עצה לחיים, לא לכבלים! - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עצה לחיים, לא לכבלים!

The Ball

Recommended Posts

עצה קטנה בשבילכם

אל תעשו כבלים בחיים שלכם

אני אפרט פה רק חלק מהבעיות שהיו לי ולאחרים כי אם אני אכתוב את כולם אז יהיו פה כמה עמודים טובים

מאז שהתחברתי (לפני כ-4 שבועות) היו לי רק בעיות מאז

אי אפשר להתקשר דרך חייגן זה דבר ראשון מפני שזה כל הזמן מתנתק ולא משנה לאיזה ספק אתה מחובר

זה בעיה בכבלים אין מה לעשות פשוט ככה זה והם גם ענו לי ככה... (לידע כללי אני עם ערוצי זהב)

בגלל הבעיה הקודמת הפכתי את ההתחברות לדרך דף הבית

ומאז (וגם לפני דף הבית) האקספלורר העלה אתרים לאט בטרוף ולא רק אתרים מחו"ל!!! אני לא מגזים כשאני אומר שהוא יותר איטי מ-56K הישן והטוב ואני ממש מצטער על זה שנפרדתי ממנו!

עוד בעיה זאת בעיית הפינגים הפינגים בארץ היו (וגם עדיין) 140-200 (עם דף הבית) ו- 1000+ (עם חייגן)

ובחו"ל בכלל לא ניסיתי... כי לא רציתי לראות את המספר שהוא היה מראה לי

לפני יומיים וחצי שידרגתי את האינטרנט מ-256KB ל- 750KB ואמרו לי שזה יהיה זמין תוך 48 שעות

לפי החישוב שלי כבר עברו כמה? 60 שעות? הרמתי טלפון ל- 012 (ספק האינטרנט שלי) שדרך אגב אני ממש אוהב אותם ולדעתי יש להם את השירות הכי טוב! הם בדקו ואמרו לי שהם שינו את החבילה ל-750KB

לאחר מכן התקשרתי לערוצי זהב ושאלתי אותם מה הבעיה והם אמרו לי שאצלהם החבילה היא עדיין 256 KB

(כמעט התחלתי לבכות) התחלתי לצעוק עליהם והם כמובן לא שמו עלי (כמו תמיד) ואמרו לי שאין מה לעשות צריך לחכות ליום ראשון ולדבר עם שירות הלקוחות (כאילו שזה יעזור) אני גם בטוח שהם יגידו לי לחכות עוד 48 שעות...

ואז אולי אם יתחשבו בי קצת אולי הם יתנו לי סוף סוף את ה-750KB המסכן שלי

ד"א לפני 3 ימים בערך הייתה לערוצי זהב נפילה בשרת לאיזה 5 שעות... (קורה הרבה בזמן האחרון) אומרים לי שזה חד פעמי (ממש) וזה יטופל בזמן הקרוב (אני לא קורה לזמן הקרוב 5 שעות) והם אומרים את זה תמיד

"כן יש לנו בעיה בשרת ונקווה שזה יטופל בזמן הקרוב" כמו תקליט שבור...

אנשים אל תגידו לי שכל זה לא נכון וזה קורה רק לי כי זה ממש לא! דיברתי עם עוד חברים שלי וזה גם קורה גם להם בדיוק אותם דברים שקורים לי למרות שהם בספקי אחרים... (וכל הדברים האלה גם גרמו לכמה מהם לעבור ל- ADSL)

ואם הייתי יכול הייתי עובד גם ל-yes וגם ל-adsl גם ערוצים יותר טובים (לדעתי) והאינטרנט אין בכלל מה להשוות

גם בשירות וגם במהירות, פינגים וכו'...

עוד דבר, יש לי בבית 2 חבילות של 256 KB (מקווה שלא להרבה זמן) אחד זה אצל אבא שלי ויש לו בדיוק את אותם בעיות שיש לי

לסיכום:

ערוצי זהב הם על הפנים ועשיתי טעות שהתחברתי דרכם ו-012 הם טובים (לדעתי בכל מקרה) השירות של ערוצי זהב על הפנים והם מתנהגים ללקוחות שלהם כאילו הם זבל (מנפנפים אותם כשמגיע מישהו עם בעיה אבל כשבאים לשאול על המחירים הם פורסים שטיח אדום וגם משקאות חינם בדרך)

