מה דעתכם על תשלומים בחתונות ואירועים משפחתים אחרים?-עדכון היתי בחתונה - עמוד 9 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה דעתכם על תשלומים בחתונות ואירועים משפחתים אחרים?-עדכון היתי בחתונה

stone cold

Recommended Posts

האומנם?

מי את שתחליטי על סמך דבר כה פעוט ומפגר כי רק חסרי ביטחון עושים כן?

האם רק כאלו שלא מצליחים להשיג סקס מאוננים? האם רק כאלו עם זין קטן משווים גודל? האם רק בנות שמנות עושות דיאטה?

חוץ מזה, חוסר ביטחון הוא דבר לחלוטין לא מוחלט, וכולנו חסרי ביטחון במידה כזו או אחרת, ותאמיני לי, זה שחברים שלי השוו איתי את גודל הזין שהיינו בכיתה ח' לא אומר שיט על כמות הביטחון שלי.

חחח, אתם גם שיחקתם במשחק הזה שבו כולם מביאים ביד בצוותא, משפיכים על סנוויץ' ומי שגומר אחרון גומר את של כולם? :lol:

זה מצחיק שגברים דואגים לגודל של הזין שלהם יותר מאשר נשים דואגות לגודל של התחת שלהן, זה הכל. גם אם יהיה לך שם בול עץ, זה לא שווה אם לא יודעים מה לעשות איתו. אני חושבת שהחברה מנפחת את החשיבות של זה מאז שחר האנושות שלא לצדק.

מעבר לכך, כל אלו שהזכרת למעלה (אולי חוץ מהמאוננים) הם חסרי בטחון עצמי.

מה נראה לך גורם לבחורה עם גזרה בריאה להתחיל לעשות דייטת רצח? חוסר בטחון שגורם להפרעה בשיפוט שלה ולחשוב שהיא צריכה להראות כמו צורכת הרואין כדי להיות מושכת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 203
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חחח, אתם גם שיחקתם במשחק הזה שבו כולם מביאים ביד בצוותא, משפיכים על סנוויץ' ומי שגומר אחרון גומר את של כולם? :lol:

מה?!?^!?^?!^?!^?!^?!?!?~!?!?!?!!?!?!?!%!^|!^)!^?!^?!??!!?!?!?!?!?!?!!?!?!?

את לא רצינית.

נכון? :o

פאק, ידעתי שיש כאלה שמאוננים ביחד(נראה לי מגעיל בטירוף, אני מעדיף לעשות את זה לבד) אבל פאק... זה ממש חולני כבר.

ברמות.

פאק.

כע זה לא משנה לבחורה גודל הזין בלה בלה בלה... מה לעשות, אנחנו דואגים לזה, כאלו אנחנו מאז שחר האנושות... גדול יותר, גבוהה יותר... זה יצר אנושי בסיסי.

השדיים של אורית פוקס הם המקבילה הנשית לכך(זה שהיא והשדיים שלה מגעילים בטירוף זה משהו אחר).

אגב דריה, סוף סוף הבנתי למי את דומה... אני זוכר פעם ראשונה שראיתי תמונה שלך חשבתי שאת דומה למישהי שאני מכיר/ראיתי פעם ולא הבנתי למי... עכשיו הבנתי.

Annie Lennox.

http://stage6.divx.com/user/MusicAddict/video/1220109/Sweet-Dreams

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אירועים זו אכן מכה לא כתובה. בעצם היא יכולה להיות כתובה, בצורת צ'יק.

לא סתם אין לי עשרות חברים ואני בקשר קרוב רק עם בני משפחה מעטים, זה גם חוסך אנרגיה וגם כסף מסתבר :)

אז מה אם אתה בן 29? אני בן 22 ועדיין חושב שזה בסדר לתת כסף משותף עם ההורים - למשל 400 שקל לקרובים - 200 ממני ועוד 200 מאמא שלי. במידה ואני אשכרה הולך לאירוע... :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Vitnir

"זה מצחיק שגברים דואגים לגודל של הזין שלהם יותר מאשר נשים דואגות לגודל של התחת שלהן,"

לא יודע מה אתך, אבל נשמע לי הגיוני לגמרי שאנשים דואגים מאוד כשמדובר במוח שלהם. ;D :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב דריה, סוף סוף הבנתי למי את דומה... אני זוכר פעם ראשונה שראיתי תמונה שלך חשבתי שאת דומה למישהי שאני מכיר/ראיתי פעם ולא הבנתי למי... עכשיו הבנתי.

Annie Lennox.

http://stage6.divx.com/user/MusicAddict/video/1220109/Sweet-Dreams

אתה הראשון שאומר לי את זה. יש משהו אבל מעט מאד. יש

אמרו לי שאני דומה לגמדה מ"שולחן לחמישה", לוינונה ריידר, ג'ינה גרשון ואפילו אנג'לינה - אבל זה היה כנראה שקר גס ושורת פתיחה עלובה. אני יודעת בוודאות שיש התאמה של 90% מתווי הפנים שלי לשל Adriana Karembeu, אבל יש לנו הבדלי צבע - היא בלונדינית בהירה תכולת עיניים. אני "שחורה". ;D

Vitnir

"זה מצחיק שגברים דואגים לגודל של הזין שלהם יותר מאשר נשים דואגות לגודל של התחת שלהן,"

לא יודע מה אתך, אבל נשמע לי הגיוני לגמרי שאנשים דואגים מאוד כשמדובר במוח שלהם. ;D :cool2:

מצחיק, אהבתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגיוני דווקא שמאירועים מגיעים לדבר על גודל הזין לא?

:s07:

בנראה שזה מה שמעניין אנשים...

אגב יש כאלה שרוצים אירוע גדול, מיוחד, שאנשים יזכרו, אולי כי פשוט בקליקה שלהם לא נהוג לדבר על גודל הזיין :screwy:

מה אתם חושבים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשחושבים על זה, גודל הזין אצל גברים מקביל לפאר החתונה אצל נשים. :o

את קובעת עובדה עובדתית לגבי יחסם של שני המינים לתחומים השונים , או שזאת סתם השקפת עולמך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגיוני דווקא שמאירועים מגיעים לדבר על גודל הזין לא?

ענק, למרות שלא יצא לי, שווה ניסיון :silly:

זה הולך ככה:

אני: היי מה קורה?

חבר: הכל טוב, הז*ן קצת גדל.

אני: גדלו לי שערות.

חבר: כבר גודלים לי בתחת.

אני: מזל שיש לך אחות, (המבין יבין).

סתם עכשיו ברצינות, בערך לשלם על כל ארועה בין 200 ל-800 ש"ח בערך 10+ פעמים בשנה זה נזק ענק.

קרירין, אתה לא מיתבייש אתה בגיל שאתה אמור להיות נשוי + ילדים + בית + מרצדס בחנייה האחורית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בגיל שאתה אמור להיות נשוי + ילדים + בית + מרצדס בחנייה האחורית.

גם בריכה ופילגש אל תשכח בריכה ופילגש ;D ;D ;D

ואם כבר לכמה אנשים בגילי אתה באמת חושב שיש בית ?

הבית של רוב האנשים בגילי שיך יותר לבנק מאשר להם (משכנתה כבדה)

המכונית אם היא חדשה -בתשלומים

האשה גם עובדת וגם מגדלת ילדים=אשה שעירה מתוסכלת ועצבנית כמו רוב הלקוחות שלי :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...