דיון טרגדיית החללית קולומביה ,מותם של צוות החללית ובפרט אילן רמון ז"ל - עמוד 10 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון טרגדיית החללית קולומביה ,מותם של צוות החללית ובפרט אילן רמון ז"ל

Sting

Recommended Posts

• תגובות 158
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מי שמנוי על דו"ח אמין של אדו אמין קיבל היום מייל עם כמה פירושים מאוד מענינים לגבי האסון. נכללו גם כמה הוכחות לזיופי התקשורת...

אחת מהתאוריות שתפסה את עיני:

התותח הקדוש. הנקודה החלשה ביותר בסיפור של נאסא היא רעש ההתפוצצות. האם מגובה של עשרות קילומטרים, שואלים הסקפטים, ניתן בכלל לשמוע התפוצצות המתרחת באוויר דליל? הרעיון הזה נלקח לאקסטרים במקום אחד, ולפיו הרעש לא הגיע מהחללית אלא מהאדמה. החללית, לפי תיאוריה זו, פשוט, הופלה - על ידי תותח-על הפועל לפי עיקרון הדף שפיתח טסלה, כמכת מנע למניעת מלחמת העולם השלישית העומדת לפרוץ בקרוב. טסלה הוא ממציא המנוע החשמלי, בן תקופתו ומתחרה של אדיסון, שלא זכה לפרסום ונדחק לשולי ההיסטוריה בגלל מוזרותו. הוא חביב מאוד על דו"ח אמין, משום שהתנגד לכל הבל על-טבעי - אך בו בזמן עמד על כך - ועוד בפני הביוגרף שלו - על כך שישויות שמעבר מביאות לו תרשימים להמצאות חדשות. רגע, אבל אם החללית הופלה על ידי תותח-על, איך זה מסתדר עם הסדק בכנף, שנראה באתר מעריב באנגלית? זיוף, קובעים חסידי תיאורית "התותח הסקאלארי", ומוכיחים שמה ששודר בטלוויזיה לא היה אלא ריטוש פוטושופי. לתיאורית התותח הקדוש יש עוד חיזוק: צילום של צלם מסן פרנסיסקו, המראה הבהובים כחולים ליד המעבורת טרם ההתפוצצות.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי שדבר כזה מתפורר מהר כלכך,יהיו שינויים גדולים אבל לא התפוררות

אני מהמר שזה רק עניין של זמן עד שתוכנית החלל האמריקאית תפסק סופית.

אני בספק גם אם הם יוכלו לממן את זה אחרי שהם יסתבכו בעיראק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להגיד שאמריקה תבטל את תוכנית החלל זה כמו להגיד שעירק באמת תתפרק מנשקה, ומעבר לכך, אם באמת התוכנית תתבטל זאת תהיה קפיצת מדרגה ענקית אחורה בזמן. צריך רק להזכר במלחמה הקרה בכדי להבין שתוכנית החלל האמריקאית לא תתבטל ולא יכולה להתבטל.

בכלל, Se7en או שאתה מדבר בציניות או שאתה ממש שמאלני, אני עדיין לא הבנתי מה הטעם בכל השנאה שלך לארה"ב. חשוב שתזכור, בזמן שאתה כל כך שונא אותה, שלולא ארה"ב לא הייתה מתקיימת!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה? זה שאנחנו תלוים בהם כממשל מפריע לי בצורה כלשהי לשנוא אותם כעם? כל מי שכאן מכיר אמריקאים (יותר מטיול של שבוע בניו יורק...) יעיד - הם העם הכי מטומטם שנברא אי פעם. אתם יודעים? אומרים ששתי המדינות, וארה"ב, מתחלקות 10 אחוז, ו90 אחוז. בישראל, 90 אחוז חכמים, 10 טפשים. בארה"ב, 10 אחוז חכמים, 90 אחוז, טפשים. מה משותף? בשתי המדינות, ה10 אחוז מנהלים את המדינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שטויות...