וגם הבעיות שיש עם הכבלים בלי קשר לערוצי זהב הם יותר מדי.. כל הניתוקים ואלה... ממש אין לי כח לפרט (יש קצת מידע למעלה)

רק שתדעו את הלינק הזה אני הולך לשלוח ל- e-mail של ערוצי זהב (אם יש אחד כזה בכלל) שיראו באמת מה אנשים חושבים עליהם! ותגיבו כמה שיותר יכול להיות שערוצי זהב רואים את זה :o :o :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אצל תבל ואין לי חייגן וגם אין לי בעיות בכלל, האינטרנט חלק ואין ניתוקים. שמעתי שדיברו כאן שערוצי צהב עושים עבודות בתשתית ולכן לפעמים יש תקלות.

בכל מקרה תאשים אותם ולא את הכבלים בכלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא האשמתי חברות כבלים אחרות

פשוט חברים שלי שאיתם לא ממש מרוצים מהם...

אני מאשים את ערוצי זהב

ותעשו לי טובה

כל פעם שיש בעיות שזה הרבה דרך אגב

הם תמיד אומרים אנחנו שידרוגים והאינטרנט לא יעבוד בין השעות האלה והאלה (נמאס לי כבר לשמוע את זה)...

והשדרוגים בכל מקרה לא עוזרים אז למה?

ד"א מישהו יכול להביא לי e-mail של ערוצי זהב או משהו כזה?

כי אני רוצה להראות להם את זה ושיקראו את זה כי אני לא מצאתי.... :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שנכון נכון - כמות הניתוקים אצל אלו שמחוברים לערוצי זהב פשוט בלתי ניסבלת.

זה נראה כי זו החברה היחידה שעדיין לא התבגרה במקצת , והשכילה מהו "אינטרנט" ולמה ניתוקים פה הרבה יותר בעיתיים לה מאשר ניתוקים בערוצי הטלויזיה.

adsl בכלל , כיום - הרבה יותר "יציב" , אבל אני נטשתי אותו רק בשל המחיר..

ועל מחיר זול , משלמים. (לי משנה הupload בעיקר , ומכאן שהכבלים הרבה יותר תקציביים לצרכים שלי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רוצה לדחוף את האף או משהו

אבל לפי הרבה אנשים שאני מכיר כבלים זה ממש לא משהו ויש עם זה הרבה תקלות

זה שאחד ל10 איש מרוצה מהכבלים שלו לא אומר כלום

אני חושב שהADSL בארץ רץ הרבה זמן ולהרבה אנשים יש איתו מזל

בקשר לספקים... כולם חארות רק שיוצא לחלקם רושם טוב על אנשים מסויימים בכל מקרה זולים וטובים הם:

012 וברק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1 מ-10 אנשים מרוצים זה הרבה? אני מקווה שאתה לא מתכוון מבחינה חיובית, אם כן, התרגלת לרמת שירות שבארה"ב כבר מזמן

היו עושים עליה CLASS ACTION LAWSUIT (תביעה ייצוגית) שהיתה נגמרת במיליארד דולר פיצויים ללקוחות...

יש באמת המון בעיות עם הכבלים, (לי בעיקר ניתוקים, המהירות סבירה בדרך כלל).

אבל אני (012/ערוצי "זהב") שכבר מזמן נואשתי להתקשר לתמיכה שלהם (בממוצע חצי שעה המתנה טלפונית על חשבוני בשעות שיא- לא תודה וגם זה לרוב לא פותר כלום).

לא בטוח ש- ADSL יותר טוב, מכיוון ששם הגורם הקריטי זה המרחק שלך מהמרכזיה, דבר שאני לא יודע לחשב אותו. אם אתה

גר קומה מעליה, אז על הכיפאק, ברור ש- ADSL יעבוד יותר טוב, אבל אין לי מושג איך מוצאים את המרכזיה שלך.

אם זה 2 קילומטר (קרוב להגבלה המקסימלית) אז אולי עדיף להשאר בכבלים.

ADSL אולי יותר יציב ופחות ניתוקים - הדוד שלי שייש לו ADSL בבזק בינלאומי, הוריד בשבילי משהו (שאצלי לא יכולתי להוריד כי האינטרנט המהיר שלי סירב להתחבר ל- FTP הזה ו-012 לא יכלו לפתור את הבעייה אחרי שעות בטלפון) זה לקח לו 3 ימים רצוף וה-ADSL התנתק לו אולי 4-5 פעמים, בכבלים זה היה לוקח יותר זמן עם כל הניתוקים.

