מה דעתכם על תשלומים בחתונות ואירועים משפחתים אחרים?-עדכון היתי בחתונה - עמוד 8 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה דעתכם על תשלומים בחתונות ואירועים משפחתים אחרים?-עדכון היתי בחתונה

stone cold

Recommended Posts

• תגובות 203
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

קרירין,

אני בערך בגילך והבעיה שלך בהחלט מוכרת לי.

וכמוך, אני פשוט לא מגיע לאירועים שאינני מרגיש נחוץ בהם. אחרי הכל 90% מההזמנות הן הזמנות נימוסין, תגיע או לא תגיע זה רק עניין של "כבוד" - אינך מוסיף כלום לאירוע מלבד העובדה שסופרים אותך בתור עוד 250 שקל להוצאות המטורפות.

חוץ מזה שמה שעורכי האירועים זוכרים מכל אירוע זה כמה כל אחד הביא במזומן, הרי מזמן אלה אינם חגיגות אלא פרוייקט פוזה.

ברגע שעוד אנשים ילמדו להגיד לא לאירועים שסובבים סביב כסף אולי הנורמה הפסולה הזאת של אירועי פוזה יפסק ואז החגיגה תהיה אמיתית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רק הכסף מציק גם כל העניין שהאירועים האלה בדרך כלל מאוד משעממים

אנשים נישארים הרבה "לתת כבוד" וזה יוצא איזה 5-6 שעות אם המונית מסריחה

וארוחות ברמת גאנק פוד

בבית כנסת אפשר לעשות באיזה חצי שעה וכל אחד יכול ללכת הביתה

במקום לבזבז שעות מהחיים אם אנשים שאתה קרוב אליהם רק בדם (ברוב המקרים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסעדת ברמה גבוהה גם בד"כ נוהגת ב"סחר הוגן", אם שמעת על המושג

הבנתי שסחר הוגן זה די בולשיט. אם את משלמת עוד שקל ל"סחר הוגן" אז בערך 80 אגורות הולכות לכיס המסעדה ו-20 אגורות הולכות ליצרן. זה נועד לתת לאנשים שמוכנים לשלם עוד כסף עבור "תרומה" לשלם את הסכום הזה. וה-20 אגורות האלו זה מספיק בשביל להכפיל את השכר שמשלמים ליצרן בדרום אמריקה, מזרח אסיה או אפריקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הבנתי שסחר הוגן זה גם כמו תעודה, לפחות בחו"ל, שבתי עסק מקבלים. בעיקר בתי עסק בתחומים בהם ניצול עובדים הוא נפוץ, כמו מלצרות וכדומה. זה גם סוג של אופנה/מודעות. כמו שיש אנשים שלא יקנו קוסמטיקה ומוצרי טיפוח שנוסו על , כך יש אנשים שלא ילכו למסעדה אשר מנצלת את הפועלים שלה ויורקת על זכויות העובד שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני באמצע הדיון הארוך הזה, בינתיים תגובה מהירה

תחשבו על מצב דמיוני

תנאי א, שכולם מתחתנים ולכל אחד יש מספר ילדים שווה, או יותר פשוט שכל אחד עושה במשך חייו 5 ארועים באולם.

תנאי ב, מספר המוזמנים לכל ארוע הוא אחיד.

תנאי ג, כל מי שהזמין אתכם אתם חייבים להזמין אותו

תנאי ד, התשלום הוא קבוע ואחיד.

מה יצא?

אתם לא מרוויחים שום דבר כי ההוצאות שלכם במשך כל החיים בארועים שוות להכנסות ב 5 הארועים שלכם.

אבל יש לכם עוד הוצאות של 5 ארועים!!!

כמובן שבמציאות בתנאים לא כל כך אחידים מה שאומר שחלק נדפקים פחות וחלק יותר והרבה יותר!!!

היחידים שמרווחים הם כל התעשיה שמסביב

שמלה מסריחה באלפי שקלים!!!

עדיף מסך 24 אינץ שנהנה ממנו כל יום במשך שנים והוא עולה פחות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אם לי אישית היו 5 אירועים בכל החיים אני מוזמן ליותר מי 5 אירועים בשנה זה בטוח

שלא לדבר על כל החיים

תכפיל את זה ב200-300 שקל ותיראה כמה כסף יוצא על הנושא בתקופת חיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התיאשתי מהקריאה וגם ראיתי שהנקודה שלי כבר הועלתה בדף 8 בערך...

גם אם לי אישית היו 5 אירועים בכל החיים אני מוזמן ליותר מי 5 אירועים בשנה זה בטוח

שלא לדבר על כל החיים

תכפיל את זה ב200-300 שקל ותיראה כמה כסף יוצא על הנושא בתקופת חיים

קצת פיספסת אותי ה300 איש נמצאים בארוע שלך 5 פעמים, גם אתה נמצא אצל כל אחד מהם 5 פעמים, כך שזה מתאזן ותעשיית הענק מסביב חיה טוב על חשבוננו -כמו שכבר נכתב קודם

הבעיה היא שיש לנו תרבות של עדר לא חושבים וגם כשחושבים זה בלי יצירתיות

מישהו יכול להסביר לי בישביל מה בכלל צריך להתחתן? מה אנחנו צריכים תעודה על זה שבחרנו לחיות עם מישהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פששש, גולם, אתה מפתיע.

רק חסרי הבטחון שביניכם.

האומנם?

מי את שתחליטי על סמך דבר כה פעוט ומפגר כי רק חסרי ביטחון עושים כן?

האם רק כאלו שלא מצליחים להשיג סקס מאוננים? האם רק כאלו עם זין קטן משווים גודל? האם רק בנות שמנות עושות דיאטה?

חוץ מזה, חוסר ביטחון הוא דבר לחלוטין לא מוחלט, וכולנו חסרי ביטחון במידה כזו או אחרת, ותאמיני לי, זה שחברים שלי השוו איתי את גודל הזין שהיינו בכיתה ח' לא אומר שיט על כמות הביטחון שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האומנם?

האם רק כאלו שלא מצליחים להשיג סקס מאוננים? האם רק כאלו עם זין קטן משווים גודל? האם רק בנות שמנות עושות דיאטה?

חוץ מזה, חוסר ביטחון הוא דבר לחלוטין לא מוחלט, וכולנו חסרי ביטחון במידה כזו או אחרת, ותאמיני לי, זה שחברים שלי השוו איתי את גודל הזין שהיינו בכיתה ח' לא אומר שיט על כמות הביטחון שלי.

:o :o :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האומנם?

גם אם אני אנסה לדלות מידה מסויימת של הגיון בפוסט הזה שלך אנ'לא יכול.. בגלל שזה מצחיק אותי מדי :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...