דיון טרגדיית החללית קולומביה ,מותם של צוות החללית ובפרט אילן רמון ז"ל - עמוד 9 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון טרגדיית החללית קולומביה ,מותם של צוות החללית ובפרט אילן רמון ז"ל

Sting

Recommended Posts

זאת הצ'לנג'ר אפשר לראות בברור את הדליפה מהמיכל של הדלק (הכתום) אותה דליפה קטלנית שפוצצה את הצ'לנג'ר. את החלק שפגע בקולומביה בקושי אפשר לראות בגלל שהוא היה קטן מאד ביחס למעבורת

עריכה: מי שלא ראה עכשיו את הטקס לזכרם של האסטרונאוטים הפסיד טקס מרגש ביותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 158
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עם כמה שזה עצוב כשמתים אנשים, אני חושב שזה מגיע לנו ולהם.

יש גבול, כמה בילבלו לנו במח שזה בטוח וחשוב ואלף ואחת שטויות אחרות.

כדאי שנוריד קצת את האף שלנו, כי לטבע והגורל יש דרכים מאד מקוריות להוריד לנו את האף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדאי שנוריד קצת את האף שלנו, כי לטבע והגורל יש דרכים מאד מקוריות להוריד לנו את האף.

טוב אז מחר תגיד גם שלאילו שטסים גם מגיע למות כי אם אלוהים היה רוצה שנעוף, היה נותן לנו כנפיים וגם לאלו שנוסעים במכונית כי אם אלוהים היה רוצה שניסע היה נותן לסבתא גלגלים. נו באמת!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועוד כמה דברים רציתי לומר:

1) זוהתה גופתו של אילן רמון ז"ל - לפחות יהיה למשפחה משהו לקבור.

2) נמצאה חתיכה מדגל חיל האויר אותו לקח אילן בטיסתו לחלל:

desk05020311.jpg

(תמונה מאתר מעריב)

3) אתר הנצחה לאילן רמון ז"ל:

http://izkor.net/frames.cfm?page=Client&ClientID=124

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שמגיע לאנשים למות בגלל שהתקשורת עשתה מזה hype על דעת עצמה.. הם האחרונים שאשמים

(במיוחד משפחת רמון שביקשה להרגיע את הכל עוד לפני שהמעבורת הלכה, וגם אחרי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חס וחלילה לא התכוונתי שמגיע למישהו למות וגם אם אני חושב שכן בטח שאין לי את הזכות לשפוט.

המסר שאנחנו קיבלנו הוא החשוב בסופו של דבר. אנחנו הולכים כמו עוורים אחרי אמריקה הגדולה וה"נאורה" וזה יתפוצץ לנו בפנים.

אולי הגיע הזמן לדאוג לעצמינו במקום לתלות את גורלינו בגורלה של מדינה אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועוד כמה דברים רציתי לומר:

1) זוהתה גופתו של אילן רמון ז"ל - לפחות יהיה למשפחה משהו לקבור.

2) נמצאה חתיכה מדגל חיל האויר אותו לקח אילן בטיסתו לחלל:

desk05020311.jpg

(תמונה מאתר מעריב)

3) אתר הנצחה לאילן רמון ז"ל:

http://izkor.net/frames.cfm?page=Client&ClientID=124

קצת סטייה מהנושא אבל אני לא יכול להתעלם פשוט! זהו המקרה השלישי (המקרה הקודם היה בקבר יוסף אם איני טועה) שקורה אסון שמעורב בו דגל , הדגל אמנם נפגע אך סמל ה"מגן דוד" לא ניזוק כלל!! וזה המקרה השלישי שזכור לי ובפעמים הקודמות הזכירו את העניין גם בחדשות. אני לא יודע את חשיבות העניין לכם וכמובן שהוא מתגמד ואפסי לעומת חיי אדם אבל שזה קורה פעם אחר פעם אני לא יודע אם להתייחס לזה כאל צירוף מקרים או כאל מקרה מכוון.

אני מקווה למצוא תמונה ברשת של הדגל ממערת המכפלה שנשרף או נפגע מירי והמגן דוד נשאר שלם ללא פגע ....... משהו מאוד מוזר לא יודע מה להגיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העובדות הן שאילן רמון הביא 14 דגלים, כמו כן כפי שאתם וודאי יודעים המגן דוד במרכז הדגל.

ולכן יש סבירות הגיונית שישארו שרידים של הדגל.... ומכיוון שנשארה חתיכה גדולה מהדגל סביר גם שהמרכז ישאר.

