בעית חום לאחר מריחת משחה טרמית על המעבד. - עמוד 3 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעית חום לאחר מריחת משחה טרמית על המעבד.

yakir1111

Recommended Posts

• תגובות 86
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא אמרתי שאציטון רע או לא טוב.

היתכוונתי, נגיד שעם אציטון אחוז ההצלחה של הניקוי יהיה 75 אחוז.

ועם חומר מיועד 90 אחוז, אני יקנה את החומר המיועד לזה, גם עם זה הבדל של אחוז אחד, תגידו פראייר אבל אני עם מעבד טוב ורוב הסיכויים שהוא לא יהרס לי.

בימקום להיתקמצן על כמה שקלים, אתה יכול להרוס לך את המעבד שעולה מאות שקלים.

פשוט עם אציטון זה יותר סיכון, וכול אלה שיקפצו ויגידו לא נכון וזה, עדיף עם אלכוהול 75 אחוז לנקות אחרי השימוש באציטון בישביל כמו שאמרו פה להסיר שומנים.

ולפותח התראד, או שהחיישן נידפק, או שפשוט לא ניקת טוב את המישחה הקודמת ולא מרחת כראוי מישחה טרמית שוב.

גם קורא מיקרים שהמישחה פשוט צריכה מיספר ימים עד שהכל יסתדר, קיצר מחר פותח התראד יעדכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל "המפציץ A החמקן "

אני לא מחר יעדכן אני כבר עכשיו מעדכן :) אני אחד שאם יש לי בעיה במשהו למשל במחשב אני לא יושן עד שאני פוטר אותה ולפני כ15דקות פתכתי שוב את המפזר חום ניקיתי עם אציטון (זאת הפעם ה3היום שאני מחליף משחה טרמית!!!לעזאזל) אז החלפתי מיקודם משחה AS5 כמו שהיה ואין שינוי!

מרחתי הכי טוב שאני יכול ויותר טוב מיזה אני בטוח שאין.

מרחתי על המעבד שכבה ממש יפה ודקה ממש חלק וגם מרחתי מעט משחה על המפזר חום רק כדי שתחדור לאלומיניום ותחליק אותו...

ואין שינוי עדיין במאמץ מגיע ל66מעלות ואני משתגע!.

אם אני יחכה 200שעות שהמחשב פועל יש סיכוי שהמישחה תעזור יותר טוב?

המחשב במנוחה 51מעלות.ובמאמץ של 5דקות כבר מגיע ל66מעלות אני מאמין שהמעבד יכול להגיע ליותר...

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

אין קשר לאציטון! אני התעסקתי עם ים של וקירור ואף פעם לא ניתקלתי בדבר כזה חרא! אני לפני כמה ימים הלכתי לסדר לחבר את המחשב שהתחמם לו הפרסקוט שלו ולא היה לו לא אציטון ולא אלכהול. אז ניקתי לו את המעבד עם צמר גפן ווודקה אבסולוט ממש טיפה והכל ירד ומרחתי לו משחה טוב והטמפ' אצלו הסתדרה אז אין כל קשר לאציטון/אלכוהול/"חומר יעודי"

אני עד עכשיו לא שמעתי על מיקרה שמעבד מתקלקל מניקוי מאציטון או אלכהל!...

בקיצור לעניין הטמפ':

כמה מעלות המעבד שלי אמור להיות במאמץ ככה בקיץ כזה?

יש סיכוי שהמישחה צריכה "להתאקלם" ואז הטמפ' תרד?

תודה!.. :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטמפרטורות בערך בין 45-55 טמפרטורות, משהו כזה.

לדעתי צריך לתת למישחה כמה ימים.

נכון. כיומיים, שלושה.

אבל שתבין, גם 66 מעלות במאמץ זה בסדר בשביל הרכיבים של המעבד.

אמנם זה קצת גבוהה למעבדי אבל אתה יכול להיות רגוע.

אולי, אבל רק אולי קרה באמת משהו למעבד?

ולמפציץ:

אתה טוען שאציטון כן ממיס משחה תרמית. קח על עצמך פרוייקט.

שים בתוך כלי קצת משחה ואציטון, ערבב טוב עד שהיא תימס לחלוטין , צלם את התוצאה ותעלה אותה פה.

תעשה את זה גם עם אלכוהול.

ל- Crazy Devil

אציטון ואלכוהול הם חומרים שונים בתכלית. אמנם שניהם מתאדים אבל פה נגמר הדימיון בניהם.

אה...ושניהם לא ממיסים גריז תרמי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא טענתי שהוא ממיס טענתי שאפשר לנקות איתו, עם כי לא מומלץ, עדיף עם חומרים מיועדים, תיקרא בעמודים קודמים ליפני שאתה קופץ למסקנות.

ועם מיתבצע ניקוי עם אציטון, מומלץ אחרי השימוש באציטון לנקות את המעבד עם אלכוהול, זה מסיר שאריות שומנים, כמו כן אני לא מבין מה הבעיה פה?

וכן אני נגד ניקוי באציטון, אני מעדיף לנקות עם חומרים מיועדים לזה.

אנחנו סוטים כבר מהדיון, כמו שאמרתי ואמרו, תיתן מיספר ימים למישחה ותיראה עם הטמפרטורות מיסתדרות לך, עם כן אני שמח בישבילך.

יש לי שאלה, למה אתה לא נותן למעבד להריץ חצי שעה את התוכנה של המאמץ של המעבד, מקסימום יהיה ריסט למחשב ולא יגרם שום כל נזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון אין בעיה עם האחריות אף אחד לא יודע שהוא החליף משחה טרמית וגם זה לא אמור לעניין את רוב החנויות ואלו שכן לא צריך

לספר להן והן לא ידעו

דבר שני היה לי מעבד זהה לשלך הטמפ בקיץ במנוחה היור כ30-32 מעלות ובמאמץעד 40-42 וממה שאתה אומר גם שלך היו

כאלה לפני החלפת המשחה כלומר הבעיה היא לא בחיישן ולא במעבד כלומר אין צורך באחריות

הטמפ' שיש לך היא לא תקינה יש שתי אופציות אחת מריחה לא טובה\כמות לא נכונה של משחה טרמית

אופציה שנייה היא שאתה לא מרכיב את הגוף חימום טוב אחד מהתופסנים של הגוף לא נעול\יושב טוב

אופציה אחרונה ופחות סבירה היא שכאשר ניקתה את המעבד כיפפתה כיפוף כמעט בלתי נראה את המכסה מתכת שמעל

המעבד ואז יש מרווח קטן שמפריע להעברת החום

והערה בנוגע לוויכוחים על חומרי הניקוי

כל החומרים שהוזכרו מסירים טוב את המשחה !!!!!!

העניין הוא שטינר\טרמפנטין הם חומרים מאכלים שעלולים להמיס פלסטיקים

כל עוד לא תביא אותם במגע עם הפלסטיק של המעבד אין עם זה בעיה !!!!

מי שלא מאמין שייקח טינר\טרמפנטין וישים אותו בקופסת פלסטיק כמו של המעדנים לדוגמא או שישפוך על פחית שתייה

בקופסת דנונה יהיה חור והקופסא פשוט תימס ובניסוי השני הצבע של הפחית פשוט ירד

סוף נקודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצאתי את הבעיה!

כחל הלילה ניסיתי להתעסק עם המשחה מרחתי כמה פעמים עד ששמתי הרבה מישחה ושכבה עבה על המעבד הסתדר!..

מנוחה 38-40 מאמץ 53

אמרתי לך, במקום להתקשקש כאן פשוט תוציא תשים מחדש... :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...