בעית חום לאחר מריחת משחה טרמית על המעבד. - עמוד 4 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעית חום לאחר מריחת משחה טרמית על המעבד.

yakir1111

Recommended Posts

דבר ראשון אין בעיה עם האחריות אף אחד לא יודע שהוא החליף משחה טרמית וגם זה לא אמור לעניין את רוב החנויות ואלו שכן לא צריך

לספר להן והן לא ידעו

דבר שני היה לי מעבד זהה לשלך הטמפ בקיץ במנוחה היור כ30-32 מעלות ובמאמץעד 40-42 וממה שאתה אומר גם שלך היו

כאלה לפני החלפת המשחה כלומר הבעיה היא לא בחיישן ולא במעבד כלומר אין צורך באחריות

הטמפ' שיש לך היא לא תקינה יש שתי אופציות אחת מריחה לא טובה\כמות לא נכונה של משחה טרמית

אופציה שנייה היא שאתה לא מרכיב את הגוף חימום טוב אחד מהתופסנים של הגוף לא נעול\יושב טוב

אופציה אחרונה ופחות סבירה היא שכאשר ניקתה את המעבד כיפפתה כיפוף כמעט בלתי נראה את המכסה מתכת שמעל

המעבד ואז יש מרווח קטן שמפריע להעברת החום

והערה בנוגע לוויכוחים על חומרי הניקוי

כל החומרים שהוזכרו מסירים טוב את המשחה !!!!!!

העניין הוא שטינר\טרמפנטין הם חומרים מאכלים שעלולים להמיס פלסטיקים

כל עוד לא תביא אותם במגע עם הפלסטיק של המעבד אין עם זה בעיה !!!!

מי שלא מאמין שייקח טינר\טרמפנטין וישים אותו בקופסת פלסטיק כמו של המעדנים לדוגמא או שישפוך על פחית שתייה

בקופסת דנונה יהיה חור והקופסא פשוט תימס ובניסוי השני הצבע של הפחית פשוט ירד

סוף נקודה

תבדוק אם לא כופפתה את המתכת שמכסה תמעבד

תבדוק מאחורי הלוח אם שארבעת הפינים של הגוף יוצאים מאחור ותפוסים טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 86
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא אמור להיות פינים יש ברגים...

כי זאת תושבת AM2... והכל מהודק.

איזה משחה עדיפה? AS5 או MX1??

מה יכול להיות הבעיה.? כי זה לא הגיוני שמעבדי 64 יגיעו לטמפ' שפרסקוט מגיע!..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ORANIL שוב פעם אתה מטעה אנשים?

המשחה איננה הבעיה אפילו אם הוא היה שם משחה גנרית עדיין זו לא הייתה הבעיה

המשחה יכולה להשפיע בטווח של מספר מעלות בודדות

לא על עשרות מעלות

והשיפור בטמפ' של המשחה כעבור כמה ימי עבודה הוא זניחה 2-3 מעלות

ובהקשר לשאלתך שתי המשחות מעולות בהפרש של 2-3 מעלות זה לא עקרוני[br]פורסם בתאריך: 9.07.2007 בשעה 23:16:53

http://www.allround-pc.com/bv.php?image=reviews/05103/images/bericht_html_118e6bc8.gif

השוואה בין המשחות [br]פורסם בתאריך: 9.07.2007 בשעה 23:19:35

http://translate.google.com/translate?sourceid=navclient-ff&hl=en&u=http%3A%2F%2Fwww.allround-pc.com%2Findex.php%3Freviews%2F05103%2Fbericht.htm
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמור להיות פינים יש ברגים...

כי זאת תושבת AM2... והכל מהודק.

איזה משחה עדיפה? AS5 או MX1??

מה יכול להיות הבעיה.? כי זה לא הגיוני שמעבדי 64 יגיעו לטמפ' שפרסקוט מגיע!..

אני אומר לך שאצלי זה 55 במנוחה, עם של AC

אז מה אתה לחוץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך מרחת?!?!?! אתה אמור לשים כמו אפונה (אולי טיפה פחות)* במרכז המעבד (כשהוא בתוך התושבת) ואז המאוורר יגרום לזה למשחה להתפזר בצורה שווה על המעבד. :kopfpatsch:

*שיראה כמו אפון קטן של משחה תרמית..