אם כל הדגלים היו שורדים עם המגן-דוד במרכז הייתי אומר שאכן יש סמליות. אבל כאן יש רק סמליות כפי שהתקשורת רוצה לראות אותה. (והתקשורת אוהבת סמלים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העובדות הן שאילן רמון הביא 14 דגלים, כמו כן כפי שאתם וודאי יודעים המגן דוד במרכז הדגל.

ולכן יש סבירות הגיונית שישארו שרידים של הדגל.... ומכיוון שנשארה חתיכה גדולה מהדגל סביר גם שהמרכז ישאר.

אם כל הדגלים היו שורדים עם המגן-דוד במרכז הייתי אומר שאכן יש סמליות. אבל כאן יש רק סמליות כפי שהתקשורת רוצה לראות אותה. (והתקשורת אוהבת סמלים)

קשה להביע קצת סולידריות אני רואה. >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו בסדר אני מדבר על שלושה מקרים שונים וללא קשר לתקשורת ומה שהיא אוהבת לנפח או לסלף אלו עובדות וכמו שאורי אמר, צירוף מקרים שחוזר על עצמו פעם שלישית או שאכן ישנה סמליות כלשהיא הנסתרת מעינו של אדם?

אני לא רואה קשר בין הישרדות המגן דוד בשלושה מקרים שונים לבין היותו במרכז הדגל ....... ממש לא מבין את ההקשר :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה להביע קצת סולידריות אני רואה. >:(

מה הקשר לסולידריות? ציון עובדה שמתנגשת לכם בתיאורית המגן דוד המיסטי?

אסף- זה לא 3 מקרים מתוך 3 מקרים.. זה 3 מקרים מתוך דיי הרבה.

הקשר בין המרכז לזה שהוא נשאר ברור- הקצוות נשרפים ראשונים, ונקרעים ביתר קלות משם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא שאני מיסטיקן או מאמין באמונות תפלות או סוחף את הת'רד במגמה רוחנית-דתית או משהו, כנראה המאחז בכל המוטיבים שעשויים להביא לחלק מהגאווה הלאומית שאבדה לנו באסון מביא לכל סמל שעשוי להתפרש כ"משהו על טבעי" מקבל מובנים גרנדיוזיים מאוד.

גם אתה בעצמך, דרור, הזכרת את ה"אירוניה" שהאסטרונאוט הישראלי הראשון התרסק "דווקא" בעיירה בשם פלסטין ויש את אלו שפירשו אפילו את שעת הנחיתה 16:16 לסמליות ועשו את הקשר לכנסת ה-16 וכנ"ל את אותה עובדה שמעבורת משוכללת עם אמריקאים וישראלים התרסקה בעיירה בשם פלסטין ותמיד יהיו את אלו שיגידו שהמעבורת התרסקה כי הנחיתה תוכננה לשבת.

השאלה שאני שואל את עצמי האם באמת יש קשר כלשהוא מיסטי, דתי או איך שכל אחד יפרש את העניין או שזו סתם "תקרית".

אני לא איש דתי, מעולם לא הייתי, גם מיסטיקן ומאמין באמונות תפלות אני לא אבל לאט לאט יש כל מיני נקודות מוזרות במקרה הזה שחיבור ביניהן הופך את העניין למוזר עוד יותר! אתם לא חושבים? דרור ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנקודה היא שניתן למצוא היום קשר בין כל דבר לכל דבר שלא בהכרח קשורים, תלוי איך מחפשים ומפרשים את הקשר (או הקשר לכאורה).

על לא מעט קשרים דיברו, כמו הקשר בין ה 11 שבתאריך 11 בספטמבר וצורתם של מגדלי התאומים.

הקשר בין שעת ההתרסקות לכל מספר אחר לא רק שמקרי בהחלט אלא דימיוני. מדוע? מכיוון שהמעבורת התרסקה באזור זמן אחר שם זו לא השעה.

בנוגע להתרסקות החללית.. במשך כל תהליך ההתרסקות שברי החללית עברו כברת דרך של 60 קילומטר, ולכן השברים לא התרסקו על עירה מסויימת אלא בכל רחבי טקסס. כמו כן , על פי המכ"ם המעבורת עצמה התפוצצה דווקא מעל דאלס .

אגב.. מדענים החליטו להפריך את תורת ה "קשרים" הזו והחליטו לתת דוגמה - הידעתם שאם תקחו מספר אתרים חשובים על המפה של ניו-יורק תקבלו את קבוצת הכוכבים ליאו? האם יש קשר או "הוראה מהכוכבים" ? ממש לא.

נ.ב. אין שום קשר בין סולידריות להבדל בין עובדות ושמועות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...