אמריקה לעולם אבל לעולם לא תבטל את תוכנית החלל

זה כבר אחד מהסמלים שלהם...

אחרי כל הכסף ההשקעה האבדות לצערנו

אין סיכוי שהם יוותרו

עוד 10-20 שנה הטיסות יהיו מאוד מאוד שיגרתיות...

ובטוחות מאוד...

הכל עיניין של זמן

אל תשכחו שהאדם ניסה לטוס זה הי נראה כמו סרט מצוייר

אנשים קפצו מצוקים עם חתיכת קרטון...

מה לא עשינו ונעשה בשם המדע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה? זה שאנחנו תלוים בהם כממשל מפריע לי בצורה כלשהי לשנוא אותם כעם? כל מי שכאן מכיר אמריקאים (יותר מטיול של שבוע בניו יורק...) יעיד - הם העם הכי מטומטם שנברא אי פעם. אתם יודעים? אומרים ששתי המדינות, וארה"ב, מתחלקות 10 אחוז, ו90 אחוז. בישראל, 90 אחוז חכמים, 10 טפשים. בארה"ב, 10 אחוז חכמים, 90 אחוז, טפשים. מה משותף? בשתי המדינות, ה10 אחוז מנהלים את המדינה.

אתה יודע זה הדבר הכי חכם ששמעתי בחיים שלי!!!.

אף פעם לא חשבתי על זה! האינטלקטואליות שלך תלויה באיפה שאתה גר מדהים!... אם לא שמת לב זאת הייתה ציניות ואני מניח שאתה אחד מעשרת האחוזים של הטיפשים בארץ אה?.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

So true!

ואנחנו במשך השנים עשינו הרבה כסף על הטימטום האמריקאי.

ובחזרה לנושא - תאמינו או לא, יש גם סיבה כלכלית לתכנית החלל. אמריקה הגדולה והעשירה צריכה לשמור על רמה מסויימת של מיתון, וזאת על מנת למנוע מצב של עודף יצור בתעשיה, שיגרום למפולת כלכלית כמו ב 1929. והפתרון הוא - לזרוק את הכסף לחלל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להגיד שאמריקה תבטל את תוכנית החלל זה כמו להגיד שעירק באמת תתפרק מנשקה, ומעבר לכך, אם באמת התוכנית תתבטל זאת תהיה קפיצת מדרגה ענקית אחורה בזמן. צריך רק להזכר במלחמה הקרה בכדי להבין שתוכנית החלל האמריקאית לא תתבטל ולא יכולה להתבטל.

בכלל, Se7en או שאתה מדבר בציניות או שאתה ממש שמאלני, אני עדיין לא הבנתי מה הטעם בכל השנאה שלך לארה"ב. חשוב שתזכור, בזמן שאתה כל כך שונא אותה, שלולא ארה"ב לא הייתה מתקיימת!

אני לא שמאלני ולא ימני ולא כל הגדרה נפוצה אחרת. אני חי פה בדיוק כמו כולם ואוכל בדיוק את אותם סרטים כמו כולנו ביום יום.

בשונה מרוב האנשים אני באמת ובתמים מאמין שזה הסוף לעולם כפי שאנו מכירים אותו. יש סימנים ברורים לכך כל יום אבל רוב האנשים כל כך שבויים בצורת חיים המערבית ה"נאורה" שהם לא רואים שאין לזה בסיס והכל פשוט קורס לנו מתחת לידיים...המערכת פשוט קורסת וזה יקרה גם באמריקה הגדולה והמפותחת כי אין להם שום בסיס ערכי שיחזיק את היסודות של כל האמפריה הזאת.

המערכת קורסת לא רק בגלל שאנשים טפשים. המערכת קורסת כי היא גורמת לאנשים לחטוא אחד כלפי רעהו בכל דרך אפשרית העולה על הדעת. אין לזה בסיס לא ערכי, לא מוסרי ובטח שלא ברמה הכלכלית שחצי מהאנשים נמצאים בה היום.