החשש השני שלי עם ה- ADSL זה עניין הקו טלפון שהחיבור הזה זקוק לו, אצלי זה מתחלק עם קו פקס משרדי קיים (אנחנו לא נוסיף קו בשביל זה), שמקבל כל יום 20 פקסים בממוצע, אני לא יכול להרשות לעצמי שה- ADSL יפריע לפקס כשגולשים בעת בקבלת פקסים, מבחינה זאת הכבלים, שהם נפרדים לחלוטין מבזק, לא עושים שום בעיות כמובן ובגלל זה בחרתי אותם. (אני מבין שה- ADSL מתוכנן ככה שהוא עובד

ב"תדר אחר" מהפקס על אותו קו, אבל אני לא סומך על זה, אני מעדיף פיזית להרחיק את האינטרנט המהיר מהתשתיות האמינות במשרד,

שלפחות לא יקלקל אותן אם הוא לא עובד בעצמו ...)

יש נקודה נוספת שאת ה- ADSL יותר קל לשתף את האינטרנט לכמה מחשבים עם , כי חברות הכבלים החליטו לנסות למנוע מהמשתמשים שלהם לשתף, למרות שהן בעצמן לא מציעות שירות כזה בכלל - אולי כי הן חוששות שאז המשתמשים

באמת ינצלו את רוחב הפס המקסימלי ששילמו עליו וייתחברו כל הזמן כמו שהובטח להם שאפשר, והן לא בנו על זה בתכנון התשתית?

בזק כנראה כן תיכננה את התשתית לתמוך במה שהבטיחה בפרסומות (למעט מגבלת המרחק מהמרכזיה שזו מגבלה אובייקטיבית של הטכנולוגיה ולא תיחמון של החברה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לטענת המרחק מהמרכזיה, אני אפנה אותך לת'רד הזה, שם דיברו קצת על העניין הזה, או יותר נכון, על ההטעייה הזאת.

בקשר לכך שאתה לא סומך על פקס ואינטרנט מהיר באותו קו, אתה חושש לחינם. כל משתמש ADSL יוכל להגיד לך שהוא עובד עם וטלפון/פקס על אותו קו, ואני לא שמעתי על בעיות שאחד מפריע לשני. אני עובד כבר הרבה מאוד זמן עם ADSL, ולי אישית מעולם לא הייתה בעייה כזאת. כמו שאמרת, ADSL מפריד את התדרים הנמוכים מהגבוהים, לכן הם לא אמורים להשפיע אחד על השני. ואם יש בעייה בקו, עם או בלי ADSL- זה בכל זאת היה מפריע לך לפקס, ככה שאפשר להגיד של-ADSL אין ממש קשר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואתם יודעים מדוע "כל" האנשים שמחוברים ל ADSL מרוצים? כי אלו שלא יהיהו מרוצים פשוט לא מאפשרים להם להתחבר.

אני בתור תושב הפריפריה (גם כן פריפריה, שני קילומטרים ממני יש מרכזיית ADSL) חיכיתי כשנה עד שיגיע ה ADSL לאזורי, כמובן שבזק דחו שוב ושוב וגם היום אחרי שנה וחצי אין ADSL וגם לא יהיה בשנה הקרובה.

לבינתיים אני מחובר לכבלים ומעבר למספר בעיות תשתית שהיו בהתחלה (שאחרי שצעקתי על מרכז השירות שיזמנו טכנאי בכיר הבעיה נפתרה, מדובר היה בכבל שאכלו העכברים :P) האינטרנט עובד מצוין, במהירות המכסימלית, וללא חייגן.

ואגב.. אני מחובר לתבל.

אז אם כבר תשנו את הכותרת ל - "עצה לחיים, לא לכבלים דרך ערוצי זהב"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono:

אני לא יודע מה יתכם, אני ועוד משהו כמו 9 חברים כלנו דרך זהב וערוצי זהב והכל טס!

פינגים בתוך הארץ בין 30-60, בחול בין 80-150, ב1.5 מגה ביט המהירות מתייצבת על מ195 KBS שזה יותר ממה שזה צריך.