אל תגיד לי שמרחת את המשחה!!! :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי הדיון הזה דורש תגובה למה הכמות שטויות שאמרו פה מטורפת...

1) אציטון מוריד מישחה טרמית בצורה מעולה ובלי שום בעיות...אני עובד בחנות מחשבים ואנחנו מישתמשים בזה שם אז תפסיקו לזבל במוח...זה לא גורם שום נזק ואני כבר איזה 4 שנים מוריד עם אציטון מכול סוגי המעבדים שרק תירצו ולא קרה לאף לא אחד מהם נזק ולא הקליל שבקלילים....זה בדיוק כמו החומר שמוכרים רק קצת פחות מרוכז אז במקום לעשות שני ניגובים עושים 3-4...אותו דבר ואותו פעולה בדיוק באחריות..

2) החלפת בגוף לא קשורה לאחריות בכלל!!! ומי שאמר את זה (אני מיצטער על השפה) הוא אידיוט גמור ועדיף שלא יירשום כלום בפורום אם זה השטויות שהוא רושם...רק תחשבו לרגע: אתם אומרים שכול מי שמחליף גוף אז אין לו אחריות?!

בחנות אני מרכיב מחשבים ואנשים באים ורוצים בקניית המחשב גוף שונה משל הסטוק...ולכולם יש אחריות אז תפסיקו לרשום שטויות עשו טובה..

3) לפותח הדיון

תנסה לעשות את זה: תוריד את הגוף ...תנקה אותו היטב היטב תנקה את המעבד טוב ותשאיר את המחשב מנותק ומכובה ככה איזה כמה שעות טובות....לא יודע למה זה עוזר אבל קרה לי משהו דומה פעם ועשיתי את זה וזה פתר את הבעיה.....אבל תנקה ממש טוב כי מרוב כול המישחות ששמתה וכול הפעמים ניראה לי יש מלא שאריות של שומנים ושל המישחות...תנקה טוב תשאיר איזה חצי שעה ואז תעשה עוד ניגוב ותשאיר עוד איזה שעה-שעתיים ואחרי זה תמרח שוב ותדליק את המחשב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם התגובה שלך היא ביטוי לידע שלך כאחד שעובד בחנות מחשבים,

רק תגיד איך קוראים לחנות בה אתה עובד כדי שלא נגיע לשם.

3) לפותח הדיון

תנסה לעשות את זה: תוריד את הגוף ...תנקה אותו היטב היטב תנקה את המעבד טוב ותשאיר את המחשב מנותק ומכובה ככה איזה כמה שעות טובות....לא יודע למה זה עוזר אבל קרה לי משהו דומה פעם ועשיתי את זה וזה פתר את הבעיה.....אבל תנקה ממש טוב כי מרוב כול המישחות ששמתה וכול הפעמים ניראה לי יש מלא שאריות של שומנים ושל המישחות...תנקה טוב תשאיר איזה חצי שעה ואז תעשה עוד ניגוב ותשאיר עוד איזה שעה-שעתיים ואחרי זה תמרח שוב ותדליק את המחשב

:lol: פחחח... תגיד לי אתה רציני? אם ככה אתה פותר בעיות ...אין לי מילים.

מאיפה אתה שואב את הידע הנרחב הזה? :kopfpatsch:

1) אציטון מוריד מישחה טרמית בצורה מעולה ובלי שום בעיות...אני עובד בחנות מחשבים ואנחנו מישתמשים בזה שם אז תפסיקו לזבל במוח...זה לא גורם שום נזק ואני כבר איזה 4 שנים מוריד עם אציטון מכול סוגי המעבדים שרק תירצו ולא קרה לאף לא אחד מהם נזק ולא הקליל שבקלילים....זה בדיוק כמו החומר שמוכרים רק קצת פחות מרוכז אז במקום לעשות שני ניגובים עושים 3-4...אותו דבר ואותו פעולה בדיוק באחריות..

רק בשביל הספורט, אני רוצה שתמיס משחה תרמית עם אציטון, תצלם את זה ותעלה את התמונה לפה.

עד אז אל תעשה מאנשים טיפשים. איך אמרת... הכמות שטויות שאמרו פה מטורפת...

ובכן הוצאת לי את המילים מהפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...