ניסיתי עם 3 משחות שונות. הלבנה הסטנדרטית, silver 5 וכמובן MX-1.

את כל השלוש ניסיתי למוסס בתוך צלוחיות קטנות עם 3 חומרים: WD40, אלכוהול 96% ואציטון (שהשאלתי לצורך העניין ממכון ויצמן).

WD40 הוא היחיד שמוסס לגמרי את שלושתן. כל השאר לא השפיעו כהוא זה.

מאוחר יותר (אותה שנה) ניסיתי עם טינר וטרפנטין שנתנו אותה תוצאה כמו WD40.

כמובן שאין צורך לטבול את המעבד בתוך פיילה מלאה מהחומר, בסך הכל להרטיב מטלית ואיתה לנקות את המשטח.

נסה ותראה שאני צודק.

לגבי החומר הייעודי להסרת משחה תרמית אני אבדוק ואתן קישור. אני כן זוכר שהם בשני בקבוקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון:

המעבד העמסתי אותו עם תוכנה PRIME95 למשך 10דקות הטמפ' הגיע ל67 מעלות ואז כבר לא רציתי שיעלה מעבר לזה שלא יגרם נזק אז עצרתי את העומס..

שאני נוגע במפזר חום של המעבד הוא באמת חם החיישנים לא מזייפים..

מה זה למה המעבד כזה חם?

הטמפ במארז 38 מעלות..

עד איזה טווח טמפ' למעבד שלי זה סביר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה להקפיץ ?

יכול להיות ששמת קצת מידיי משחה, יכול להיות שלא שמת טוב את הגוף , הכי טוב תוציא (מה שבכל מקרה אתה צריך לעשות אם זה לא עובד לך כרגע טוב) תנקה ותשים מחדש עם חומר חדש ותראה מה קורה, אין סביה שמשהו ישתנה סתם ככה חייב להיות סיבה ואני לא חושב על משהו אחר מעבר למה שפירטתי למעלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מדבר על מיכסה מתכת שמכסה את הליבה של המעבד' date=' פשוט לא ציינת את זה, ואפשר לפרק את זה די בקלות.

ותעדכן אותנו.

[/quote']

שטוית על אנשים פרנואידים כמוך עושים כסף,לא צריך לפחד לנקות מעבד, לא יודע כמה אלכהול יעזור בכך אבל אלכהול או דומיו משמש לצורך ניקוי מגעים או כהכנה להלחמה, להזיק הוא לא יזיק ואם המגעים של המעבד שומניים הוא גם יעזור.

גם WD40 "כשר" מקסימום מסיר צבע שלא קיים בכלל במעבד...

ד"א אחד החומרים הטובים והבדוקים זה ספרי קרבורטורים.

אתה בטח גם חושב שהמשחה הטרמית עם פתיתי הכסף שקנית במליון דולר תעשה לך קסם :o

כולה מדובר ב-4 מעלות שיכולות להתפרש כטעות סטטיסטית או פשוט שיקרוס המחשב ביום חם במיוחד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...