בעית חום לאחר מריחת משחה טרמית על המעבד. - עמוד 6 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעית חום לאחר מריחת משחה טרמית על המעבד.

yakir1111

Recommended Posts

אז יש אנשים שגם מפעילים מפזר חום

אני בטוח והם כיום נמצאים במזרע\טירה(בתי חולים פסיכאטריים)

עריכה:

וגם לא ירדתי עליו הסברתי לו שהוא טועה מה שגם הוא התחיל להתלהם בסך הכל אני צחקתי איתו

וגם רשמתי לו שאני בטוח שיש לו כוונות טובות ושהוא צעיר והוא ילמד עם הזמן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 86
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שמע אני נתתי דוגמא לא אמרתי שיש לו, אבל עם יש לו שירחיק את זה מהמארז, אני בא לעזור לו ובמה התגובה הקודמת שלך עזרה לו? בכלום.

אוליי החדר שלו חם והטמפרטורות שלו גבוהות ביגלל זה אני לא מכיר את הבית שלו ובטח שלא אותו, אז אמרתי שיבדוק.

נכון שהטמפרטורות שלו גבוהות אבל לא דרסטיות, הוא צריך לימרוח נכון מישחה טרמית ולתת מיספר ימים למישחה עד שהכל יסתדר לו, כמו כן אין לי שום סיבה לריב איתך או כל אחד אחר, אני בא רק לעזור לו.

פותח התראד, תנסה להחליף מאוורר לגוף של המעבד, אוליי הבעיה תיסתדר לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החדר שלי מאוד חם ואפילו רותח..

אם אני מפעיל מאוורר (בשבילי) אז זה כמו שמפעילים טורבו בתנור אפיה...

החדר שלי מאוד חם אני מהנגב וחם פה טילים כמו באילת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז למה אתה מצפה?! תדליק מזגן או משהו ותיראה איך הטמפרטורות יורדות...גם בקירור אוויר מאסיבי לא תוכל לרדת פחות מטמפרטורת החדר ככה שאם יש לך מארז לא מאוורר במיוחד וחדר חם ונגיד שהחדר 30 מעלות (עם מזגן למשל) הטמפרטורה של המעבד תיהיה פחות או יותר 40-45 אז נגיד מצב קיצוני שהחדר שלך ב37 מעלות והמארז שלך ג'נרי עם איוורור גרוע ואתה עוד עם סטוק אז אתה מגיע פחות או יותר לטמפרטורה שאתה נימצא בה כרגע...

תנסה לבדוק בלילה כממש קר...נגיד 3 בלילה אם אתה ער...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא בן 16 ואם הוא טעה אין לך שום סיבה לרדת עליו....לא נוח לך מה שהוא רשם?! תתעלם אם כול כך מפריע לך! לפותח הדיון....אם כלום לא עוזר תחליף היטסינק....תיקנה פריזר 64 פרו...עולה 130-140 בערך ותרוויח שקט וטמפרטורות נמוכות...

נ.ב

הוא לא טעה דרך אגב...אני מכיר מישהו שישן עם פוך אפילו כשיש 37 מעלות בחוץ אז יש אנשים שגם מפעילים מפזר חום

לצורך הענין.

אני ישן עם פוך כל השנה, ואני שם מאוורר/מזגן

זה פשוט כיף,חלום

עכשיו אני לא יכול להרדם בלי שמיכה או עם שמיכה דקה, כי אני כבר התרגלתי שיש לי משקל על הגוף

ואני מצטער שאני מתפרץ, אבל יש לי מארז שיש אותו לכולם ושכחתי את השם, משהו 601A... לא זוכר ממש אבל הוא אחלה ו2 מאווררים 120 (קדימה - אחורה) שמתי ALPHINE של AC למעבד (יש לי AMD64 כמו שלו) והוא על 55 במנוחה, מה לעשות?

שמתי גם 2 מאווררים של ספק בדלת עץ בצד לכמה זמן, אחד מכניס ואחד מוציא, וזה עדיין לא שינה לו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואאאיי איך כאן כל אחד מתנסה אחד על השני מה קרה?!!

די להתווכח בניכם זה לא צורה להסביר, שכל אחד יכתוב את הדעה שלו ויתעלם מהשני שכתב שטויות וזהו...

לגבי האציטון אני עד היום השתמשתי באציטון ותמיד הוריד את המשחה הישנה והיבשה(לא רק אצלי גם אצל חברים של) ותמיד אציטון הוריד היטב את המשחה..

אני בדקתי בביוס טמפ' וזה פחות ב3 מעלות בזמן מנוחה למשל אם בביוס יש 40 אז בווינדוס יהיה 43~ החיישן לא מזייף בדקתי את החום של הצלעות ידני במאמץ ובמנוחה והוא אכן מיתחמם הרבה...

אני לא מוכן לישמוע עוד על וויכוחים על אציטון כי הוא מוריד ב100 את המשחה וזה בדוק..

לא מזמן השתמשתי על המפזר חום עם ספריי קרבורטורים(ספריי של מכונאות המיועד לניקוי קרבורטורים וחלקים במנועים) וזה המיס את המישה ועשה את המפזר חום מבריק...