אי אפשר כל היום לרצוח כי אני שונא אותו, לגנוב כי אני רוצה, לאנוס כי אני לא יכול לשלוט על צרכי, לפגוע אחד בשני פיסית רוחנית ונפשית בשלל צורות וגוונים רק כי אפשר ועוד אלף ואחת דוגמאות.

כדאי אולי שפעם אחת באמת כל אחד פה יעשה חשבן נפש וישאל את עצמו מה הוא תרם למצב הגרוע שבו אנו נמצאים היום במקום לחפש איפה השני אשם. כל אחד יגלה שגם הוא אשם קצת וינסה לתקן במקום למצוא איפה לטייח וכדי להרגיש יותר טוב ימצא גם את מי להאשים(מרשם בדוק לטיפול בבעית האשמה. אותה תחושה שאנו מרגישים רגע קצר אחרי שאנו עושים משהו לא בסדר)...כי ככה זה לא ימשיך! וזה לא משנה במה אתם מאמינים או במי או במה ולא משנה כמה כסף יש לאמריקה או כמה יש לנו. כי גם כשכל התנאים קיימים המערכת לא עובדת.

-איך יותר ממיליון איש הגיעו במדינה לחרפת רעב?(והמספר רק גדל)

-איך אנו מתאבדים אחד על השני ונהרגים במאותינו על הכבישים? בין 550 ל-650 איש נהרגים ועשרות אלפים נפצעים בשנה. (לשם השוואה מתחילת אינתיפאדת אל אקצה נהרגו כ-750 ישראלים. אנחנו לא צריכים אויבים)

-איך אנחנו על כל שטות מתחילים להרוג ולהכות אחד את השני גם פיסית וגם מילולית לפני שאנו מבינים מה קרה בכלל או מי האדם העומד מולנו וכוונותיו?

לא כל מה שקורה פה קורה בגלל שהמתנחלים, קיבוצים, חרדים ושאר קבוצות מקבלים כסף מכספי משלם המיסים ואין תקציב לחינוך. זה לא קורה בגלל שהוא שמאלני והוא ימני. זה גם לא קורה בגלל שהוא שקרן וההוא טיפש. ולא בגלל שההוא נוטל 20 אחוז מהנטל וההוא 80. אילו רק תוצאות!

רוב הדברים קורים בגלל שיש לנו כל כך הרבה לעצמינו ששכחנו איך להתנהג אחד לשני. כל אחד שהשיג משהו חושב שהוא איזה משהו מיוחד ומתנהג כאילו הוא המציא את הגלגל ועכשיו הוא יכול לזלזל ולדרוך על מישהו כדי להרגיש יותר גדול.

אין פה חוק ואין פה סדר כי המוסר לקוי וזה מתחיל בדברים הקטנים שאנחנו עושים ביום יום. כל אחד עושה מה שבא לו ולא דופק חשבון לאף אחד. הבעיה שככה זה גם נראה.

-איך הגענו למצב ששני יהודים לא יכולים לשבת ביחד בסבבה ולדבר על הבעיות במקום להתבצר?

-למה שהערבים ידברו איתנו על שלום אם אנחנו לא יכולים לדבר אחד עם השני?...למה שיאהבו אותנו בעולם אם אנחנו שונאים את עצמינו?

בכל אופן אני אומר שבטווח של 4-5 שנים אנחנו כבר אחרי הקריסה שואלים שאלות שהתשובות להן היו ברורות לנו מלכתחילה. רק שרובינו מעדיפים להתעלם ברמה זו או אחרת כדי להשקיט קצת את המצפון.

זו דעתי! זכותכם לקבל אותה וזכותכם לא לקבל אותה. כך או כך אני נהנה להשתתף בדיון עם אנשים שיש להם מה להגיד.

נ.ב

maCr0T, אהבתי ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע איך הם מתכוונים לעשות את זה אבל הם מתכוונים לנסות ולהרכיב את המעבורת בחזרה, עד כמה שניתן, מתוך איזה 20,000 חלקים! אולי זה ישפוך קצת אור על מה שקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...