תנסה לבקש מאינטרנט זהב חודש ניסיון ותראה אין האינטרנט טס לך!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני עם 012 וערוצי זהב עכשיו הכל טוב אבל זה התחיל להיות טוב רק עכשיו. כשרק עשיתי את האינטרנט בכבלים הוא עבד לי חצי שעה ופתאום הפסיק לעבוד המודם התכבה ונדלק ולא הצליח להיסתנכרן מייד התקשרתי ל-לערוצי זהב והם שלחו עליי טכנאי הביתה הוא בא הזיז משהו והמודם חזר לעבוד הוא הלך ואחרי חצי שעה שהוא הלך המודם עוד הפעם הפסיק לעבוד עוד הפעם התקשרתי לערוצי זהב ועד פעם נשלח טכנאי וככה זה היה בשבוע הראשון ובקיצור היו אצלי בבית 15 טכנאים של ערוצי זהב שאף אחד מהם לא פתר לי את העיה עד שאבא שלי התעצבן התקשר אליהם עשה שם בלאגן והם שלחו לי את הטכנאי הראשי שלהם או משהו כזה... הוא בא וסידר את הבעייה מסתבר שאחד מהחיבורים שעשו לי היה דפוק וכל מה שהיה צריך לעשות זה להחליף אותו.

וכל מה שרציתי להגיד זה שהשירות לקוחות של ערוצי זהב הוא זוועה והטכנאים... >:( >:(>:( >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואתם יודעים מדוע "כל" האנשים שמחוברים ל ADSL מרוצים? כי אלו שלא יהיהו מרוצים פשוט לא מאפשרים להם להתחבר.

אני בתור תושב הפריפריה (גם כן פריפריה, שני קילומטרים ממני יש מרכזיית ADSL) חיכיתי כשנה עד שיגיע ה ADSL לאזורי, כמובן שבזק דחו שוב ושוב וגם היום אחרי שנה וחצי אין ADSL וגם לא יהיה בשנה הקרובה.

לבינתיים אני מחובר לכבלים ומעבר למספר בעיות תשתית שהיו בהתחלה (שאחרי שצעקתי על מרכז השירות שיזמנו טכנאי בכיר הבעיה נפתרה, מדובר היה בכבל שאכלו העכברים :P) האינטרנט עובד מצוין, במהירות המכסימלית, וללא חייגן.

ואגב.. אני מחובר לתבל.

אז אם כבר תשנו את הכותרת ל - "עצה לחיים, לא לכבלים דרך ערוצי זהב"

מסכים. אני גם בתבל והעסק חלק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני עם 012 וערוצי זהב עכשיו הכל טוב אבל זה התחיל להיות טוב רק עכשיו. כשרק עשיתי את האינטרנט בכבלים הוא עבד לי חצי שעה ופתאום הפסיק לעבוד המודם התכבה ונדלק ולא הצליח להיסתנכרן מייד התקשרתי ל-לערוצי זהב והם שלחו עליי טכנאי הביתה הוא בא הזיז משהו והמודם חזר לעבוד הוא הלך ואחרי חצי שעה שהוא הלך המודם עוד הפעם הפסיק לעבוד עוד הפעם התקשרתי לערוצי זהב ועד פעם נשלח טכנאי וככה זה היה בשבוע הראשון ובקיצור היו אצלי בבית 15 טכנאים של ערוצי זהב שאף אחד מהם לא פתר לי את העיה עד שאבא שלי התעצבן התקשר אליהם עשה שם בלאגן והם שלחו לי את הטכנאי הראשי שלהם או משהו כזה... הוא בא וסידר את הבעייה מסתבר שאחד מהחיבורים שעשו לי היה דפוק וכל מה שהיה צריך לעשות זה להחליף אותו.

וכל מה שרציתי להגיד זה שהשירות לקוחות של ערוצי זהב הוא זוועה והטכנאים... >:( >:(>:( >:(

אם שלחו לך 15 טכנאים בשבוע

זה יוצא 2 טכנאים כל יום

זה אומר שכל פעם שהתקשרת עליהם הם שלחו לך טכנאי תוך כמה שעות!

ברוב החברות צריך לחכות כמה ימים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון אחד מעשר אנשים זה הרבה יחסית

ודבר שני אתה סותר את עצמך

אמרת בהתחלה שאתה מכיר הרבה אנשים שיש להם בעיות עם בכבלים

התבלבלתי

חשבתי שאמרת שאחד מ-10 אנשים לא מרוצה...

טעות שלי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...