שוב אני כבר לא יודע למה מאז שהורדתי את החומר טרמי המקורי נהיה לי בעיות חום.

ואציטון לא גורם לנזקים אז כל אלה שחושבים שכן שימשיכו לחשוב ולא מעוניין שיהיו עוד וויכויים כאן הם מיותרים אני כתבתי את זה כדי לתת הסבר קטן וזהו..

תודה

יקיר

שמע, אם הHeatSink מגיע לטמפ' שלדעתך קרובה למה שהחישן מראה.

לדעתי הבעייה שלך לחלוטין לא קשורה למשחה הטרמית (או לכל מה שקשור למעבר של חום מהמעבד לבלוק הקירור).

אם זה היה קשור למשחה וכו' החישן היה מראה טמפ' גבוהה אבל הבלוק לא היה חם!

אם זה באמת ככה, יש מצב שהמאורר עצמו לא תקין/ לא מספיק טוב.לא זורק מספיק אויר. לא יודע מה .

אתה יכול לבדוק אם זו באמת הבעיי באופן יחסית פשוט.

תפתח את הדלת של המחשב ותשים מאורר (ביתי "רגיל") קרוב למחשב שיזרוק אויר פנימה.

בוא נראה אם יש לזה השפעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי את זה ולא עזר... שמתי רק לצורך ניסוי את המאוורר מול הלוח אם פועל בדרגה 3 ובימקום במאמץ 66מעלות הוריד ל63 מעלות רק 3מעלות ירדו...

חיברתי למאוורר רב מודד בזמן שהוא היה פועל והמאוורר מקבל את כל המתח של הספק הוא מקבל 12.30V והוא מסתובב 3063RPM ...

ועוד משהו שקרה לי אני רציתי לבדוק אם הטמפ' צרד אם אני יכוון פן של שיער(מייבש שיער) שהוא על קור כמובן מול ההיטסינק ואחרי כמה שניות נהיו לאורך כל המסך פסים שחור לבן באלכסון והמחשב ניתקע ואז עשיתי ריסט ובכל הסתדר ואז לא ניסיתי עוד הפעם... למה זה קרה? אני חושב שאוליי נגעתי בזיכרונות בטעות עם הפן ואז הם זזו טיפה ואז המחשב ניתקע.. אבל כרגע אין לי בעיות אחריות חוץ מהבעיה של החום של המעבד...

יכול להיות שהמעבד נידפק?

התקנתי מחדש ככה שאין תוכנות שמעמיסות או משהו זה מגיע לטמפ' 66מעלות במאמץ עם תוכנה PRIME95 וכרגע בזמן מנוחה 51 מעלות..

הסרקולצייה טובה במארץ אפילו מרוב שהיא טובה הלוח אם 38מעלות~ אם הסרקולצייה לא הייתה טובה אז הלוח אם היה מתחמם יותר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיצר אם זה אכן כך אז אין קשר להחלפת המשחה הטרמית הטמפ' הללו היו אצלך גם לפני כן אולי לא שמתה לב אליהן

מאחר ומדובר על אוויר ואתה גר במקום חם מאוד ללא מזגן אין מה לעשות הטמפ' יהיו גבוהות

פעם הבאה כשאתה מוסר מידע אל תרשום שלפני כן הטמפ' היו "בסדר" כי הם לא יכלו להיות בסדר אם הטמפ'

אצלך בחדר כ38 מעלות המחשב יהיה כ42+- מעלות ללא עומס וזה מה שאצלך עכשיו וזה כנראה מה שהיה בעבר

אתה סתם שיגעתה פה אנשים :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עובר על כל הת'ראד ואני משתגע ממה שאנשים חושבים על מחשבים...

ואז אני מגיע להתחלת החכמה...:

אוקיי הדיון הזה דורש תגובה למה הכמות שטויות שאמרו פה מטורפת...

1) אציטון מוריד מישחה טרמית בצורה מעולה ובלי שום בעיות...אני עובד בחנות מחשבים ואנחנו מישתמשים בזה שם אז תפסיקו לזבל במוח...זה לא גורם שום נזק ואני כבר איזה 4 שנים מוריד עם אציטון מכול סוגי המעבדים שרק תירצו ולא קרה לאף לא אחד מהם נזק ולא הקליל שבקלילים....זה בדיוק כמו החומר שמוכרים רק קצת פחות מרוכז אז במקום לעשות שני ניגובים עושים 3-4...אותו דבר ואותו פעולה בדיוק באחריות..

2) החלפת בגוף לא קשורה לאחריות בכלל!!! ומי שאמר את זה (אני מיצטער על השפה) הוא אידיוט גמור ועדיף שלא יירשום כלום בפורום אם זה השטויות שהוא רושם...רק תחשבו לרגע: אתם אומרים שכול מי שמחליף גוף אז אין לו אחריות?!

בחנות אני מרכיב מחשבים ואנשים באים ורוצים בקניית המחשב גוף שונה משל הסטוק...ולכולם יש אחריות אז תפסיקו לרשום שטויות עשו טובה..

אל תתחכמו עם הבחור

הוא בין היחידים בתראד הזה שיודע מה הוא אומר

אגב גם אני עובד בחנות מחשבים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...