קניתי היום את הכרטיס 2900XT וייש לי בעיה דחופה!!! - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניתי היום את הכרטיס 2900XT וייש לי בעיה דחופה!!!

deelad

Recommended Posts

את הספק אני החלפתי בגלל שהוא התקלקל ורשמתי את זה(עם אתה לא מאמין תתקשר למעבדה שבדקה)

על הכרטיס הפסדתי 100 ש"ח -+ כבר דיברנו על זה לא(אתה לא יודע כמה הוא עלה לי, אבל אפשר להבין ;D)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 221
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מצטער להגיד לך אבל מה לעשות אני מאמין יותר לאתרי ביקורות עולמיים מפורסמים.

לא נשכח שאתה מכרת את הכרטיס שלך- 8800 בהפסד כספי גדול ועוד הוספת $ שלך וגם קנית ספק אחר שבסופו של דבר הפסדת הרבה $.

אתה גם פנבוי שלהם ככה שאתה לא בדיוק אוביקטיבי.

דריוורים לא מורידים טמפרטורה ;)

אוקיי, deelad תביא צילום של ה-HD2900XT במאמץ ב-NFSMW, אצלי פעם זה הגיע ל-76C-70C במאמץ....

אם הוא ייביא הוכחה שהוא דיבר אמת אז כל הפאנבויים של אנוידייה יפתחו את הפה מרוב שראו משהו לא יאומן כך: :eek2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, deelad תביא צילום של ה-HD2900XT במאמץ ב-NFSMW, אצלי פעם זה הגיע ל-76C-70C במאמץ....

אם הוא ייביא הוכחה שהוא דיבר אמת אז כל הפאנבויים של אנוידייה יפתחו את הפה מרוב שראו משהו לא יאומן כך: :eek2:

לא באמת כיוון שבGURU אין אזכור באיזו הם בדקו את הטמפרטורה אבל זה בבירור משהו כבד.

NFSMW ממש לא כבד אפילו העגלה שלי הרציה אותו בזמנו במצב סביר יחסית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזר לי שבכל העולם אומרים לבן ורק אתה אומר שחור (ידוע שהכרטיס חם).

אתם ראיתם את זה?!

http://www.guru3d.com/article/Videocards/432/7/

תגלגלו למטה ותפעילו את הסרטון על הCF של 2900XT .. צריך אטמים :P אבל הם חזקים בביצועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MW? אפילו ג'יפורס 6200 AGP מריץ אותו בלי בעיות... גם כשאין מאוורר אפילו הוא שורד לאיזה חצי שעה עד שהוא עושה ריסט (קרה לי...)

כדאי לפני שיוצאים עם הצהרה, שהיא תהיה הכי אוביקטיבית ומעמיקה. אני מאמין שה2900XT התקרר פחות מה8800, אבל קצת קשה להשוות כרטיס למשו שהיה לך כבר כשנגיד אתה יכול/מסוגל/במקרה תסתכל רק על המוסך שבמשחק עד שתמדוד טמפ' וכשמדדת ל8800 הסתכלת על המירוצים עצמם.

אני מאוד מצפה לפרטים, אבל גם מצפה מאוד שיהיו הכי הוגנים שיש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אני רוצה לציין שיש לי הרגשה שמישהו ניכנס לי למחשב כל הזמן ומאתחל לי אותו כי לפני שהוא כבה יש לי סימון קטן על המסך של כונן אומשהו כזה עם חץ כלפיי פנים.

דבר שני אני אמרתי שגם עם הכרטיס 8800 בדקתי אחרי שיצאתי מהמשחק כי אני פשות לא יודע איך בודקים בתוך המשחק!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

64 מעלות במאמץ...אשרי המאמין :P

זאת לא כזאת חוכמה למדוד טמפ' אחרי שיצאת מהמשחק. אם כבר תראה צילום מסך מסריקת הארטיפקטים של ATI Tool' date=' בזמן אמת.

[/quote']

הוא אמר לך שהוא הביא את זה אחרי שהוא ייצא מהמשחק?

בכל מקרה הוא התנסה בשני הכרטיסים והוא יודע יותר טוב מאיתנו מה חם יותר....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אמרתי , אבל אותה בדיקה עשיתי עם ה8800(אחרי שיצאתי מהמשחק).

בכל אופן אני מוריד עכשיו את התוכנה ואני מכווה שלא יכבו לי את המחשב.

עריכה: הורדתי את התוכנה איך מישתמשים בא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מפעיל RIVATUNER, באופציות יש לך ניטור מהירויות וטמפרטורות, מפעיל את זה, מריץ משחק (תוריד את הדמו לDX9 של LOST PLANET) נורמלי (!) ותריץ אותו 10 דקות. אחרי 10 דקות אתה יכול לצאת ולעיין בגראף.

תן לי 5 דקות אני אעלה לך תמונות

ותוריד את LP בינתיים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...